trawa

Autor Wątek: "Kruczki" wszelakiej maści  (Przeczytany 4617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline StoryTeller

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 30, 2005, 11:58:27 pm »
hehe :) Zakupic obie mozesz ale jesli masz magiczna bron to musisz jej uzywac i musisz lac na inne :)
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

Offline szczurek

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 31, 2005, 02:00:25 am »
Cytuj
więc zakup obu rzeczy jest trochę bez sensu

niekoniecznie :D zawsze mozesz trafic na inne HE ktore zniszcza twojemu typkowi magiczna bron i wtedy mozesz uzywac lancy :D
Szansa jedna na milion ale zawsze jest.
Dla mnie to glupota ,powinno byc mozna uzywac tego co wybierze gracz ,wprowadzilo by to wieksze pole manewru podczas walki (jak widac GW chce sprowadzic walke do zwyklego rzucania kostkami :( ,zero decyzji poza pojedynkami i po czym walic) :(:(:(

Offline Zox

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 31, 2005, 07:11:03 am »
Cytat: "radaner"
A ja mam takie pytanie. bo każdy kogo spotykam mówi inną wersję.

Podobna sytuacja to czy jak walczy jakakolwiek jednostka włóczników(którzy mają tarczę i standartowo oczywiście hand weapon) to czy dostają +1 save za tarczę + hand weapon gdy akurat ktoś ich atakuje??


Jak wybierasz opcje włóczni to sie nie liczy jako hand weapon (z tego co wiem) więc tylko będzie save za armour + tarcza - wtedy walą z kilku rzędów, lub wybierasz hand weapon ale wtedy spearmeni przestają spełniać swoją role :D
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline Inkwizytor83

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 31, 2005, 01:10:07 pm »
Niekoniecznie. Jeżeli masz szansę wytrzymać szarżę ciężkiej kawalerii i masz oddziały które będą mogły ją zajechać z boku'tyłu to czasami bardziej opłaca się użyć hw+shield, z tym magicznym sejwem w hth na 4+ :). Nie zawsze warto jest używać jeża- dodatkowe ataki są oczywiście super, ale jednak trzeba trochę myśleć czy to się opłaci. Bo np. jeżeli przeciwnik jest w stanie ci wyrżnąć tych 8-10 kolesi to włócznie i tak nie pomogą bo nie będziesz miał czym oddać. A jak użyjesz tego hw+shield to masz jakieśtam szanse. Może nie za wielkie ale cuda się zdarzają (tak tak, widziałem jak Krasnoludy ganiały Wysokie po lesie-dogoniły ich i wycięły :) A jeszcze innym razem Zabójca Smoków pogonił mój oddział Chaosiaków. Więc istnieją cuda :D).
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

 

anything