Autor Wątek: szukam chetnego...  (Przeczytany 34816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rondel

szukam chetnego...
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 23, 2005, 04:57:21 pm »
Moj glos na pana Wychcostamcostama (sorki, za trudny nick zeby z pamieci pisac ;-) )

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 23, 2005, 05:22:58 pm »
Mój tez na Wychwetyla, ponieważ jest już Modem na inym forum i ma doświadczenie... poza tym nikt się tam na niego nie skarżył...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Motorek

szukam chetnego...
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 23, 2005, 06:03:31 pm »
To może zróbmy ankietę?

Offline Mistrz wałków :)

szukam chetnego...
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 23, 2005, 06:11:38 pm »
Ja jestem z Naharem tym bardziej ze słyszałem że z własnej incjatywy chce zostać redaktorem gildi mordheim.
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 23, 2005, 06:52:55 pm »
A czy on CHCE być moderatorem, oracz czy będzie miał czas sprawować tu piecze nad wszystkim?... (ps: nie widze problemu w tym, aby było dwóch modów... czyli Wychwetyl i Nahar - obie osoby nadają się świetnie na to stanowisko wg. mnie)

Na 40stce jest 4 moderatorów...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline nahar

szukam chetnego...
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 23, 2005, 06:56:33 pm »
Modem chętnie zostanę, ale uważam że najlepiej będzie jak nowych modów będzie dwóch. I proponuję zapoznać się z zasadami np gildii RPG. Tam moderatorzy bardzo dobrze wykonują swoją pracę (oczywiscie są zgrzyty itp, ale raczej im to wychodzi).


Proponuję też aby uczestnicy forum dobrowolnie ograniczyli spam, bzdurne dyskusje na te same tematy, kłótnie o klimat, oskarżanie się itp. Na razie nam to uchodzi na sucho, ale pewnie do czasu.

Kamil = Gaduła.

Co do newsa p. Miszcza to najpierw sie takie rzeczy załatwia z władzami (Skolo), a potem chlapie jęzorem.

Cytuj
Ja jestem z Naharem tym bardziej ze słyszałem że z własnej incjatywy chce zostać redaktorem gildi mordheim.


Po pierwsze te funkcje nie są ze sobą ściśle powiązane.
Po drugie chcę prosić o możliwość zostania redaktorem!


Wyjaśnie to krótko. Mam trochę pomysłów jakby tu reaktywowąc Gildię Mordheim - czyli co tam możemy dawać za artykuły itp. W tej chwili brak oficjalnych zasad, które kiedys płynęły szerokim strumieniem o nazwie Town Cryer. To spowodowało że nie jesteśmy już tak prężną Gildią jak kiedyś (2-3 lata temu). Producent gry zostawił nas na lodzie - daje ochłapy co w postaci artów z Fanatica. Może uda mi sie cos z tym zrobić.


Pozdrawiam wszystkich.
Bardzo mi miło że zaproponowaliście moją osobę na moda.
paweł

Offline Motorek

szukam chetnego...
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 23, 2005, 06:58:14 pm »
No dokładnie niech będzie 2 Nazroth ma racje , tak jak w filmach dobry glina i zły glina  :arrow: Starsky i Hucz :p (nie wiem jak to drugie nazwisko się pisze) Shrek i Fiona itp. sporo jest przykładów hehe

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 23, 2005, 07:08:30 pm »
zapomniałeś o "Obcy & Predator" albo "Freddy & Jason"... :P

Cieszę się, że Naharze masz ochotę nas tu przypilnować... możemy się zsiepywać na polopirynę i jakieś środki przeciw bólowe... jak coś...

W takim razie myślę, że ankieta, czy głosowanie będą całkowicie Zbędne... wystarczy jak Nahar i Wychwetyl poproszą admina o "przydział" i JUŻ są naszymi Moderatorami... skończy się gehenna...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Zielony

szukam chetnego...
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 23, 2005, 07:08:52 pm »
ja proponuje nahara i musleya!
edit:
Cytuj
W takim razie myślę, że ankieta, czy głosowanie będą całkowicie Zbędne... wystarczy jak Nahar i Wychwetyl poproszą admina o "przydział" i JUŻ są naszymi Moderatorami... skończy się gehenna.

niezgadzam sie, glosowanie musi byc wkońcu to qwra demkoracja ;)
IMP  :O

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
szukam chetnego...
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 23, 2005, 07:15:38 pm »
Hmm, w sumie chętnie zostałbym modem, ale forumowicze niech zadecydują.
Też miałem zaproponować dwóch modów - jeden wszystkiego nie obleci, tym bardziej, że użytkowników nam przybywa. Skolo, pamiętasz jeszcze o nas? :)

Offline Demence

szukam chetnego...
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 23, 2005, 08:45:47 pm »
ekhm.. chciałabym przypomnieć, że jednak nadal modem jest Skolo, więc jak dodamy 2 będzie razem trzech (oczywiście nie mam nic przeciwko a nawet jestem za).
)

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 23, 2005, 09:14:46 pm »
Skolo jest modem...ale udziela się ostatnio żadko - widac ni ema na to czasu...ale oczywiście nikt mu tytułu nie odbiera:)... niech będzie TRZECH...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
szukam chetnego...
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 23, 2005, 09:15:26 pm »
A kto tu ostatnio Skola widział?
No tak, zostanie modem, tylko on ostatnio mało aktywny ;).

Offline Mistrz wałków :)

szukam chetnego...
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 23, 2005, 09:25:40 pm »
Dla mnie mysley odpada.. (wypowiedz w temacie rozmowy rózne w kliamcie mordheim)

A panu zielonemu przydało by sie ostrzeżenie wramach ostudzenia jego zapału do słów typu "qwra"
Kamil. (miszczu)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
szukam chetnego...
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 23, 2005, 09:28:04 pm »
Przepraszam, ale zostałem skreślony za poglądy. Ochodzę...  :(