Autor Wątek: szukam chetnego...  (Przeczytany 35382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skolo

szukam chetnego...
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 28, 2005, 08:27:43 am »
Musze Ci powiedziec Nahar ze koledzy sa niewyuczalni. Prosta prosba o niepisanie nic w poscie zakonczyla sie 10 komentarzami...
Skasowalem je pozostawiajac jedynie Twoj i swoj komentarz o niewyuczalnosci...

Offline Motorek

szukam chetnego...
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 28, 2005, 06:23:14 pm »
Nie ma się co denerwować, niby ankieta nie jest jawna, ale nie widzę problemu w tym , ze niektórzy napisali , którą opcję wybrali i to uzasadnili , skoro temat i tak ma zniknąć za 3 dni. Bałaganu nie było.

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 28, 2005, 10:24:26 pm »
Ale ludzie nie pisali tego "którą opcję wybrali i to uzasadnili" i na tym polegał problem...mnie krew po prostu zalała momentalnie jak takie inteligentne osoby.... z autorytetem itd... po prostu weszły na tak wazny temat i dały w nim DUPY... po prostu byłem zamurtowany... jak tak wogule można?... nawet nie chciało się nikomu czytać kompletnego posta - żenada!...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Motorek

szukam chetnego...
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 28, 2005, 10:31:55 pm »
Ja jestem nie kompetentny, przyznaje się bez bicia :p Fakt faktem czasami czytam na szybko posty i omijam co drugą linijkę, nie wiem dlaczego ale tak już mam , a później piszę jakieś głupoty :?

Offline RafiK

szukam chetnego...
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 29, 2005, 01:11:56 pm »
A ja specjalnie napisałem - tak prosta sprawa jak wybór moda i zastosowanie się do jakichś podstawowych zasad kultury (typu: nie bluzgamy się na publicznym forum i nie "pierzemy brudów) oraz pisanie na temat (a nie co chwila w KAŻDYM temacie: "Misiek jest be", "Kinga jest be", "Kamil jest be", "Maciek jest be" i tak w kółko) - napisałem, żeby dać wyraz mojemu niezadowoleniu z zaistniałej sytuacji.

Moda się posłucham jaki by on nie był - pewno nawet nie będzie musiał mnie karać ani inaczej dyscyplinować, bo ja zawsze jestem grzeczny: chyba, że ktoś mnie traktuje jak debila i pisze czcionką słoniową to oooo wtedy robię się przekorny :) No i się nie posłuchałem - zresztą chyba jako pierwszy w temacie :P

Bez urazy Maciek. Ja już tak mam.
Pozdrawiam!

edit: poza tym chyba Maciek napisałeś, że "jedyne dopuszczalne posty to takie w stylu głosuję na Nahar/Wychwetyl..." itd. Więc w sumie nawet nie złamałem Twojego zakazu ;) Nie ma się o co denerwować tylko przywrócić to forum do normalności wzajemnym zrozumieniem, humorem i życzliwoscią! Oj, jak ja w tej chwili tryskam życzliwoscią!

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 29, 2005, 01:22:18 pm »
Spokojnie RAfo - pisząc gigant-czcionka na 100% nie myślałem akurat o Tobie:)...

A niestety musiałem takązastosować...bo przedtem 3 osoby napisałe FEE posty...które potem zmieniły...no i postanowiłem od razu dac drogowskaz... dla puźnieszjszych NIECZYTACZY...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline RafiK

szukam chetnego...
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 29, 2005, 01:28:02 pm »
Chociaż w sumie widzę że ta sprawa moda jest dość istotna - reszta forum jakby zamarła w martwej ciszy oczekując rozwiązania...

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 29, 2005, 01:31:17 pm »
Mnie cieszy i tak już spora frekwencja... a jest nas tu dużo...a jeszcze więcej takich, którzy się żadko udzielają... lub takich co zaglądają raz na 100lat... oni tez oddzadzą głosy na pewno... nam pozostaje tylko czekać...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline nahar

szukam chetnego...
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 29, 2005, 06:41:25 pm »
Juz napisałem do Skola w sprawie bycia modem - pozostaje jeszcze chyba napisać do Adminów. Poczekamy na koniec ankiety.
paweł

Offline nahar

szukam chetnego...
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 12, 2005, 12:46:48 pm »
Sprawa moda juz załatwiona.
Wydaje się że również Wychwethyl zostanie modem o ile mu się nie odechciało (patrząc na to co tu się wyrabia).

Po raz kolejny apeluję więc o przestrzeganie zasad dobrego wychowania i regulaminu oraz przychylenie się do kilku proponowanych przez mnie zasad.
paweł

Offline _Wychwethyl_

szukam chetnego...
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 12, 2005, 03:13:02 pm »
Wczoraj napisalem drugi raz do adminow :) i sprawa ma byc nieldugo zalatwiona :) ja caly czas jestem chetny
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline skolo

szukam chetnego...
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 14, 2005, 02:21:32 pm »
No, ich trzeba cisnąć

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 23, 2005, 09:10:30 pm »
CHEJ EVERYONE szukam osoby chętnej do gramnia u mnie w domu. Ostatnio stali bywalcy cierpią na brak czasu;/...

Zasady takie:
1) Startowe 500gc
2) Dodatkowe 100gc na dokupienie sobie specjalnego ekwipunku z PRICE CHART str 146 (+ opulent goods z annaula)na zasadzie:
- Kupujemy za cenę bazową bez doliczania dodatkowych GC np: Dark Venom 30+2D6gc kosztuje po prostu 30 gc.
- Nie można kupic dwóch takich samych ekwipunków o dostępności "rare" czy to rare 5, czy rare 11.
3) Każdy heros posiada jednego SKILLA dowolnie wybranego przez gracza, ALE nie można dwóch takich samych skilli wybrać w bandzie. (chyba nie trzeba tego tłumaczyć)
4)Banda musi być kompletnie pomalowana (na jhakims poziomie ludzkim), oraz obowiązuje conajmniej 75% wysiwygu, nie wliczają się do niego hełmy, różnice między L.arm/H.armour, jakies sztylety, proce, noże do rzucania i takie bzdety...

Przede wszystkim zależy mi na dobrej atmosferze i fajnych bitwach... czas ogólnie mam... po 21 stycznia kończę naukę i będe miał ze dwa miechy wolnego czasu (całkiem wolnego)... a puki co tez wykrzesam ile trzeba...

NA propozycje czekam... najbardziej to bym chciał jakies powazne z załączonym zdjęciem bandy itd... zależy mi na atmosferze... klimacie... fajnej grze!

Pozdrawiam.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline _Wychwethyl_

szukam chetnego...
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 15, 2006, 02:35:38 pm »
W zwiazku z nadmiarem obowiazkow ostatnimi czasy zmuszony jestem zrzec sie funkcji moda Mordheim.
Wszystkim dziekuje za dotychczasowa owocna wspolprace :)
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline Valten

szukam chetnego...
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 15, 2006, 04:25:08 pm »
nie chciał byb by to zabzmiało nie ludzko i zebym nie wyszedł na bezdusznika żerującego na innych ale chetnie bym wskoczył na jego miejce  
może ktoś mi powiedziec jaki jest zakres obowiązków moda
wsumie i tak 12 h na dobe spedzam przed kompem i gram w mordzie od bedzie juz chyba rok?( nie długo) wszystkiego nie wiem ale chyba nikt nie wie wszystkiego a świezej krwi troche sie przyda no i popracuje nad pisownią :)
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~