trawa

Autor Wątek: szukam chetnego...  (Przeczytany 35275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skolo

szukam chetnego...
« dnia: Luty 08, 2003, 01:33:55 pm »
...do pomocy przy redagowaiu dzialu Mordheim na Nowej Gildii. Czesto zdarza sie tak, ze nie mam czasu nic zadzialac wiecej...dlatego wysylam pytanie: Czy ktos z Was jest zainteresowany? Prosze info na priva.[/b]

Offline drachenfeles

szukam chetnego...
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2003, 07:34:07 pm »
... bo do tanga trzeba dwojga... chętnie, ale sam nie mam czasu nawet na główny projekt, chwilę potrwa zanim zrównam go z gildią...

Offline nahar

szukam chetnego...
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2003, 10:58:00 am »
zglaszam sie tez
mam nadzieje ze artykuł dotarł i jest w miare ok
paweł

Offline skolo

szukam chetnego...
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2003, 10:04:21 am »
oj misie ;) chodzi mi o pomoc nie dorazna, lecz stala - osoba dostaje konto, redaguje sama dzial za pomoca programu itd...a nie tylko przysyla mi materialy ;)

nahar - dostalem - przeczytam i zamieszcze na gildii jak juz zredaguje wszystko .

Offline drachenfeles

szukam chetnego...
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2003, 12:21:17 pm »
eee żartujesz  :wink: , a myślisz, zę dalczego nie rzucam się na to  :roll:

Offline nahar

szukam chetnego...
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2003, 01:04:08 pm »
skoko, jak sie zbiore to przetłumacze tez te dwa scenariusze, moze  w tym tygodniu
a moze przyblizysz mi tajniki redagowania???
a co konkretnie mialoby chodzic??
czy szukasz kogos komu moglbys oddac caly dzial?????
paweł

Offline skolo

szukam chetnego...
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2003, 12:11:34 pm »
Nahar - jasne ze tak - nowy dzial jak najbardziej mile widziany. Co do redagowania - tlumaczysz. masz nowinke, chcialbys cos napisac - odpalasz spec. program piszesz wrzucasz na server gildii, opisujesz i juz ;), gdzie te obiecane scenariusze?

Offline nahar

szukam chetnego...
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2003, 01:15:50 pm »
Na razie wysle Ci nową wersje scenariusza Tajne Zadania.
Ta orginalana jest niedopracowana, gralem w nia ze cztery razy i zawsze wychodzily jakies kwiatki. Wysle jutro jak przerobie na PDF.
Własciwie zmiany dotyczą tylko charakteru zadań, ktore byly niejasne.
paweł

Offline skolo

szukam chetnego...
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 12, 2003, 09:45:12 pm »
ja poprosze nie w pdfie tylko w wordzie

Offline Demence

szukam chetnego...
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2005, 01:22:41 pm »
poszukuję chętnego, rozsądnego, ODPOWIEDZIALNEGO człowieka do prowadzania tego forum. Czy są jacyś chętni?
)

Offline MiSiO

szukam chetnego...
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2005, 01:33:18 pm »
he he he... a nie Skolo szuka?!

Nikt rozsądny sie wsadzi ręki w ... :P z powodu niemożności postosowania się forumowiczów do zasad.

Offline Motorek

szukam chetnego...
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 22, 2005, 02:00:57 pm »
MiSiO ma racje nikt rozsądny się nie znajdzie , bo od razu staje się wrogiem publicznym numer 1 :arrow: tak jak było z Drachenfelsem , a później z MiSiem. Z przystosowaniem do zasad też ma rację bo się do nich nie stosujemy, jesteśmy troche antymoderatorscy (nowe słowo przed chwilą wymyśliłem - chyba mnie do tego zainspirowała Tatra mocna :p )
Z drugiej przydałby się bat Sigmara , który by nas chłostał jak przewinimy - proponuje Nazrotha :D  :D

Offline Demence

szukam chetnego...
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 22, 2005, 02:05:37 pm »
ja szukam, miałam propozycję moderowania tutaj i nie wiem czy się nie skusić.

potrzebny jest ktoś kto nie tylko będzie egzekwował zasady ale i ich sam przestrzegał. Jakoś skolo nie widzę by był wrogiem publicznym, ani kiedykolwiek nim był.
)

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 22, 2005, 02:11:48 pm »
Skolo jest wyjątkowy... zresztą on zawsze był bezstronny i naprawdę dobrze opiekował się forum.

Drach parę razy się po prostu wypuścił... wzniecił ogień i autorytet wyleciał przez okno (np: "farby ni emieszają sie tak jak kolory widma" no i sie okazało, ze książeczka dla 8śmiolatków pokazała mu jednak prawdę)

Misio był dobrym modem (bo NASZYM w sensie zaprzyjaźnionym) ale nie da się mieć 4 rąk i 2 par oczu.... nawałnica bzdet jakie tu piszemy po prostu go wyniszczyła...i mam nadzieję, ze juz wkrutce wyjdzie ze szpitala... (narazie jest pod respiratorem)

Demence - to chyba ni ejest najlpeszy pomysł... zrób to dla nas i dla Siebie i nie zostań moderatorem... potrzeba nam jakiejśc świeżej krwii... posiadającej siłę przebicia...kogoś z niezachwianym autorytetem (jak Skolo) kto będzie zarówno trzymał nas twardą ręką... jak i z wyrozumiałością pozwalał na niektóre rzeczy... kogoś kto po 8 miesiącach w końcu usunie mi ostrzeżenie!! i takie tam... Ty byś zniszczyła mnie czy misia... tak - własnie tego się obawiam... "kochający rulebook?"... dobrze, ze nie napisałem pod spodem, ze uyważam to za spam bo przestał bym pewnie istnieć... (nie uważam tego za spam)...

Chyba wszyscy sie zgodzą, że przydał by się ktoś z poza TH, WKW... ktos bezstronny w 100%...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline _Wychwethyl_

szukam chetnego...
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 22, 2005, 02:24:55 pm »
Jeżeli zechcielibyscie dac mi szans eto ja chetnie sprobuje  :)  Doswiadczenie juz jako mod mam dosc spore, a i bezstronny jestem w 100%, jako ze od niedawna interesuje sie Mordka  :)
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard