Autor Wątek: Dark Elf Revision  (Przeczytany 53495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lawfulone

Dark Elf Revision
« Odpowiedź #615 dnia: Wrzesień 28, 2003, 09:03:56 pm »
Cytat: "pyrek"
hmm... van taniec jest chamski, ale... DE tez moga miec dodatkowy ruch (unseen lurken, ktory jest w lore of shadow). No wlasnie - lorza cieni... dlugi czas sie nad nia zastanawialem... gdyby nie 1 czar, chetnie bym ja bral.. a tak to zostaje chyba tylko dla high sorcie, aczkolwiek mozna probowac szczescia - w koncu sa tam niezle czary - i bezzasiegowe (raczej slaby ten czar) i magic missile ktory omija AS - dobry na ciezka kawalerie... i dodatkowy ruch, i ewentualna szansa ucieczki od przeciwnika samotnym czarodziejem np w lesie(jednak to jest chyba slabe)... jak dla mnie jest ogolnie niezle.


shadoł lor nie jest taki straszny-niejest tez taki dobry.ma raptem 3 dobre czary... a z podstawowych to chillwind chyba lepszy...(mnie si epodoba bardziej-zwąłszcza na WE i innych handgunnersów :D...
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline pyrek

Dark Elf Revision
« Odpowiedź #616 dnia: Wrzesień 29, 2003, 03:31:39 pm »
hmm... w sumie lore of shadows jest srednia ze sklonnoscia do dobrej. Jesli sie wylosuje 1 i 4, to wtedy jest przerabane - sorcie skazana na (prawie) bezuzytecznosc. Za to 2,5 sa genialne... a 3 i 6 srednie. A w dark arts nie ma zlych czarow - kazdy przydatny, a taki dominion jest genialny. Dobrze uzyty potrafi wygrac gre... Za to lore of death tez nie jest zla... do czasu, gdy gramy z undeadami lub demonami. Wtedy jest juz gorzej... 5 i 6 bezuzyteczne.  zreszta z 5 tez trzeba uwazac - zreguly zadko sie zdarza, ze sam czarodziej jest w otoczeniu kilku oddzialow wroga... Chyba wychodzi z tego, ze bede uzywal tylko dark arts...
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Jankiel

  • Gość
Dark Elf Revision
« Odpowiedź #617 dnia: Wrzesień 29, 2003, 09:01:29 pm »
Widziałem dziś Chronicles 2004. Rewizja jest dokładnie taka, jak na stronie GW. Nic nie dali, ale też nic nie zabrali. Czyli jest OK.

Offline pyrek

Dark Elf Revision
« Odpowiedź #618 dnia: Wrzesień 29, 2003, 09:15:51 pm »
No to super!!  Ja terza czekam na listopadowego WDwarfa... wlasnie - kiedy (ktorego dnia miesiaca) mozna dostac WD w bardzie??Bo moze sie jeszcze na urodzinki zalapie (mam 19 listopada)...
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !