Autor Wątek: Bazyliszek 2005  (Przeczytany 65832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dwalthrim

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 28, 2005, 08:12:16 pm »
O turniej w stolycy, super!!! Napiszcie jakiś regulamin: jakie bandy, zasady typu pogoda itd.
Ja się stawie, a moze uda mi się sie zmotywowac resztę chłopaków z naszego składu WKDTT-PL! Jeśli będzie samochód to weźmiemy sporo terenów a jak nie to tyle ile mi do plecaka wejdzie. Jak nic wchodze w to ;). Acha którego dnia dokładnie będzie Mordka rozgrywana??? Kto jakimi bandami zamierza grać???
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline mecenasik

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 29, 2005, 11:18:13 am »
regulamin sie tworzy(i do konca tygodnia bedzie - pozniej uscislenia i scenariusze - max 1 miesiac przed Bazylem)..scenariusze sa poszukiwane a plan jest cos w stylu 4(3)+2 bitwy pograc (sobota+niedziela). Bandy tylko oficjalne. jest jeszcze opcja z wielkoscia stolow(bo bedzie malo miejsca a i o stoly ciezko walczyc:) i obecnie testuje sie 36x48 cala

Offline Demence

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 03, 2005, 12:53:58 pm »
Ja nie rozumiem... czy ja niewyraźnie piszę?!

regulamin już dawno jest gotowy (od mniej więcej 2 tygodni)!! <- patrz mój post z 17 lipca!! a o przesyłanie scenariuszy też już dawno prosiłam. Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje scenariuszy proszę o przesyłanie ich do mnie. Jeśli nie to poczekajcie aż my je do końca przygotujemy i wystawimy na stronce Bazyliszka do ściągnięcia.

Gry na turnieju będą tak jak wcześniej napisałam:
Cytuj
gry 3-2 -- czyli w so 3 w niedz 2


Proszę uważniej czytać.
)

Offline Dwalthrim

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 05, 2005, 09:59:06 am »
Demence napisała:
Cytuj
Ja nie rozumiem... czy ja niewyraźnie piszę?! Proszę uważniej czytać.
Just Relax Sista!;)
A ja i tak nie rozumiem!:P Mr.Mecenasik pisze, że regulamin będzie +/- we wrzesniu a Mrs.Demence, że już jet(Skoro go stworzyłas to gdzie go można przeczytać?). Więc oco w tym wszystkim chodzi?! Tak luźna propozycja: może powiniście się ze sobą skontaktowac w tej sprawie?
Sorry ale nie rozumiem akcji pt. rozbijanie turnieju na 2 dni... Nie lepiej go zrobić  w jeden dzien? Pewnie w tedy tańsza wejściówa by była i więcej ludzi by się zgłosiło! czekamy na konkrety i link do strony Bazyliszka z full opcją regulaminem.
pozdro.
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline mecenasik

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 05, 2005, 10:58:46 am »
juz sie skontaktowalismy..sorry Demence-odpisze Ci na maila(wczorajszego)jak obgadam tu sprawe z ludzmi bo ja sie pogubilem i nie chce sam czegos deklarowac..oczywiscie pomoge jak tylko bede mogl

turniej bedzie dwudniowy ze wzgledu na to ze konwent caly jest dwudniowy i fajnie by bylo nagrody wreczac do wszystkich systemow razem. poza tym 2dni=wiecej bitew=wiecej doswiadczenia i fajniejsza zabawa niz takie one-off games

jak juz sie uporam z robota to powalcze z Mordka:)
pzdr

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 05, 2005, 11:41:52 am »
i tak 5 gier i tak... chyba ze ma byc wiecej?! A one off game zwykle sie nie gra na turniejach :D hi hi

scenariuszy na raize nie ma. Wstepny regulamin bedzie rowniez na stronie Teasure Hunters jak tylko demence sie zgodzi na male poprawki...

Offline Motorek

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 05, 2005, 11:55:13 am »
Mam pytanko,  gdzieś wyczytałem , że wszystkie figsy mają być pomalowane (nie chodzi o Mordheim) na Bazyliszku tak sobie ponoć organizatorzy zażyczyli, jak sprawa się ma jeżeli chodzi o Mordkę  :?:  Puki co mam zamiar się wybrać i zagrać jakimiś mercenaries, z tym , że 3/4 bandy jest chlapnięta podkładem, więc nie chciał bym przewieźć 4 liter do Wawy tylko po to , żeby nie zostać dopuszczonym do turnieju :evil:

PS: Tylko niech nikt mi nie pisze , że moge sobie sam pomalować figurki, mam 2 lewe ręce do tego :(

Offline Demence

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 05, 2005, 02:58:22 pm »
Dwalthrim... przeczytaj sobie pierwszego posta w tym temacie <- to a propos dwóch dni turnieju.

A dalej...Kretek: tak, wszystkie figurki w bandzie mają być pomalowane - na stronce TH wkrótce się pojawi info w sprawie regulaminu-czyli ten regulamin stworzony przez klub (no... przeze mnie :D).

Proszę bardzo -> regulamin

Jeszcze czekamy na rozwiązanie "problemu" z równolegle tworzonym regulaminem przez warszawski klub. (Niech no ja dorwę Szafę :/)
)

Offline Motorek

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 05, 2005, 05:07:30 pm »
Cytat: "Demence"

A dalej...Kretek: tak, wszystkie figurki w bandzie mają być pomalowane - na stronce TH wkrótce się pojawi info w sprawie regulaminu-czyli ten regulamin stworzony przez klub (no... przeze mnie :D).

Czyli z nie pomalowaną bandą nie zagram :?:  :x

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 05, 2005, 06:48:42 pm »
to wez "dupę w troki" (piękny idiom, nieprawdaż) i pomaluj 3 kolorami... moddke, ciuszki... 3 godziny i z glowy...

:D

Bardzo popieram decyzje o niedopuszczaniu do turniejów band niepomalowanych... Jak TH robi wiekszy turniej to tak właśnie to wyglada (jak na oMTH).. nie jest przyjemne granie z szarymi/czarnymi modelami... nic na nich nie widac... ogolna bieda... a wiecej czasu sie domyslasz co to za modeli niż myslisz nad taktyką ...

W ramach przygotować do turnieju zrobiłęm jedna bombę ze sruciny :D fajnie wyszla :D

Offline Demence

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 05, 2005, 08:59:38 pm »
Cytat: "Kretek"
PS: Tylko niech nikt mi nie pisze , że moge sobie sam pomalować figurki, mam 2 lewe ręce do tego :(


Kretku, na pewno w okolicy znajdziesz kogoś kto za niewielką opłatą, albo z sympati malnie Ci to tak, żeby ta Twoja banda jakoś wyglądała :)

p.s. pocieszę Cię, ja sama też nie maluję, gdzieś jeszcze (?) leży ten biedny na wpół pomalowany przeze mnie dwarf ;]
)

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 05, 2005, 10:02:20 pm »
pomalowany to on moze bedzie.. ale kiedys.. skonczylas go malować na etapie "połowa brody podkladem".

nie jest powiedziane, ze dopuszcze się SUPER POMALOWANE bandy a POMALOWANE. :D

Offline Dwalthrim

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 06, 2005, 10:39:46 am »
Granie nie pomalowanymi bandami to jakaś kicha i padaka:(:/ W 100% zgadzam się z Miśkiem. Bamnda pomalowana ma klimat i widać kto z czym do kogo!
Właśnie kto będzie oceniał malowanie band i wykonanie podstawek???
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Demence

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 06, 2005, 11:15:41 am »
Dwalthrim: wszystkiego się dowiesz w swoim czasie :)
czyli chyba mogę Ci zdradzić ;) Szafa będzie oceniał lub osoba przez niego wybrana.
)

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 06, 2005, 01:28:21 pm »
chodzilo chyba ogolnie, o to kto... bedzie to znajaca sie na rzeczy osoba z grona ogranizatorow. Nikt z grajacych. A kryteria oceny beda w regulaminie... na TH jest reg BEZ scenariuszy ale nie jest to jeszcze ostateczny regulamin... jak bedzie to demence poinformuje ... :>