Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WH40K

NOWY ORK ?

(1/4) > >>

DIJKSTRA:
witam nowy jestem i chciałbym spróbować grać WH40k
kasy zabardzo nie mam ale coś po WFB trzeba zbierać,nie  ?
wogule to chciałbym się dowiedzieć co polecacie początkującemy ?prócz eldarow i space marinsów plz.
Napiszcie od razu ile by mnie kosztowała taka armia do czterdziestki bo do WFB mnie kosztowała 1500 zyla dotychczas

Janek Pietkiewicz:
Na początek radziłbym zakup Space Ork Battleforce - jest tam 16 boyzów, 5 motocykli, jednak traktor wojenny, buggy i jakieś kretyńskie makietki - całość kosztuje około 300 zł...
Do tego jakiś mocniejszy HQ i heavy support - sto-sto kilkadziesiąt złotych, jak sądzę...

jachu_ka:
a ja mam rzecz natury technicznej- DIJKSTRA jesli tutaj bedziesz zachowywac sie rownie przyjemnie jak na forum battlowym to zwyczajnie doniose na Ciebie do moderatora i skonczysz smutno.
tyle mojego.

DIJKSTRA:
Jachu nie wymądrzaj się prosze a co do forum battlowego to czasem mnie ponosi i nie wiem co pisze :cry: ale staram się byc miły 8) . Co do ciebie mam wyrobione zdanie i chętnie z toba wygram a Albina moi boyZi zjedzą na śniadanie , genki na deser ( mógłbys podać jaki masz na nim mutacje bo nie znam narazie jego
współczynników prócz tego że lata i  ma exceptional size ) tylko pomóżcie mi zacząć chce wiedzieć od czego zacząć i rozpocząc to hobby w Rzeszowie bo narazie tylko 4 osoby grają w WH40k.
I jeszcze czy zasady są skomplikowane bo osobiście nigdy nie widziałem gry w czterdziestke na oczy
nacie może rule booka albo coś ?
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLPPP!!!!!!...

DIJKSTRA:
jeszcze jedno nie strasz mnie moderatorami plz.

Myśle , że taki straszenie to obraza nawwet dla mnie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej