Autor Wątek: Bazyliszek 2005  (Przeczytany 65385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Demence

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 06, 2005, 05:08:49 pm »
Kryteria oceny malowania już w regulaminie, a link do niego jest zamieszczony wcześniej.
)

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 06, 2005, 07:02:59 pm »
uwielbiamy sie czepiac ... oj uwielbiamy ...   :D:D

Chyba warto bedzie dac sobie do podpisu linka z jakas grafika ... moge zrobic taki banerek i link do regulaminu bedzie pod kazdym postem :D

Zreszta w reglaminie nie ma nic o tym kto bedzie oceniał :D a o to pytał kolega z Komorowa :D ... właśnie ... wy tam w komorowie jeszcze zyjeci,e bo sie tu TH o Was martwi!

Offline Dwalthrim

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 06, 2005, 11:12:39 pm »
Spoko spoko żyjemy  i se radzimy;). Tylko wypadlismy z obiegu i graliśmy ostatni raz ponad pół roku temu! :/ :( Straciliśmy miejscówke gdzie każdy z nas miał najbliżej i gdzie najczęściej graliśmy (kumpel się chajtnął i wyprowadził). Mordheim jest gdzieś tam pomiedzy różnymi innymi zajawkami, których każdy ma po kilka (RPG,startowanie w zawodach rowerowych, robienie wizuali, koncerty i inne balety;). No i oczywiście dochodzą normalne akcje typu Dziewczyna-praca-szkoła czyli normalne życie;). Więc nie jest tak łatwo znów się ustawić na jakąś potyczke wsród ruin potępionego miasta. No ale Bazyliszek jest opcją zeby odkurzyć figurki i coś podmalować. Jak warunki finansowo-okolicznosciowe dopiszą to powinniśmy się pojawić.

Cytuj
uwielbiamy sie czepiac ... oj uwielbiamy ...
 Jak się na codzień nie czepiam to przynajmniej w necie se pomarudze:P! buhaha :D! A na poważnie to lepiej wiedziec wcześniej wszytko czarno na białym zwłaszcza, że jest jeszcze czas coś podmalować.
Z jakimi bandami zamierzacie się stawić-zgłosić??? klasyk?=> kislev, skaveni, beastmani, krasnale czy uraczycie nas czymś ciekawym ala averland lub carnival of chaos :)???
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 06, 2005, 11:34:48 pm »
demence pewnie carnivalem bo ostatnio tylko nim (tylko carnival ma zrobiony... mocna banda i bardzo ciekawa... jak bedziecie liczcie na gre z demence... sam licze na gry z bandami takimi jak ostland czy marienburg bo wlasciwie z nimi nie grywam.. albo middenheim!), ja moze averlandem jak mi chwilowa zajawka na skaveny przejdzie.. averland to rodzynek wiec chcialbym nim... (kiedy w koncu domaluje te 5 brakujacych modeli... :( za duzo sie opierdniczam)

black skavenowi ostatnio zrobilem nawet bombe przy pasku :D jak szczurkami zagram to pewnie z rat ogrem... no mam pare pomyslow!

Offline Demence

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 06, 2005, 11:53:10 pm »
Zawsze się lubiałam "czepiać". A kolega zadał pytanie i uzyskał na nie odpowiedź, więc po co jeszcze dziwne komentarze do odp lub odp drugi raz? to się chyba flood potocznie nazywa panie moderatorze.

A jak już przy temacie band jesteśmy to coc nie mam jeszcze pomalowanego do końca, o czym misio sam najlepiej wie. Na Bazyliszku chciałabym Skavenkami zagrać, ale to się jeszcze okaże :) Dwalthrim, a z czym wy macie zamiar wystąpić? :)
)

Offline Demence

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 06, 2005, 11:59:39 pm »
REGULAMIN

)

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 07, 2005, 08:25:55 am »
A cOc sie maluje... luzik. A do grania Ci spokojnie starcza na raie... nawet na turniej... [planujesz zagrać z wozem?]

Skaveny to masz w duzej rozsypce jeszcze ... ale fajnie jakbys miala bande gotowa... bo przeciwko skavenom nieczesto gram.

Offline Mad Hamster

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 14, 2005, 06:41:56 pm »
Kretek, ja ci pomaluje (reklamacji nie uwzgledniamy:)
A tak wogle to ktos z Lublina wybiera sie na Bazyla ?
Ja bym sie wybral, ale samemu sie nie chce. Skavenow pewnie wystawie(Futrzasta Furia), choc mysle tez nad Lowcami Czar. lub Beastmanami.
Gdzie moge sie dowiedziec wiecej o lidze Mordki w Lublinie (raporty, zdjecia itp) ?
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 14, 2005, 07:23:07 pm »
To ja ci oplecam beastmenów... z prostej przyczyny... na razie nikt sie z nimi nieplanuje wygrac ! a roznorodnosc to podstawa! Spytam tak orientacyjnie... nowe zasady do beastmenow masZ?

Offline Mad Hamster

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 14, 2005, 08:21:27 pm »
z town cryera, te z centigorem mam. A duzo bedzie szczurow ? Mam armie do battla wiec to moja podst banda, wszystkie pomalowane itp, a bestiom troche brakuje zeby sie zalapac...
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 14, 2005, 09:13:11 pm »
Masz duużo czasu na domalowanie. Zasady masz nowe... a skavenow chyba będzie z kilka band... beastow NA PEWNO MNIEJ! Co doilosci band to oczywiscie hipotetycznie. Na razie tylko jedno zgłoszenie jest. Moje :D

Offline Mistrz wałków :)

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 14, 2005, 10:32:18 pm »
Cytuj
Kretek, ja ci pomaluje (reklamacji nie uwzgledniamy:)
A tak wogle to ktos z Lublina wybiera sie na Bazyla ?
Ja bym sie wybral, ale samemu sie nie chce. Skavenow pewnie wystawie(Futrzasta Furia), choc mysle tez nad Lowcami Czar. lub Beastmanami.
Gdzie moge sie dowiedziec wiecej o lidze Mordki w Lublinie (raporty, zdjecia itp) ?


Było by nam bardzo miło gdyby Lublin odwiedził ten Turniej. A po przechwałkach na temacie "bandy w polsce"(chyba nie przekręciłem) nasz apetyt się zaostrzył i liczymy na lic zne stawienie sie wyjadaczy z Lublina.
Kamil. (miszczu)

Offline Mad Hamster

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 14, 2005, 11:06:24 pm »
Eh.. Kurde, jak nikt nie bedzie chcial ze mna jechac to podlacze sie do battlowcow najwyzej.

Ej, gracze z Lublina, zdeklarujcie sie !  (chociaz kupa czasu jeszcze)
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline MiSiO

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 14, 2005, 11:10:37 pm »
Lublin... robimy inwazje :D

Licze, ze bedzie super... nowi gracze! W swoim sosie to tak fajnie ale ile mozna :D

Offline Demence

Bazyliszek 2005
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 15, 2005, 05:16:53 pm »
Przypominam iż należy już nadsyłać zgłoszenia chęci udziału w Turnieju.
)

 

anything