trawa

Autor Wątek: armia skavenów-czy warto?  (Przeczytany 5592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Swingu

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 28, 2005, 08:44:28 am »
Oj, Błażeju, nie generalizuj.
Zależy jak złożone Skaveny. SAD to samograj, fakt. Inne kombinacje niekoniecznie.
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Ermidius_

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 28, 2005, 08:44:59 am »
niby samograj ale jak sie nie nucyzsz nim grac bedzesz dostawal w klepy nie raz widzialem jak mlodzi skaveni tryzmali sie w ciasnej lini podsezdzalem terrorysta i 3/4 zaczynalo u cieakc albo zalamel glowy odzial z genralem w walce i wszystko uciekalo razem znim :D


Offline Inkwizytor83

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 28, 2005, 08:50:23 am »
Hmm... Jak to zrobiłeś że Chaosu było tylko 3-4 razy mniej? Jak grałem kiedyś ze Skavami to było mnie dwa razy mniej. Niż w jednym oddziałe Klanbraci  :lol: A tych oddziłów było chyba z pięć czy sześć  :lol:  Innych nawet nie wspomnę :D
A wracająć do tematu. Skavenami gra się ciężko-na początku. Jak z resztą większością armii. Ale kiedy już się z nimi oswoisz, to idzie miodzio :). Ale teoretycznie można to powiedzieć o każdej armii  :lol: A tak bardziej serio- Skavami gra się znacznie łatwiej niż większością innych armii, ponieważ tolerują błędy. Możesz sobie pozwolić na drobne, czasem na trochę większe błędy podczas bitwy i na pewno wyjdziesz przynajmniej na ten remis. Po prostu strata jednego czy dwóch oddziałów aż tak bardzo nie boli jak w np. Chaosie.
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Offline bless

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 28, 2005, 09:11:21 am »
Cytat: "Swingu"
Oj, Błażeju, nie generalizuj.
Zależy jak złożone Skaveny. SAD to samograj, fakt. Inne kombinacje niekoniecznie.


No komu, jak komu, Swingu, ale zebym Tobie musial tlumaczyc, ze ironia, itd....
Nie ma armii, ktora gra sama. To moje zdanie i tym razem mowie zupelnie powaznie.
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Offline b_sk

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 28, 2005, 09:57:39 am »
Może i samograjów nie ma, ale są armie którymi gra się łatwiej niż innymi.  ;) Ale akurat wg mnie szczurki do takowych nie należą, bo ratling to nie armata. :D Zasięg krótki, na ostrzał podatny, trzeba się tym nauczyć grać, a nie tylko stać i rzucać kostkami, ewntualnie szarżować i rzucać kostkami.  :D
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Swingu

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 28, 2005, 10:54:14 am »
Cytat: "bless"

No komu, jak komu, Swingu, ale zebym Tobie musial tlumaczyc, ze ironia, itd....


Przed pierwszą kawą dużo mi trzeba tłumaczyć.... Kto mnie widział w Ożarowie, ten wie :)
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline szczurek

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 28, 2005, 02:53:04 pm »
sam zaczynam zbierac skaveny jako druga armie i uwazam ze warto :D
po pierwsze pole do popisu przy konwersji ,fajny klimat ,no i w miare silna armia :D

Offline asgard

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 28, 2005, 04:16:44 pm »
a nie zbierasz ju WE :)))) popierwsze skavy to masa figurek ale jakby nie patrzec z samych plastikow mozna zrobic wszystko ratlingi jezaile WLC tez mozna samemu zrobic swarmy swietne wychodza jesczze teraz plaque monki gdzie jest na ramke ok 6 giant ratow  ;)
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline IkitClaw

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 28, 2005, 04:42:14 pm »
Cytuj
teraz plaque monki gdzie jest na ramke ok 6 giant ratow

Problem w tym, że Plague Monki są obleśne i ktoś się przy nic hnei popisał...  ;) Ale racja. Z regiemntu Clanratów można zrobić wszystko.  :lol: niewolnicy, night i gutter runnersi, bohaterowie, swarmy (sam mam 2 zrobione z tych małych szczurków), jak się człowiek namęczy to zrobi nawet stromverminów lub monków, nie mówiąc już o jezzailach i rgunach(jak sie ma odpowiednie bitzy oczywiście) Zaryzykuję, stwierdzenie, że to najbardziej uniwersalny i dający najwięcej możliwości zestaw w całym WFB.  :lol:

Offline asgard

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 28, 2005, 04:52:55 pm »
no w szranki stanie z nim jedeynie konnica imperialna :)  ale plaque monki nowe nie sa zle jak dla mnie stare byly gorsze a bitzy poezja mam batalion i mowie ze sa swietne!!!


a i jeszcze night runnerzy jako tunnelingi :)
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline IkitClaw

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 28, 2005, 04:59:32 pm »
Cytat: "asgard"

a i jeszcze night runnerzy jako tunnelingi :)

E tam! Dajemy Clanratom 2 bronie ręczne (1 na 5, ma w lewej sztylet), sklejamy z korpusem, który jest z koszulką tylko, dajemy nogi ze szmatami, dorzucamy troche green stuffu na mordki, może jakieś ściery, bądz inne takie, malujemy na ciemno i mamy gutterów/nightów.  :lol:


Cytuj
ale plaque monki nowe nie sa zle jak dla mnie stare byly gorsze a bitzy poezja mam batalion i mowie ze sa swietne!!!

Ech... dla samych bitzów nie kupie regimentu całego, ale i tak pewnie będe zmuszony go kupić, bo brakuje mi jakiś 6-9 monków do pelnego stanu w okolicach 30, więc pewnie zainwestuję w ten box, bo cena wyjdzie taka sama...

Offline Manfred

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 28, 2005, 05:03:33 pm »
noi widzicie jakto łatwo dzisiaj zrobić sobie armie :D z 1 typu boxu 3/4 albo więcej armi :lol:
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline szczurek

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 28, 2005, 06:16:23 pm »
No spoko mozna robic z clanratow wszystko :D
Gdyby nie to ze w miare mi idzie konwertowanie to bym raczej skavenow nie zaczal zbierac :D
Bo nawet na allegro gdybym kupowal to chorendalne sumy by trzeba bylo wydac :(
Cytuj
a nie zbierasz ju WE )))

Narazie nie ,moze jako trzecia armie :D:D
Teraz tylko sporo boxow trzeba nakupowac i do dziela :D mam juz kilka dobrych pomyslow na ratlingi ,jezaile ,tunelingi ,swarmy ,elektrykow ,slaves itp.
Teraz tylko cierpliwosc i czas mi potrzebny :D

Offline asgard

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 28, 2005, 10:14:05 pm »
IkitClaw jak kupisz przekonasz sie  :D
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline grun

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 29, 2005, 08:35:50 am »
Spotkałem się z opinią że skaveny to armia której skuteczność wyjątkowo jest uzależniona od kostek. W chaosie pod względem kostek nie jest różowo bo niby mocny HtH, ale jak słabo rzucasz to nic z tego. Chciałbym teraz sprobować pograć czymś co nie jest tak bardzo uzależnione od kostek, zdaje sobie sprawe że w battlu jest ten element losowości i tego nieda się uniknąć, ale jednak czy w skavenach kości rządzą?
here's plenty more where they came from...

 

anything