trawa

Autor Wątek: szukam chetnego...  (Przeczytany 34804 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 22, 2005, 02:38:05 pm »
Dla mnie ok. Jestes już moderatorem choćby "rozpiski WH f.battles" prawda?... no gdyby to zależao od nas... a nie od "tych na górze" to byłym jak najbardziej ZA...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Demence

szukam chetnego...
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2005, 02:41:19 pm »
Misiu nie był dobrym modem, jeśli by takim był to by nie zrezygnował. Zamiast ucinać kłótnie brał w nich czynny udział, to nie jest przymiot dobrego moda.

Drachu był dobrym modem, mniej więcej z tego samego powodu co Skolo, jak się pojawiali na forum to walili krótkie zdanie i znów ich nie było na jakiś czas. Nazie, dla Ciebie dobry mod to ten którego nie ma, bo przynajmniej Twoich wywodów nikt nie ucina.

Nazie.. ja się zaśmiałam z Twojego braku ortografii, której Misiu tak bardzo pilnował i za której brak dał nawet Kamilowi ostrzeżenie, wtedy było ok.. a moja jedna uwaga to już mega spam...

Ja prosiłam o propozycję na modów, a nie przekrzykiwanie się "Ty jesteś be. Nie, to Ty jesteś be".
)

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 22, 2005, 02:51:30 pm »
A czy ktokolwiek sie tu przekrzykuje?... czy ktokolwiek powiedział do kogoś że jest "be"?... jak narazie zostało napisane o "poprzednich" modach... zresztą myśłe, ze MASZ RACJĘ... Misio był złym modem... bo bał się konsekwencji za wlepianie ostrzeżeń... nie mówie tu o ostrzeżeniu MNIE... (a własnie ze względu na moją ortografię mam nadal jedno z tych dwóch pięknych ostrzeżeń... od prawie roku mam ostrzeżenie, które nie odlepia sie od mojej kartoteki, choć już dawno powinno byc przedawnione...ale akceptuję je własnie ze względu na moje wybryki)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Demence

szukam chetnego...
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 22, 2005, 02:59:37 pm »
OT: znajdź admina i porozmawiaj z nim w sprawie ostrzeżenia, tak jak już wcześniej pisałam, ale zostałam ochrzaniona, moim zdaniem Twoje i Kamila ostrzeżenie powinno już zniknąć (po jednym z waszych ostrzeżeń).

Czy macie jakieś propozycje na modów?
mamy już potencjalnych.. Nahara(bez jego zgody),  Wychwethyla i sir_stafforda, ktoś jeszcze chętny, albo kogoś proponuje?
)

Offline Rondel

szukam chetnego...
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 22, 2005, 03:01:25 pm »
Ja bym nalegal, zeby byl to ktos nie zwiazany w zaden sposob ze stronami konfliktu (ale nie powiem z kim bo wciaz tego nie rozgryzlem :-) ).

Offline sir_stafford

szukam chetnego...
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 22, 2005, 03:11:50 pm »
Nie wiem kto tym żadzi i kto podejmuje decycje i nadaje prawa admina, jakie kryteria musi on spełniać w sensie formalności (np. ileśtam postów), ale ja mogę spróbować się tym zająć (co do przynależności do klubów o, której pisał Naz to niech sie wreszcie wszyscy dowiedzą (łacznie z Tobą Kamilu! bo mimo, że kilka krotnie Ci przypominałem to chba do Ciebie dalej nie dotarło), że nie należę do WKW tylko wystąpiłem w barwach tego klubu na bazyliszku!!!!
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

Offline MiSiO

szukam chetnego...
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 22, 2005, 03:18:20 pm »
Sirr ... mówisz, że to jest siłowy werbunek?! :P

Offline sir_stafford

szukam chetnego...
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 22, 2005, 03:31:51 pm »
eee.. nie rozumiem... :cry: jaki siłowy werbunek?
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

Offline Motorek

szukam chetnego...
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 22, 2005, 06:08:51 pm »
Z zaproponowanych osób wybrał bym Nahara, jeżeli by to ode mnie zależało. Jak się zgłoszą juz chętni powiedzmy za tydzień zróbmy ankietę i wybierzmy albo Donalda albo Lecha :p Tak żeby każdy z Nas miał wpływ na to kto będzie modem.
Fajnie by było gdyby pojawił się też jakiś redaktor - może właśnie ten nowy mod by nim został bo nie pamiętam kiedy ostatnio pojawił się na stronie jakiś news dotyczący Mordheim.

Offline sir_stafford

szukam chetnego...
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 22, 2005, 06:20:36 pm »
Więc ponowie moje pytanie? Kto nadaje tytuł moda?
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

Offline Demence

szukam chetnego...
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 22, 2005, 06:23:23 pm »
administrator forum.
)

Offline sir_stafford

szukam chetnego...
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 22, 2005, 06:24:47 pm »
czyli kto? mam do niego iść i powiedzieć, że chce być modem?
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

Offline Zielony

szukam chetnego...
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 23, 2005, 02:50:46 pm »
proponuje skava :shock:
Jest dobry i mądry... bezstronny, pisze krótkie wypowiedzi("super").
Myśle ze jego dotychczasowa postawa wzbudziła w nas respekt doprowadzajac do tego ze chwilami drżałem czytajac jego posty.
Jest fajny i my jestesmy fajni a fajny fajnego lubi!

ps: mi tez przydało sie zdjac upomnienie ;) (misio to twoja robota! :x )
IMP  :O

Offline MiSiO

szukam chetnego...
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 23, 2005, 03:23:02 pm »
He He... ale twoje obecne zdjęcie nie jest zle... może troszke bardziej z profilu...

Mod nie ma być fajny tylko forum pilnowac :P

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
szukam chetnego...
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 23, 2005, 03:53:22 pm »
A może ja bym moderatorem został!

Przychylam się do zdania Kretka - Nahar, co ty na to? :)