trawa

Autor Wątek: książki o kosmitach  (Przeczytany 4196 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szatanista

książki o kosmitach
« dnia: Lipiec 24, 2005, 02:41:36 am »
moglibyście mi podać tytuły jakichś dobrych książek o kosmitach??
w miare możliwości anglojęzyczne

z góry thx
ttp://struggletown.deviantart.com
http://myspace.com/strangecolours

Offline kort

książki o kosmitach
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2005, 03:36:43 pm »
Jak do tej pory nie spotkałem się z takimi publikacjami, choć przyznaję, że nie interesowałem się tego typu wydawnictwami. Spotkałem się do tej pory z pseudonaukowymi albumami, w których były zdjęcia statków. No i spotkałem się też z artykułem, którego autor próbował wytłumaczyć zjawisko UFO, jako zjawisko atmosferyczne. Ale to, że czegoś nie widziałem nie znaczy, że tego nie ma ;) Szukaj, a napewno znajdziesz.... I pamiętaj "The Truth is Out There" ;)

Offline jasisz

książki o kosmitach
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2005, 04:58:02 pm »
Też nie znam się zbytnio na publikacjach dotyczącyh UFO. Mam wprawdzie jedną książke w domu - "Sprawa Andreassonów" czy coś takiego. Jakiś ufolog zawiera w niej opis spotkania z ufo, wywiad z "poszkodowaną", zapis sesji hipnotycznej, oraz wydruk badania wariografem. Calość wygląda dośc autentycznie ;)
O ile się nie mylę to ten sam autor popełnił kilka takich dzieł, których reklamy znajdowały się na końcu ksiazki...
mój blog - a co!

Offline Kormak

książki o kosmitach
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 24, 2005, 07:42:39 pm »
Książek jest taka masa, że trudno polecić coś więcej niż oldschoolową klasykę w stylu Lucjana Znicza "Goście z kosmosu" wydawane jeszcze w latach 70tych.
Najlepiej zajrzyj sobie do "Nexusa" albo magazynu "Ufo", ich wydawca, czyli Nolpress rozprowadza ciekawe książki, które warto znać. Mimo że czasem to straszne bzdety w rodzaju "Bogów Edenu" Williama Bramleya :)

Ale warto przeczytać książki "klasyków" ufologii, np. "Intruzi" Budda Hopkinsa, "Wspólnota" Whitleya Striebera, o "Sprawie Andreassonów" już wspomniał jasisz, fajna książka, jest zresztą jej druga część.

Zalewa rynek tak wiele książek, a ty napisałeś za mało, żeby coś więcej polecić.

Offline Szatanista

książki o kosmitach
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2005, 09:01:55 am »
kormak, ogólnie chodzi mi o wszelkie publikacje dotyczące ufo kosmitów itd, itp dostępnych zagranicą(mieszkam w australii) lub w internecie, albo w sklepach internetowych.
ttp://struggletown.deviantart.com
http://myspace.com/strangecolours

 

anything