Autor Wątek: Turniej Mordhaim w Szczecinie  (Przeczytany 2242 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Toster

  • Gość
Turniej Mordhaim w Szczecinie
« dnia: Lipiec 26, 2005, 01:51:24 pm »
Zapraszam wszystkich chetnych na turniej Mordhaim w Szczcinie, w ramach turnieju Wh40k "Halo Stars" odbedzie sie rownolegle turniej Mordhaim "Averland". Turniej w stylu mini-kampanii na 500 punktów, dopuszczone są wszystkie gangi z najnowszej wersji Army Buildera z wyjatkiem kultu Slayerow. Wejscie 5 zl, turniej 2 dniowy z noclegiem na miejscu (wskazane kalimaty, spiwory). Wszelkie zgloszenia prosze kierowac na adres brygadzista_kryzys@tlen.pl, Liczba miejsc ograniczona, dokladny regulamin powiesze jutro z ranca (kolo 11), sorry za tak pozne info winny za opoznienia zostal juz ukarany.

Offline Herudaio

Turniej Mordhaim w Szczecinie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2005, 08:16:38 pm »
A kiedy bo się nie moge doszukać daty?
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Mistrz wałków :)

Turniej Mordhaim w Szczecinie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2005, 09:06:53 pm »
Cytuj
dopuszczone są wszystkie gangi z najnowszej wersji Army Buildera


Ciekawe i bardzo odważne posunięcie.. Lecz obawiam się że mało kto będzie na tyle biegły aby sprawdzić te rozpiski (AB ma błędy :()
Kamil. (miszczu)

Toster

  • Gość
Turniej Mordhaim w Szczecinie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 27, 2005, 10:24:11 am »
Sorki za niekompletne info. Pelen regulamin mozna zaciagnac tutaj:
http://toster.ps.pl/asceza/Pliki/Averland.pdf

Mam nadzieje ze ktos sie skusi bo nasi domowi mordhaimowcy tak sie nadymaja ze niebawem pekna ;) a jak sposci im ktos baty to bedzie spokoj <lol>

Offline skolo

Turniej Mordhaim w Szczecinie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2005, 09:00:01 am »
Toster, pragne tylko zauwazyc ze nazwe miasta przez E sie pisze a nie przez A

Offline Demence

Turniej Mordhaim w Szczecinie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2005, 03:55:52 pm »
Skolo... czepiasz się :D

A ja mam pytanie co do Turnieju:
Jak on wypadł? Jakie są wyniki? i napisalibyście conieco w ramach info poturniejowego :)
)

Offline MiSiO

Turniej Mordhaim w Szczecinie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2005, 10:05:33 pm »
przedziwne byly kryteria dopuszczania band... wiecie... "Z Army Buildera" to 70% band jest nawet nie w połowie oficjalnych, sa wersje polskie i angielskie plików do AB... itp.  Nie wiem też, czemu tak oberwało się slayerom... sa potwornie słabi.

Ale ciekaw jestem ile bylo osob. Jak poszło.

Toster

  • Gość
Turniej Mordhaim w Szczecinie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 06, 2005, 07:02:18 pm »
Juz pedze z wyjasnieniami, otorz na turniej przyszedl tylko organizator wiec nasi lokalni gracze olali nas (w sumie 5 zl za wejscie pewnie ich odstraszylo) tak wiec organizator zagral na naszym turnieju w 40'stke i bardzo mu sie podobalo, ale nie poddajemy sie nastepnym razem tez cos zorganizujemy ;)

Offline Demence

Turniej Mordhaim w Szczecinie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2005, 12:06:16 am »
Szkoda, że uczestnicy się nie pokazali. :| Nex time info proponuję z miesiąc, no najpóźniej ze 2-3 tyg wcześniej poinformować wszystkich to wtedy może i z innych zakątków Polski gracze wam zjadą :)

pozdr.
)

Toster

  • Gość
Turniej Mordhaim w Szczecinie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2005, 01:16:39 pm »
Spoko tak wlasnie zrobimy :)

 

anything