Autor Wątek: szukam chetnego...  (Przeczytany 35221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wercyngetoryks

szukam chetnego...
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 23, 2005, 09:38:57 pm »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Dla mnie mysley odpada.. (wypowiedz w temacie rozmowy rózne w kliamcie mordheim)


 :lol:  :lol:  :lol:  

Czy Wy czytacie czasem co piszecie...no niby co takiego poruszyło Cie Kamilu w tekście Musleya na temat Pana Kaczyńskiego, mały żarcik, którego tematem mógłbyś ktokolwiek...paranoja.

Teraz jakieś mini wybory moda...moderator nic nie zmieni w tym forum...to ludzie musza zmienić swoje podejście i nei traktować forum jak czatu...zasady forum są dobre, trzeba je tylko egzekwować...ja na wstępie zbanowałbym pare osób na jakis czas i tyle:P

Poza tym info do Skola...każdy powinien miec tyle ostrzeżeń ile otrzymał...po 3 (czy iluś tam ban) i do widzenia...rozumiem,ze Miśkowi zostąło usnięte z racji tego ze modem został...no ale Skolo tez zasłuzył jednym czasem na conajmniej jedno ostrzeżenie!!!...ostrzeżenia dostaje się po to żeby kolejnym razem ugryźć się w palce zanim się dotknie klawiatury...sumienie i kierowanie sie sympatią to cechy które należy tempić u przyszlych modów...

Dlatego Nahar odpada...niech zostanie nim ktos nowy kto nikogo nie zna i kto skupi się na porządku na forum!!!

Offline Rondel

szukam chetnego...
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 23, 2005, 09:39:28 pm »
Mistrzu, a co ma jego post o scenariuszu z Kaczynskim, zreszta z widocznym zartobliwym wydzwiekiem, do funkcji moda?
I Boze bron zeby za takie rzeczy ostrzezenia dawac.

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 23, 2005, 09:42:20 pm »
Rany co za podejście... niesamowite to jest;]... Kamil to za takie żarty powinniśmy Cię już ukrzyżować:P... a sami siebie ztrącić do otchłani... forum powinno stać puste...

(przynajmniej wiemy już, ze głosowałeś na kaczora)...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

szukam chetnego...
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 23, 2005, 10:10:43 pm »
Cytuj
Mistrzu, a co ma jego post o scenariuszu z Kaczynskim, zreszta z widocznym zartobliwym wydzwiekiem, do funkcji moda?
I Boze bron zeby za takie rzeczy ostrzezenia dawac.


Tyle samo co opinie typu:
Walic arabów w turbany - za które równierz grożono nektórym ostrzeżeniami :)

Uwarzam ze nie ma sensu wprowadzac podbnych zartów na tym forum. Jak by na to nie popatrzeć to jest to forum gry hobistycznej i jej powinny tyczyć się wypowiedzi.

A człowiek który produkuje tego typu spawm jak dla mnie nienadaje sie na moda.

Oj coraz bardziej widać że brakuje nam moda :(
Kamil. (miszczu)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
szukam chetnego...
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 23, 2005, 10:41:40 pm »
Cytat: "Seba"
sumienie i kierowanie sie sympatią to cechy które należy tempić u przyszlych modów...

Dlatego Nahar odpada...niech zostanie nim ktos nowy kto nikogo nie zna i kto skupi się na porządku na forum!!!

Hmm, Nahar wielokrotnie upominał kolegów, pomimo (jak myślę :) ) sympatii do nich. Moim zdaniem nie ma problemu.
Co do banowania na jakiś czas osób nieposłusznych - jest nas tu tylu, że bez dwóch - trzech osób forum niestety padnie :) .
Nie wierze za bardzo w moc ostrzeżeń. O wiele lepiej działa kasowanie postów/czasowe zamykanie tematów. Wiem, bo uświadczyłem ;).

Offline Nazroth

szukam chetnego...
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 24, 2005, 02:24:42 am »
Myslę, że Nahar jest jedną z niewielu osób, które NADAJĄ się na takie stanowisko... jest też jedną z niewielu osób, które zasłużyły na respekt... może tylko ja i nieliczni tak to odbieramy - ale Nahar jest spokojnym, zrównowazonym człowiekiem i wie gdzie leży granica 'przyjźni" a "sprawiedliwości"... tak mniemam.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

szukam chetnego...
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 24, 2005, 08:39:58 am »
Nahar nie jest głupi! Nie będzie się pchał w takie bagienko. Wystarczy, że paru forumowiczów go nie lubi... i już spokoju nie będzie mieć.

 :badgrin:

Offline Motorek

szukam chetnego...
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 24, 2005, 09:22:55 am »
Teraz całkiem na poważnie, im szybciej znajdzie się moderator , który złapie nas za przeproszeniem "za gęby" , tym szbyciej będzie spokoj i unormalizuje sie to forum, taka mam nadzieje.

Offline Zielony

szukam chetnego...
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 24, 2005, 10:39:47 am »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Dla mnie mysley odpada.. (wypowiedz w temacie rozmowy rózne w kliamcie mordheim)

A panu zielonemu przydało by sie ostrzeżenie wramach ostudzenia jego zapału do słów typu "qwra"

Cytat: "Musley"

Przepraszam, ale zostałem skreślony za poglądy. Ochodzę...


Kamilu widze ze IV RP to bedzie dla ciebie raj :shock:
Musol nie martw sie, siłą umiescimy Cie na tronie :x
IMP  :O

Offline mecenasik

szukam chetnego...
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 24, 2005, 11:01:58 am »
ja tylko napisze ze szczerze wspolczuje modowi tutaj..kandydata nie widze zadnego (za malo Was znam a osoby z zewnatrz chyba sobie nie poradza - mod powinien byc jakos zwiazany z tematem..w kazdym razie bardziej niz "ja dopiero zaczynam"..sorki Piotrek).
mam prosbe jedynie..niech wybrana zostanie(mianowana,zatrudniona etc.)osoba ktora kieruje sie najpierw rozumem a pozniej reszta ciala..niech bedzie dobrym wujkiem i pomocna dlonia a nie katem i straszakiem..slowem niech mysli i dziala(w takiej kolejnosci) i napewno nie daje sie wciagnac w dysputy zmierzajace do nikad.

i pamietajcie..wybieramy przez postawienia "X" a linie maja sie przeciac dokladnie na srodku avatarka:)
pzdr

Offline Mistrz wałków :)

szukam chetnego...
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 24, 2005, 01:56:26 pm »
Cytuj
Kamilu widze ze IV RP to bedzie dla ciebie raj  
Musol nie martw sie, siłą umiescimy Cie na tronie


Na niedługo.. Już ja przygotuję skuteczny zamach stanu :)

A teraz podsumowywując wypowiedzi większści:

NAHAR! NAHAR! NAHAR! na prezydenta (naszego forum)..
Kamil. (miszczu)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
szukam chetnego...
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 24, 2005, 04:15:25 pm »
Nahar + Wychwetyl, żeby nie przedłużać.

Offline Zielony

szukam chetnego...
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 24, 2005, 04:50:12 pm »
Cytat: "Musley"
Nahar + Wychwetyl, żeby nie przedłużać.


czekaj jescze sobie chwile pospamujemy... :lol:
IMP  :O

Offline MiSiO

szukam chetnego...
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 25, 2005, 10:21:46 am »
Może najpierw dacie się Naharowi wypowiedzieć...

Offline Herudaio

szukam chetnego...
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 25, 2005, 12:01:23 pm »
Paranoja, chwilę mnie nie ma na forum i mam 3 godzinne zaległości na forum.... to taki mały OT,

co do moderatora:
jeśli Nahar by chciał to według mnie to byłaby dobra propozycja
ja w sumie też z chęcią mógłbym
natomiast chyba nasza dyskusja tutaj nie ma sensu bo należy chyba do Skola/Adminów
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.