trawa

Autor Wątek: Giełda  (Przeczytany 274849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Giełda
« Odpowiedź #1770 dnia: Czerwiec 10, 2007, 10:27:14 am »
Cytat: "donTomaszek"
Cytat: "Lafar"
ostatnio do mojej skromnej kolekcji trafił: Daredevil: Father HC z podpisem Quesady (czyli autora :P). Komiks bardzo fajny i pięknie wydany. Jeszcze na końcu są szkice Quesady i niewykorzystane okładki :P


Nabylem.
Potwierdzam slowa kolegi. Album pieknie wydany, swietnie narysowany i napisany, jak rowniez zawierajacy fenomenalne dodatki. Bardzo dobra lektura.
Polecam.


Podpisuje się obiema rękami. Szkoda, że w współczesnym mainstreamie publikuje się mało historii traktujących o sprawach przyziemnych. DD: Father jest właśnie takim komiksem. Z początku nie byłem do niego przekonany - do 4 rozdziału wątki nie było widać więzi między poszczególnymi wątkami. Ale jak już skończyłem czytać całość to wręcz mnie ogłuszyło - Nie sądziłem, że Quesada będzie w stanie stworzyć tak ciekawą i solidną pajęczynę zdarzeń i wypadków. Parę scen na długo zapadnie mi w pamięć )wspomnę jedynie ostatnią i retrospekcyjne, żeby nie spilerować aż za nadto).

Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić to do rysunków. Wiem, że jest to niezwykle osobisty album dla Quesady, ale jego rozciągnięty, wyolbrzymiony DD jakoś nie wpadł mi do gustu. Ciekawiej by to wyglądało, gdyby rysunki były zbliżone do Diabła Stróża, ale nie zmieniałbym Mike'a i Isanove'a. To za ich sprawą kreskę Quesady w tej miniserii można jakoś przeboleć. Nie jest zła wszkaże, ale widziałem Quesade w lepszej formie.

P.S. Ach, te wierzenia afrykańskie.... Ciekawe rzeczy można o nich wyczytać na wikipedii  :badgrin:

Offline Archie

Giełda
« Odpowiedź #1771 dnia: Czerwiec 11, 2007, 04:28:24 pm »
Cytat: "Mathis"
Ostatnio kompletuję sobie albumy TP serii "Civil War" w orginale.

Czy jak zbierze się wszystkie TPB to tworzą one z grzbietów jakiś napis w stylu Civil War?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Kiamil

Giełda
« Odpowiedź #1772 dnia: Czerwiec 11, 2007, 06:43:44 pm »
Cytat: "Archie"
Cytat: "Mathis"
Ostatnio kompletuję sobie albumy TP serii "Civil War" w orginale.

Czy jak zbierze się wszystkie TPB to tworzą one z grzbietów jakiś napis w stylu Civil War?


No właśnie!!!
Bo jak nie, to pie..... nie kupuję!
amil M. Śmiałkowski
www.slowem.pl

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Giełda
« Odpowiedź #1773 dnia: Czerwiec 11, 2007, 06:47:37 pm »
Wypowiedź równie mądra, co biadolenie Sarkozy'ego po rozmowie z Putinem  :badgrin:

Offline Gryffith

Giełda
« Odpowiedź #1774 dnia: Czerwiec 12, 2007, 06:31:55 pm »
na allegro do kupienia Indianskie lato, czarna orchidea i rozne mangi

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3572688

 ;)

Offline yurek1

Giełda
« Odpowiedź #1775 dnia: Czerwiec 14, 2007, 10:29:02 am »
zapraszam do przejrzenia aukcji, może ktoś znajdzie coś dla siebie:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=188026

jutro oraz w niedzielę wystawię jeszcze kilkanaście pozycji (książki).

 :D
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline michalmundek

Giełda
« Odpowiedź #1776 dnia: Czerwiec 16, 2007, 09:46:14 am »
Sprzedam 19 komiksow MEGA MARVEL wydanych w Polsce. Lacznie komiksow wydano 20, lecz ja nie posiadam Blade'a. W razie pytan prosze o kontakt michalmundek@o2.pl. Zaznacze, ze w sklad wchodza takie perwlki jak Weapon X, czy S-M Torment.

Pozdrawiam.

Offline wonap

Giełda
« Odpowiedź #1777 dnia: Czerwiec 17, 2007, 08:04:31 am »
szukam osoby z Mazowasza, z ktora molgbym wspolnie sprowadzic komiksy z mycomicshop lub ewentualnie z mhc

Offline Dembol_

Giełda
« Odpowiedź #1778 dnia: Czerwiec 20, 2007, 12:31:28 pm »
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1214156 - trochę rzeczy mniej lub bardziej związanych z komiksem.

Offline mleczas

Giełda
« Odpowiedź #1779 dnia: Czerwiec 20, 2007, 06:35:24 pm »
Może ktoś znajdzie coś dla siebie
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1423118

 

anything