Autor Wątek: Bazyliszek 2005  (Przeczytany 65844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 17, 2005, 08:22:47 pm »
Powiem Ci, że na mistrzostwach klubu zgłoszonych był komplet. Około 25 osób. Paru niestety nie doszło. To samo na turnieju PAR! było 12 zgłoszonych par.

Osobiście turnieje WFB stały się bardzo nudne. Kiedyś postanowiłem do moich goblinów dodać 2 oddziały Savage Orc Boar Boyz... super tylko, ze PG zepsół całą zabawę. Nie da się. :)

Rzucane noże to jest to. Sam mam dylemat czy Averland czy może Kislev/Dwarfy czy Skavenki wziąć. Pewnie zrobie tak jak zawsze. Gram bandą na której punkcie mam aktualnie zajwkę. Albo MEGA FAST attack albo powolne i cięzkie kusze i złodziej halfling!

Rozpiski muszą mieć troszkę sensu. Ale z FC czy TK nie będę rezygnował (nie da się mieć, niestety, wszystkiego szczególnie u skavenków.). Wersję "kusza na kapitanie MUSI być bo pistolet jest gorszy" omine niedużym łukiem :D co nie oznacza, że skavenów dla przykładu będzie 12tu. :D albo 8miu. Ale to wiadomo. Racjonalizm z nutką romantyzmu i ułańskiej fantazji :P he heh e

Offline Mad Hamster

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 17, 2005, 08:52:58 pm »
u nas niestety 8-10 osob na turnieju to juz sporo (ze 2 zazwyczaj jest z lapanki - wfb), czasem sedzia musi grac.

moich szczurow tez nieduzo bedzie (szczesliwa liczba). moze ratogre, ale to zbyt ryzykowne, szczegolnie jesli trafie na powolne, ciezkie kusze, wiec raczej nie.

to jak z tym Bugmanem ?
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 17, 2005, 10:06:36 pm »
Nie trafisz... z prawie 100ka ratingu.. a dwarfy zwykle tylko 3 bohaterow maja. Bo na kusze brakuje. Ooscyluja koło 81 ratingu. z HS nawet 91 :D A nawet jesli to ukrywasz się.. potem dobiegasz i pozamiatane :D A takie bandy ZWYKLE maja 2 zabójców więc spokojnie... 2 kusze to nie problem. Nagle się okaże, że będą z 3 rat ogre'y :D Zresztą 13ki mogą trafić na siebie!

[sprawdziłem... moja rozpiska dla dwarfów na 9ciu ma 97 ratingu... i ma wykrywacz ukrytych modeli i 3 kusze ... racja ... to może zaboleć! hi hi hi ale nie ma lekkich zwycięstw w MORDHEIM!!!]

Nie mam pojęcia jaką bandą zagrać :( podoba mi się ta moja odkopana rozpiska dwarfów... :), Averland kusi możliwościami a skaveny szykbkością! Do tego niedziwedz też wygląda z walizki.

U nas zazwyczaj sedziowie graja. Inaczej traca imreze!

Offline Mistrz wałków :)

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 17, 2005, 10:19:01 pm »
Widze że dyskusja nabrała powoli kolorytów.
Wilece Cieszące jest to że nawiędza Bazyliszek utalentowanii Gracze z Lublina.. Słyszac jak to kretek marudzi na to że przegrywa i porównawszy to do jego wyników zaczynam się powarznie bać o chłopaków z TH.
Nie iwem czy podołają w starciu przeciw waszej druzynie :P

Sam równierz nie jestem jeszcze zdecydowany z czym pojadę.. Może pokusze się o Ostland? Choć jest to słabsza banda niż WH czy Kislev.
A będąc świadomym że podobnej sklai impreza nie koniecznie szybko się powtórzy kusi mnie jednak aby wystąpić z maxymalnie silnym składem.
Kamil. (miszczu)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 18, 2005, 02:22:16 am »
Cytuj
gonzo i hesus powinni pojechac, to jedni z lepszych graczy

Ha! Pamiętam tych dwóch panów. Robili prelekcję nt. Mordheim na R-Konie2 i min. oni jeszcze bardziej zachęcili mnie do gry. Pozdrowienia choć pewnie nie wiedzą od kogo :D.

Offline Zielony

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 18, 2005, 08:11:41 am »
no to odemnie tez ich pozdrów  :)  bo w końcu gdyby nie musley to bym nie "groł" :shock:
IMP  :O

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 18, 2005, 08:31:40 am »
O TH się nie bój... :D Mamy wyrownany squad.

Do tego chłopaki zrobia rozpiski PG w stopniu nieznacznym, a zwyklym... czyli bardzo fajne. Kolega przegrywa... skaveny z RO na skaveny bez RO... nic dodać :D Ale ogrki będą i może middenheim czy coś jeszcze...

Ja nie planuje NAJMOCNIEJSZEGO składu. Zrobie rozpiske z mysla o potencjalnym przeciwniku i bede mogl sobie np. 9ciu Avelrandczyków wystawic. Tak jak lubie. Czyli rating GÓRA.

Offline Mistrz wałków :)

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 18, 2005, 10:33:24 am »
Cytuj
O TH się nie bój...  Mamy wyrownany squad


Ten skład nigdy nie był wyrównany.. Zajmowaliśmy zarówno pierwsze miejsca (Gównie Ja i TY) i ostatnie (Co zdażało sie Pawłowi Kindze a nawet Sebastianowi)
Choć przynznam że powoli zaczyna u was wyrównywać sie pozim.
Lecz pierwsze miejsce juz od dłuższego czasu żadko nalerzy do klubu  :D
Kamil. (miszczu)

Offline nahar

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 18, 2005, 11:20:22 am »
Kamil wiedzę że PYCHA Cię tak rozpiera że aż strach. Żebyś tylko nie pękł. Jak mi się uda to przyjadę na Bazyliszek. Mam nadzieję że z Sebastianem.
Może też bede niecodzienną bandą (jaką - tajemnica).
paweł

Offline Wercyngetoryks

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 18, 2005, 02:32:38 pm »
Cytat: "nahar"
Kamil wiedzę że PYCHA Cię tak rozpiera że aż strach. Żebyś tylko nie pękł. Jak mi się uda to przyjadę na Bazyliszek. Mam nadzieję że z Sebastianem.
Może też bede niecodzienną bandą (jaką - tajemnica).


No niestety pare pierwszych miejsc i komus się w głowie zakręciło:P

No ja jeśli tylko będe mógł to z chęcią się na Bazyliszka wybiore i podobnie jak Paweł z niecodzienną bandą... ;)

Co by nie było TH rządzi :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 18, 2005, 03:31:56 pm »
Nie będę tego komentował. Każdy sam sobie wystawia ocenę. Zresztą mówiąc o niewyrównanym składzie, stawiasz się w dość dobrym świetle... Lepiej samemu być lepszym niż podnosić swoje umiejętności zaniżając je u innych. Kinga regularnie ląduje na podium (na mniejszych turniejach. Większy turniej czy dwa są w drodze, więc zobaczymy. Mam nadzieje, że skutecznie zagra. Za obecne wyniki należą się jej gratulacje). Seba wygrał Turniej Par. Do tego Naz, który poniżej 4go miejsca nie zchodzi. W tym roku drugi w Jastrzębiu. Paweł też się dobrze spisuje (2 miejsce turniej par). Do tego mamy najbogatsze zaplecze klubowe. Stronę (11 000 odwiedzin... a ostatnio prawie 1 200 miesięcznie najnowsze "dane" mówią o 1 700), dużo nowych tekstów, wielkie imprezy za sobą (od strony organizacyjnej). Kolejne 2 przed nami. Do tego forum, porady znanych malarzy (Malleus Mini Art), własne, nielubiane przez Ciebie miasto itp.

Nie czujemy się z tym źle  

P.S. Ortografia.
P.S.2 A jak u "Was" z wyrównanymi składami?

Offline Motorek

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 18, 2005, 06:22:45 pm »
Co raz więcej osób chce z Lublina jechać :D  :D  Dziś grałem multipla z Jezusem Ejdżejem i Gonzem. Wszyscy są na tak jeżeli chodzi o wyjazd jedyne co może im przeszkodzić to sesja poprawkowa Gonza (mam nadzieje że ją zaliczy przed październikiem) i nie pomalowani WH Ejdżeja (jak się sam za to nie weźmie to mu plakatówkami chlapne figurki :p )

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 18, 2005, 07:03:19 pm »
pewnie! co za problem :D za nóżki i do farby. Czyli super. Mam nadzieje, że nie będę musial grac ze znajomymi jak tyle nowych twarzy!

Offline SKAV

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 18, 2005, 07:21:18 pm »
niech tylko naucze się lepiej grać to na każdym turnieju będę wymiatał ;)
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Motorek

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 18, 2005, 08:49:44 pm »
Cytat: "SKAV"
niech tylko naucze się lepiej grać to na każdym turnieju będę wymiatał
Jak nabrudzisz to napewno :badgrin:

A tak na poważnie pytanie do organizatorów, spodziewacie się sporej liczby graczy jak stoicie z makietami :?:  Nie lubię grac na stole z 2-3 domkami bo to jest lipa, nie mozna sie zhiddenować etc... Chodzi o to żebyście się nie obudzili z ręką w nocniku (za przeproszeniem) - brakuje makiet a trzeba obsłużyć np. 10 stołów. W Lublinie takie coś przerabialiśmy  i od tamtej pory np. na ligę każdy gracz musiał przynieść 3 makiety (to był jeden z warunków dopuszczenia do gry) i pewnie na turniejach organizowanych w Lublinie będzie podobnie, zaleznie od tego ilu graczy się będziemy spodziewać , chociaż tego nigdy nie wiadomo. My teoretycznie z tym co mamy jesteśmy w stanie "umeblować" 5-6 stołów "gęsto" 8 na 3-4 domki i jeszcze jakieś tam popierdułki - typu beczki , pudła barykady , głazy, drzewa etc.