Autor Wątek: Bazyliszek 2005  (Przeczytany 65879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SKAV

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 18, 2005, 08:55:54 pm »
głazy o lol jakbym zaczol z podwurka znosic to by mi sie w pokoiu niezmieściły ;)
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Tkacz cienia

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 18, 2005, 09:16:05 pm »
Witam. Budda dzieki za cynk, na tegorocznym Bazylu będe napewno. Obronilem magisterke wiec mam sporo czasu :D  Na 90% wybieram sie z Marienburgiem z dwoma garłaczami (jak na ostatnim turnieju) ale w zmienionym składzie :idea:

Offline Mad Hamster

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 18, 2005, 09:24:11 pm »
no spox. pawel tez chyba pojedzie. gitara gra, caly sklad !
musimy pograc koniecznie przed turniejem bo ja teraz malo mordheim, na wfb sie skupilem, trzeba bedzie sie rozruszac po przerwie.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Tkacz cienia

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 18, 2005, 09:31:05 pm »
he he Łowcy Czarownic pewnie :D  jutro jak sie wyrobie to ci podrzuce muszkiet do jezzaili, i moze ustawimi sie na mala potyczke :badgrin:

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 18, 2005, 10:07:50 pm »
Zachwycony jestem! Bedzie z 30 pare osob!

Mam nadziej, ze bedzie wytarczajacy rozdzwiek punktowy.

Terenów troszke mamy ale niech kazdy wezmie swoje! i bedzie miod! Przeszkadzajki jak skrzynie, beczki itp...


Marienburg jest fajny... nawet na 3-4 garlaczach można. Dodaje to smaczku :D Zreszta z taka banda nie gralem. Szkoda! Moze sie uda! Jak ne bedzie avrlandu to moze averland...? Kurd... jak sie ma wiecej niz 1 bande to tak t o wyglada.

Slijcie zgloszena. Scenariusze się produkuja!


P.S. Budda to ... ? Zalogowany jest na TH a nie wiem kto to :D

Offline Mistrz wałków :)

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 18, 2005, 11:11:02 pm »
Cytuj
Nie będę tego komentował. Każdy sam sobie wystawia ocenę. Zresztą mówiąc o niewyrównanym składzie, stawiasz się w dość dobrym świetle... Lepiej samemu być lepszym niż podnosić swoje umiejętności zaniżając je u innych. Kinga regularnie ląduje na podium (na mniejszych turniejach. Większy turniej czy dwa są w drodze, więc zobaczymy. Mam nadzieje, że skutecznie zagra. Za obecne wyniki należą się jej gratulacje). Seba wygrał Turniej Par. Do tego Naz, który poniżej 4go miejsca nie zchodzi. W tym roku drugi w Jastrzębiu. Paweł też się dobrze spisuje (2 miejsce turniej par). Do tego mamy najbogatsze zaplecze klubowe. Stronę (11 000 odwiedzin... a ostatnio prawie 1 200 miesięcznie), dużo nowych tekstów, wielkie imprezy za sobą (od strony organizacyjnej). Kolejne 2 przed nami. Do tego forum, porady znanych malarzy (Malleus Mini Art), własne, nielubiane przez Ciebie miasto itp.

Nie czujemy się z tym źle

P.S. Ortografia.
P.S.2 A jak u "Was" z wyrównanymi składami?


Brzmi to jak ogłoszenie matrymonialne.. :P
Co do zajętych miejsć to zapomniałeś dodac iz Paweł równierz zajął 2 miejsce (zawsze mu kibicowałem) równierz w Będzinie.
A mówiąc że uciekają wam pierwsze miejsca miałem na myśli nie tylko siebie ale równierz np. Konrada. W tym roku na 5 turnieji zajeliście tylko raz (nie liczą cmnie) pierwsze miejsce. A przecierz pamiętamy jeszcze te dobre czasy kiedy to zajmowaliście pierwszą trójkę.
Ale  tego typu dysputy są wyjątkowo głupie i niehonorowe.

Ps.1. Leje na to..
Ps.2 Trudno oceniać nasz występ po jednym turnieju gdzie wystąpiły tylko 2 osoby. Jedna wygrała turniej a druga zajęła przed ostatnie miesce.



Cytuj
A tak na poważnie pytanie do organizatorów, spodziewacie się sporej liczby graczy jak stoicie z makietami  Nie lubię grac na stole z 2-3 domkami bo to jest lipa, nie mozna sie zhiddenować etc... Chodzi o to żebyście się nie obudzili z ręką w nocniku (za przeproszeniem) - brakuje makiet a trzeba obsłużyć np. 10 stołów. W Lublinie takie coś przerabialiśmy i od tamtej pory np. na ligę każdy gracz musiał przynieść 3 makiety (to był jeden z warunków dopuszczenia do gry) i pewnie na turniejach organizowanych w Lublinie będzie podobnie, zaleznie od tego ilu graczy się będziemy spodziewać , chociaż tego nigdy nie wiadomo. My teoretycznie z tym co mamy jesteśmy w stanie "umeblować" 5-6 stołów "gęsto" 8 na 3-4 domki i jeszcze jakieś tam popierdułki - typu beczki , pudła barykady , głazy, drzewa etc.



Jak chlopaki z TH ruszą dupsko to i może będą tereny z Strychu i z Bardu (dotychczas wystarczały na 4 stoły). Mi osobiście znudziło się już wozenie dla wszystkich terenów.

Niezmienia to faktu że WKW przywiezie równierz trochę makiet (dzisiaj juz dwa domki prawie skończyliśmy, a do bazyla mamy zamiar przynajmniej jedno pudło ich naprodukować)
Szkoda tylko że TH po moim odejściu straciło zapał do robienia terenów. A sam Misiu (tylko on prawdziwie sumiennie pracował) chyba nie będzie się sam z tym problemem szarpał.


PS. Mam nadzieję żę na Bazyla wybierze sie równierz Rafik i Agnieszka- strasznie się za ich towarzystwem stęskniłem. Z nimi zawsze najprzyjemniej się mi grało. Wiedzą co to klimat przez duże "K".
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 19, 2005, 09:33:57 am »
Cytuj
Ale tego typu dysputy są wyjątkowo głupie i niehonorowe.


[...] Zupełnie Ciebie nie rozumiem. Zaczynasz od wytykania co-kto-kiedy itp. a potem nagle robi się to niehonorowe? To nie ogłoszenie matrymonialne. TH po porstu ma się czym chwalić.

Wiem, że chcesz TH jak najbardziej zdyskredytować, ale jako członek tego klubu wygrałeś turniej. Oznacza to tylko tyle, że w tym roku 5 razy stawaliśmy na nawjyższym stopniu podium. Licząc każdą osobę z TP osobno.


Cytuj
Szkoda tylko że TH po moim odejściu straciło zapał do robienia terenów. A sam Misiu (tylko on prawdziwie sumiennie pracował) chyba nie będzie się sam z tym problemem szarpał.


Sumiennie tereny robił Seba, bo jako jedyny, poza mną, potrafił dobrze skleić wycięty już domek. I w żaden sposób nie byłeś powodem zaniku werwy do ich robienia. ... dużo zasług sobie przypisujesz. Oczywiście robiłeś domki, ale bardziej wolałeś kleić "skrzyneczkę dla tileańczyka" :D  Ja może wezmę swoje własne tereny... ale zobaczy czym będę jechał. I ile terenow pomaluje... ale wezmę sobie coś "na wrzesien" do kraka coby się nie nudzić.


Co do bazyliszka to mimo, ze tereny będą, to każdy w miarę możliwości mogłby przywieść trochę. Bedzie można zrobić stoły w jednym schemacie. Czyli jeden stół jeden klub... nie będąsie style wykonania mieszać itp.


P.S. Z tyloma błędami nasuwa się pytanie o statystyczną szansę zdania matury z języka polskiego.

Offline Tkacz cienia

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 19, 2005, 10:50:25 am »
Mad Hamster wsrod swoich BUDDA :), aha sprawa magików na turnieju czary wybierane będą losowo przed pierwszą bitwą ? bo inaczej to będzie pełno latajacych magików ze strzałami.

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 19, 2005, 11:03:18 am »
OCZYWIŚCIE, ze tak, jak mówią zasady. LOSOWO. Przed 1 grą, na całą kampanię! Latający magowie, leczący 2 ogry kapłanii Taala, Black Fury w skaveńskim wydaniu...

Offline Demence

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 19, 2005, 08:35:03 pm »
Wszystkich "nowych" graczy serdeczenie witam i z całego serca zapraszam na Turniej :) liczę na świetną zabawę i super klimat :)
(fajnie by było nie trafiać na "swoich" przy stole ;])

-------------------
Misiek.. czepiasz się o ort. innych a sam nienajlepiej w dalszym ciągu piszesz wyrazy (jak nie masz pewności wklej do worda).

A po drugie... co to za klub TP?

A po trzecie... ;] jak będę się chciała pochwalić zajętymi miejscami to się sama pochwalę... a w ogóle to nie ma się za bardzo czym chwalić, bo albo jestem z przodu albo zupełnie na tyłach :D Dla mnie się liczy gra,  a nie zwycięstwo (choć oczywiście to drugie zarobione przy okazji bardzo cieszy :) )

P.S. Tkaczu Cienia gratuluję obrony (ja się przed swoją bronię ;) )
---------------------

Do panów Kamila i Misia: idźcie się licytować na inny temat!
)

Offline Zielony

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 19, 2005, 09:26:04 pm »
Cytat: "SKAV"
głazy o lol jakbym zaczol z podwurka znosic to by mi sie w pokoiu niezmieściły ;)


 :shock:
IMP  :O

Offline SKAV

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 19, 2005, 09:38:38 pm »
czepiasz się ortografi czy co -_-"
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Mad Hamster

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 20, 2005, 10:53:43 am »
Budda lub Pan B. (wyjatkowo Belzebub, Buddzik, Buddapren) to ja , niestety ten Nick byl juz tu zajety... wiec niech zyje Chomik Vader !
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Demence

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 23, 2005, 07:25:49 pm »
No dobra Panowie...

prosiłam o pomoc ze scenariuszami, ale póki co tylko 2 się ofiarowało i coś w tej kwestii zrobiło. "Zaraz" to będziemy domykać i wtedy niech tylko ktoś zamarudzi, że mu się nie podobają scenariusze.... :/ póki co jeszcze macie szansę coś w tej sprawie zrobić, więc nadal czekam na propozycje.
)

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 23, 2005, 08:33:41 pm »
O... nowość... grupowe pisanie scenariuszy :shock:

Ja poproszę o ustosunkowianie się do tego co posłałem :D

Nie czekaj tylko zamykaj temat. Zakładam, żę masz wystarczająco dużo treści do wyboru. Ludzie chcą scenariusze choć niekoniecznie chcą je pisać :D

Nie przejmowałbym się tym, że komuś się nie podobają scenariusze... :D niekatywni nie mają prawa głosu.

Skoro decydujesz o regulaminie to nie ma co przeciągać.

 

anything