trawa

Autor Wątek: Figurki, jak zrobić samemu...  (Przeczytany 40005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dead

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 17, 2005, 11:52:43 am »
A ja mam jedna sugestie i uwage - odlewanie figsow :D NIE ;) Robienie wlasnych figsow :D TAK (fak pozostaje faktem ze posiadam 5 baz odlanych hostow ale tylko dla efektu przezroczystosci ich bralem bo po prostu wygladaly slicznie i eterycznie :D ^^")... Jesli idzie o sprawy techniczne to juz kilka osob trabilo o stronie warsztatu... sa i inne serwisy ale nie bedziemy tutaj sie rozpisywac - kiedys chcialem sie za odlewanie zabrac ale teraz widze ze wiecej radochy dostarczaja konwersje oraz wytfory ze stafu :D ...

pozdro ;)
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline raf

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 17, 2005, 06:34:31 pm »
Cytat: "Inkwizytor83"
O nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... Normalnie teraz kładę uszy po sobie i będe sie przez najbliższe dwa lata biczował, bo czuję ze to właśnie mi pojechałeś...


Luzik, po nikim personalnie nie jade tylko po pewnym schemacie myślenia. Nie pozwolisz grać odlewem smoka bo na swojego, oryginalnego zbierałeś pół roku? A co jak wystawie oryginalnego tylko pozyczonego od kumpla który w związku z tym kosztował mnie zero? Też mi nie pozwolisz?

Ja zwracam uwagę na to czym ja gram...

Offline Kota

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 17, 2005, 07:00:05 pm »
Ja uwazam ze odlewanie jest fee i nie uczciwe i nie zmienie zdania.Ktos tam w Gw pracowal nad wzorem jakies figurki i moze z jej sprzedarzy czerpie korzysc....ale jesli ktos stworzy wlasna matryce i projekt to dla mnie moze odlewac do woli mi to nie przeszkadza wazne zeby przypominalo to co autor mnial na mysli
istrzem Ten co wroga ogniem Goni.Bogiem ten co na niego powodz sprowadza.

Offline Dzwonsson

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 17, 2005, 08:35:52 pm »
Ja jestem za odlewaniem części (bo te się mogą gubić) albo figsów na własny użytek ale sądze ,że na turniej powinno się wystawić oryginały.Ja mam wszystko oryginalne i jestem z tego dumny!

Offline logan347

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 17, 2005, 09:41:24 pm »
Cytat: "Kota"
Ja uwazam ze odlewanie jest fee i nie uczciwe i nie zmienie zdania.Ktos tam w Gw pracowal nad wzorem jakies figurki i moze z jej sprzedarzy czerpie korzysc....ale jesli ktos stworzy wlasna matryce i projekt to dla mnie moze odlewac do woli mi to nie przeszkadza wazne zeby przypominalo to co autor mnial na mysli


po raz nty zapytam sie przeciwnika odlewow:a wszystkie gry w ktore grasz,wszystkie programy ktorych uzywasz i cala muza ktorej sluchasz jest orginalna?nie sciagasz zadnych mp3?i army buildera tez kupiles od Lone Wolf?
Vamoss Valencia !!!!!

Offline raf

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 17, 2005, 09:51:25 pm »
Kontynuując myśl logana: jak po pijaku śpiewasz "Baśka miała fajny..." to oczywiście odpalasz Wilkom tantiemy? Ktos tam w Wilkach pracowal nad tekstem tej piosenki i moze z jej sprzedarzy czerpie korzysc... A kości do gry też używasz wyłącznie made in GW? No bo chyba nie jakichś podróbek innych firm...

Offline Inkwizytor83

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 18, 2005, 10:51:25 am »
Uno momento. Kości nie sa wymysłem GW i uważam że można używac każdych.Ha!Znalazłem błąd w Twoim rozumowaniu :D
Nie mam nic przeciw odlewaniu-kuż to mówiłem.Ale i tak uważam że na turniejach powinno się grać oryginałami.Ale to jest moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać ;) Pax?Czy chcecie się kłócić?
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Offline szczurek

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 18, 2005, 01:17:00 pm »
zamiast rozwodzic sie nad legalnoscia odlewow i kto jest za a kto przeciw ,moglibyscie podac jakies dobre sposoby i metody odlewania czesci figorek i wlasnych wyrobow  (dla tych ktozy sa przeciw :D) ,jak i calych fiorek (dla tych ktozy sa za :D)
Wydaje mi sie ,ze wiele osob bylaby tym zainteresowana :D

Offline raf

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 18, 2005, 02:12:01 pm »
Cytat: "szczurek"
zamiast rozwodzic sie nad legalnoscia odlewow i kto jest za a kto przeciw ,moglibyscie podac jakies dobre sposoby i metody odlewania czesci figorek i wlasnych wyrobow  (dla tych ktozy sa przeciw :D) ,jak i calych fiorek (dla tych ktozy sa za :D)
Wydaje mi sie ,ze wiele osob bylaby tym zainteresowana :D


Na tym forum to zabronione. Wejdź na stronę www o której mówiłem na pierwszej stronie tego tematu.

Inkwizytor- małe kości GW są produktrm GW, maja pewnie swój katalogowy numer itd. Więc grając innymi kośćmi nie grasz oryginalnym produktem GW. Ale idąc TWOIM tokiem rozumowania: dopuszczasz granie produktami Zwezdy czy Rakchama (tak to się pisze)?

Offline szczurek

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 18, 2005, 02:51:09 pm »
Cytuj
Na tym forum to zabronione. Wejdź na stronę www o której mówiłem na pierwszej stronie tego tematu.


jak to zabronione ,a to niby czemu  ;)
Ja na przyklad juz od kilku miesiecy bezskutecznie szukam kogos kto mi odleje skrzydelko husarskie (wykonane w 100 % przeze mnie)
Czy jak ktos mi je odleje to bedzie przestepstwo ???;)
dlatego miedzy innymi chcialbym zeby ktos powiedzial jak sie odlewa bo tego typu czesci nie chce mi sie 22 sztuk robic (za drogo wyjdzie i za duzo czasu potrzeba) :D

Offline Borysss

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 18, 2005, 04:28:33 pm »
Cytat: "logan347"
przeciwnicy odlewanych figsow z pewnoscia uzywaja samych orginalnych programow,gier.muzyki sluchaja tez tylko z orginalnych plyt.nie sciagaja zadnych mp3.no i oczywiscie maja orginalnego army buildera

Dokladnie ... Jest takie piekne okreslenie na to - dulszczyzna



Pozdrawiam.
url=http://forum.zadtrolla.glt.pl]WSTĄP DO KARCZMY 'POD ZADEM TROLLA'[/url]



Offline Kota

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 18, 2005, 04:58:12 pm »
Mi to Rybka decydujac sie na to hobby wiedzialem ze bede musial duzo chajcu wydac a jego nie mam za duzo...grajac juz dwa lata mam armie na 1500 punktow a odlewow i tak nie lubie i nie zmienie zdania pozatym nie psalem ze jestem przeciwnikiem a jesli ci to ulzy i podbuduje raf to opragromowanie mam piracki.. i co ulzylo ci co nie?
istrzem Ten co wroga ogniem Goni.Bogiem ten co na niego powodz sprowadza.

Offline logan347

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 18, 2005, 05:16:34 pm »
ja gram w battla tak na oko z 7 lat mam VC na 6k w pelni orginalne,ale gdybym teraz mial mozliwosc kupienia tej armi w odlewach,ktorych nie mozna odroznic od orginalow za okolo 40% ceny sklepowej to nie wahalbym sie ani chwili

a ze mam teraz taka mozliwosc co do ogrow to ja wykorzystuje
Vamoss Valencia !!!!!

Offline Kota

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 18, 2005, 05:24:57 pm »
Ja kupuje na allegro i tez nie placze zreszta u mnie nawet nie ma gdzie odlewow kupic
istrzem Ten co wroga ogniem Goni.Bogiem ten co na niego powodz sprowadza.

Offline raf

Figurki, jak zrobić samemu...
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 18, 2005, 06:15:33 pm »
Cytat: "Kota"
Mi to Rybka decydujac sie na to hobby wiedzialem ze bede musial duzo chajcu wydac a jego nie mam za duzo...grajac juz dwa lata mam armie na 1500 punktow a odlewow i tak nie lubie i nie zmienie zdania pozatym nie psalem ze jestem przeciwnikiem a jesli ci to ulzy i podbuduje raf to opragromowanie mam piracki.. i co ulzylo ci co nie?


A niby czemu miałoby mi ulzyć? Co ja niby mam do ciebie? Ani mnie ziębi to ani grzeje...

 

anything