trawa

Autor Wątek: Kolekcje  (Przeczytany 7319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zibi

Kolekcje
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 25, 2005, 01:26:16 pm »
Cytat: "cadaver"
Spieszę donieść, że aktualnie w mojej kolekcji znajduje się  129 karcianek - ostatnio mogłem przejrzeć zbiór  około 9 tys kart, z czego dla siebie zostawiłem  około 2 tys, reszte sprzedałem :-) i musze przyznac, że oprócz zwrotu kosztów, które sam poniosłem, zarobiłem 150 zł :-)  Pozdrawiam.

I to jest wlasnie piekne ;) Jakis czas temu sprzedalem swoja kolekcje MtG (ok. 2 tys kart) i wyszedlem na tym do przodu ;) Trzeba umiec organizowac sobie kolekcje, wtedy sie na niej nie traci, a zyskuje.

Offline iluvatar

Kolekcje
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 28, 2005, 04:44:26 pm »
hehe

niech sie przyznaja osoby ktore maja karty od iluvatara :))))

nie bez kozery moge powiedziec ze przez moje rece przewinelo sie okolo/ponad 100.000 kart

nie jest to moze duzo ale tez nie malo

iluvatar handlowiec nie-kolekcjoner :)
AAAaaaaaaaaaaaaaaaaa

Offline cadaver

Kolekcje
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 28, 2005, 05:05:59 pm »
Ja się przyznam, a co tam :-))))  Myślę, że od Ciebie ( Iluvatara znaczy się :-))  tak około 20 tys kart to kupiłem :-). Część do dziś spokojnie spoczywa w moich albumach, część rozeszła się do wielu sympatycznych ludzi ( wystarczy wspomnieć z Allegro : Kulgan, Marius13, Dloogi, Czarnooki, Hippo, Huntmaster, Robert-C, Cantara, zolwik1922, artX , neonka , sanity , asgaroth1, olo2009. Poza tym gromada ludzi z forum MECCG i wiele , wiele innych ).  tak to juz jest, że dealerzy też są potrzebni :-))) Pozdrawiam wszystkich kolekcjonerów, a z nie-kolekcjonerów to tylko Iluvatara :D

Offline nekhomanta

Kolekcje
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 28, 2005, 11:45:05 pm »
hehe, ktos mnie wspomnial, jak milo :)
z sanity osobiscie handlowalem mtg, lotra i vampira i bylo milo :D
a od iluvatara kupilem pierwsze karty do vampira przez grupe dyskusyjna i chwala mu za to, nie wyleczylem sie z tego do dzis :D

Offline BiG doGGy

Kolekcje
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 30, 2005, 06:43:16 pm »
Witam.Ja jestem tu całkiem nowy.A co do karcianek to nie mam sie czym pochwalić , tylko to :( :
1.The Simpsons  - 33 karty
2.L.O.T.R - 19 kart
Mam jeszcze karty NBA , ale tych karcianką nazwać chyba nie można.Mam gdzieś jeszcze karty z Yu-Gi-Oh , ale bede musiał poszukać.Teraz zaczynam zbierać karty Pokemon :) troche dziecinne , ale ja mam 13 lat , więc...czemu nie :) , pozdrawiam :)

P.S.

Czy Wy wszystkie swoje karty trzymacie w albumach i jak to robicie ? Każda karcinka ma osobny segregator czy wszystkie razem ? I czy we wszystkie te karcianki gracie czy raczej zbieracie.Odpowedźcie plis.

Offline Manowar

Kolekcje
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 11, 2005, 03:51:36 pm »
Przyszedłeś tu stukać posty?

PS.
Każdą karciankę, co więcej każdy set powinno trzymać się w osobnych albumach. Jednak przy tej kolekcji powinieneś trzymać wszystko na jednej folii. Jak ja zaczynałem to właśnie tak zrobiłem.

Offline BiG doGGy

Kolekcje
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 28, 2005, 06:15:28 pm »
Dziś dochodzą do mnie karty z karcianek takich jak :

- Dark Eden
- Kult
- Doom Trooper
- Middle Earth
- Warlord
- Rage
- X-Files
- Hyborian Gates
- Vampire: The Eternal Struggle

W sumie doszło 81 kart  

Pozdrawiam

Offline Merry

Ode mnie :-)
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 27, 2005, 12:18:07 am »
Czyzby byly ode mnie? :-)

 

anything