trawa

Autor Wątek: Bazyliszek 2005  (Przeczytany 65799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 15, 2005, 05:38:00 pm »
troche to szybko, zważywszy, ze nie ma jeszcze scenariuszy. :(  ja w kazdym razie się zglosilem. dla formalnosci.  Co do bandy to nie wiem bo wole zobaczyć co gramy. mam 4 typy wiec cos musi mi pomoc w decyzji.

Offline Mad Hamster

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 16, 2005, 12:41:30 am »
ja na 99% sie pojawie, licze ze ze mna jeszcze 4-6 osob.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:35:59 am »
HOHO...

To się zapowiada... jak się Komorów zjawi to już mamy, razem ze Śląskiem+Małopolską z 20 osób. Do tego pojedyńczy maruderzy, pół warszawy itp...

Jeszcze jak każdy w swoim mieście puści informację o turnieju...

Offline Motorek

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 16, 2005, 12:12:10 pm »
Ale żeście postów napykali przez te pare dni jak na forum nie zaglądałem :p Dobra dziś robię inwazję na WOK - siedzibe LSF Cytadeli Syriusza i katuje kogo się da żeby jechał na Bazyliszka bo ja jestem jak najbardziej chętny ;) Poza mną w zeszłym tygodniu było chętnych dwóch graczy ze Świdnika(nie wiem czy im się nie odmieniło).

Co do zasad na turnieju uściślijcie jakie figurki można mieć a jakich nie bo to troche zawęży krąg graczy którzy się wybiorą - chodzi mi o to czy np można urzywać modeli z innych systemów i nierpomalowanych modeli - wiem , że to już przerabiałem z wami ale chce się upewnić ;) .
Na dzień dzisiejszy mam pomalowane w prawie 100% Skaveny ale chciałem zagrać Middenheimem (3/4 niepomalowane) albo Undedami (jeszcze w wypraskach dopiero co kupiłem :p )

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 16, 2005, 12:44:14 pm »
Najlepiej middenheimem bo go nie widujemy na turniejowych stolach zupelnie niewiedziec czemu!

Jak dla mnie modele z innych systemow... srednio. Choć ludzie jakos jeszcze wygladaja.. ale skaveny, beaty itp?! To jednak temat mniej istotny.

Co do malowanych band. Zapraszam to lekutry regulaminu na:

www.treasure-hunters.prv.pl

TAK! Im więcej graczy tym LEPIEJ! Slijcie zgloszenia!

Offline Motorek

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 16, 2005, 04:03:02 pm »
Cytat: "Mad Hamster"
Kretek, ja ci pomaluje (reklamacji nie uwzgledniamy:)
Bardziej mi się podoba to  jak Twój kumpel maluje, ten co w marcu na turniej przyszedł jako kibic.
Cytat: "Mad Hamster"
A tak wogle to ktos z Lublina wybiera sie na Bazyla ?
Ja bym sie wybral, ale samemu sie nie chce. Skavenow pewnie wystawie(Futrzasta Furia), choc mysle tez nad Lowcami Czar. lub Beastmanami.
Jest nas już 2  dziś się dowiem kto by jeszcze jechał
Cytat: "Mad Hamster"
Gdzie moge sie dowiedziec wiecej o lidze Mordki w Lublinie (raporty, zdjecia itp) ?
Mieliśmy forum na dk3.com ale cały serwis się rozleciał na szczęście po zakończeniu ligi , wyniki ma chyba Gonzo o ile ocalały, zdjęć nie robiliśmy niestety. To co zostało powinno pojawić się na portalu Paradoks kiedy ów portal ruszy.

Offline Mistrz wałków :)

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 16, 2005, 06:09:02 pm »
Z chęciom poznam tak utalentowanego Gracz z Lublina..
Właśnie dojżałem bardzo godny podpis gdzie widnieją Twoje sukcesy!
Czyżbyśmy mieli do czynienia z Lublinskim Misiem??

Ja osobiście spróbuję się skontaktować jeszcze z Łodzią i klubem PiP może i oni nas nawiedzą na Bazylu??
To byłby prawdziwy HIT- Turniej na 20-25 osób. Wygranie jego było by niepowtarzalnym sukcesem.. Aż mi slinka cieknie :P
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 16, 2005, 06:15:16 pm »
25 osob to mozemy mieć w Krakowie... jak ich organizator nie zniecheci :D :lol:

Tam będzie ponad 30 osób. Tak szacuję. Z Warszawy jest sporo osób, Łódź, Katowice, Kraków, Lublin, Toruń, Komorów. Jeśli z każdej lokacji przyjedzie 4-5 osób to mamy 30ke jak nic :D

Offline Mad Hamster

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 17, 2005, 09:50:30 am »
Kretek, nie widziales moich nowych figsow... jedna na ebayu poszla za 50 dolcow... Qba tez Ci moze pomalowac jesli wolisz, jakos sie dogadamy jak przyjade do Lublina.

Juz sobie pazurki ostrze na Bazyla...
dolacze go do kolekcji...

___________________________________ __________________________
II m-ce turniej na Falconie
I m-ce turniej 05.03.05
II m-ce tuniej na Dragonie
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Motorek

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 17, 2005, 10:20:17 am »
Cytat: "Mad Hamster"
Kretek, nie widziales moich nowych figsow... jedna na ebayu poszla za 50 dolcow... Qba tez Ci moze pomalowac jesli wolisz, jakos sie dogadamy jak przyjade do Lublina.
Oki jakoś sie dogadamy ;)W sumie to trzeba mi chlapnąć Black Skavenów ,Assassina Night Runnerów i przemalować Warlocka. Szkoda, że na Czwartku będziemy grać dopiero od października bo klimat tam panujacy jest super;]

Cytat: "Mad Hamster"
Juz sobie pazurki ostrze na Bazyla...
dolacze go do kolekcji...
 :D  :D ja też - będe grał Skavenami to już postanowione ;) Najprawdopodobniej pojedzie też Qendi (musi tylko chlapnąć kilku O&G) Gonzo się waha (sesja poprawkowa może mu się przedłużyć) , a Jezus to nie wiem bo wczoraj miałem problemy z dogadaniem się z nim:P, ale jest raczej na tak.  Reszty graczy z LBN wczoraj nie widziałem w klubie, więc nie wiem jak podchodzą do wyjazdu.

Offline Mad Hamster

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 17, 2005, 10:37:34 am »
multum szczurow wiec bedzie... fajnie.
gonzo i hesus powinni pojechac, to jedni z lepszych graczy
Ja pogadam z Reinhartem, powinien sie skusic, przeciez to Mordheimowy Sith Lord. Przemek, ten w okularach co gral na dragonie marienkami, tez chyba pojedzie. Napewno jest chetny, nie wiadomo tylko czy sie wyrobi: praca, obrona, antyfigurkowa dziewczyna...
A gonzo ma caly wrzesien na poprawki, do pazdziernika powinien miec juz luz.
Quendi to ten "pomidorki, moje pomidorki" z Dragona ?

jedyna co mnie martwi to zasady, nie bede mogl wystawic mojej powerplayerskiej rozpiski ;)
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 17, 2005, 10:52:48 am »
Bardzo dobrze, ze nie bedzie 17 skaveniow z nozami. Jestem zachwycony.

Czyli ekipa Power Gaming z Lublina z czym na dzien dzisejszy się opjawi? Jakie bandy?

Co do zasad to napomknę, że przeciwników dobieramy Ratingami. Jak ktoś zaszaleje z ratingiem to niech nie liczy na 6ciu dwarfów a raczej na 17 orków z najemnikiem. A taka banda to dopiero siła.

Offline Motorek

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 17, 2005, 10:55:13 am »
Cytat: "Mad Hamster"

Ja pogadam z Reinhartem, powinien sie skusic, przeciez to Mordheimowy Sith Lord. Przemek, ten w okularach co gral na dragonie marienkami, tez chyba pojedzie. Napewno jest chetny, nie wiadomo tylko czy sie wyrobi: praca, obrona, antyfigurkowa dziewczyna...
Fajnie by było z Reinhartem grałem tylko w mulitple nigdy 1 vs 1 , a chciałbym spróbować ;)  Z Przemkiem też nie miałem okazji spotkać się w boju, może na Bazylu się uda ;)

Cytat: "Mad Hamster"
Quendi to ten "pomidorki, moje pomidorki" z Dragona ?
Tak ;)

Cytat: "Mad Hamster"
jedyna co mnie martwi to zasady, nie bede mogl wystawic mojej powerplayerskiej rozpiski ;)
dzięki Bogu bo nie lubie jak mnie masakrujesz :p

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 17, 2005, 11:42:23 am »
To bedzie wysyp band. Pewnie i jakiś rat ogre się trafi i trolle... brakuje tylko minotaura.

Offline Mad Hamster

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 17, 2005, 08:10:51 pm »
zaden Power Gaming, zabawa przede wszystkim. swoje ego zwyciescy zostawie w domu ;) A szylety i tak beda, latajace...

mam nadzieje ze bedzie great fun, jakas imprezka w nocy, specjaly Bugmana itp.

fajnie bedzie poznac graczy z calej Polski. szczegolnie takich jak wy (TH).

jak porownac sytuacje Mord. i wfb to az zal sciska, frekwencja na turniejach, itp. a przeciez nie trzeba ani tyle kasy, ani czasu zeby grac w M.

pozdrawiam
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!