Autor Wątek: "Portal" pada?  (Przeczytany 8586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

"Portal" pada?
« dnia: Luty 10, 2003, 11:27:00 pm »
Słyszałem gdzieś, że nowy numer "Portala" będzie numere ostatnim...
ktoś wie coś więcej?

Offline surmik

"Portal" pada?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2003, 01:16:26 am »
Ja nic nie wiem, mam nadzieje, że to tylko plotka...
Pozdrowienia,
Marek

Offline Kormak

"Portal" pada?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2003, 09:03:08 am »
ja też mam nadzieje (w nowym numerze ma być mój tekst :D )

ale słyszałem to z , powiedzmy, wiarygodnych źródeł.

Offline Adam Waśkiewicz

"Portal" pada?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2003, 09:20:16 am »
W takim razie co z Gwiezdnym Piratem - też do piachu?

 Pozdrawiam,
 Zaniepokojony Adam

Offline Sony

"Portal" pada?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2003, 09:29:50 am »
Coś w tym musi być, Portal przejął TORi i o L5K po Polsku cisza, może też idą w stronę Mag'a ?   :D  :D

Offline Adam Waśkiewicz

"Portal" pada?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2003, 07:20:37 am »
Sony:

 Można wiedzieć, co konkretnie tak Cię cieszy w tej perspektywie? Jeżeli Portal i Gwiezdny Pirat upadłyby, to polscy miłośnicy RPG pozostaną bez żadnego periodyku poświęconego ich hobby - czy to taka radosna wizja? Naturalnie, jeżeli ISA zaczęłaby, jak pisałeś, wydawać polską edycję Dragona, to mogłoby to w jakimś stopniu załtać lukę, ale usatysfakcjonowałoby to chyba tylko fanatycznych miłośników d20, osoby grające w pozostałe systemy wydane u nas pozostałyby na lodzie.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Sony

"Portal" pada?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 12, 2003, 08:40:33 pm »
Przecież żartowałem (dowcip był ciężkawy fakt). Osobiście uważam że nic nie robi lepiej na rynek niż konkurencja, Portal działa i niech dalej się rozwija, wiem że na prawdziwy rynek RPG w Polsce jeszcze poczekamy, ale ISA wszystkiego nie zrobi, Świat Mroku niedługo ruszy, ISA będzie kontynułować WOD, Portal też mam nadzieję ruszy dalej z L5K. Neuroszima cóż przeczytałe i muszę przyznać że moje obawy się potwierdziły, miało być fajnie, a wyszedł kolejny doby postapokliptyk, ma jedną zaletę jest tani, ja jednak wolę D20 Modern, jakoś mi się podoba bardziej a jak wyjdzie D20 Future to będę miał wszystko wszczepy podróże międzygwiezdne i całę resztę, świat to sobie wymyślę (już mam spisuję historię).
Wracając do tematu, Portal nie padnie, jeśli Szima nie wypali to może kampania D20 wypali, no i powinni się zabrać potrządnie za Machinę bo ma w sobie potencjał, a i G. Pirat też zły nie jest, L5K ma swoje grono więc mogli by kontynułować to co zaczęli, zwłaszcza że książki są czarno-białe i łatwiejsze do wydania niż w full kolor.

Offline Iberales

"Portal" pada?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2003, 04:25:41 pm »
Mój prywatny kumpel gadał ze swoim prywatnym kumplem i okazuje się, iż jeżeli nie będzie znaczącej poprawy to po następnych dwóch numerach będziemy mieć nielichy problem...
---[Wyrywa posiwiałe włosy z głowy wgryzając się w kawałek drewna]---

(oczywiście może się okazać iż mój prywatny kumpel to ćwok i sam to wymyślił, ale nawet jeśli tak to znaczy, iż nie jest moim prywatnym kumplem bo inni też słyszeli...)
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline Soph

"Portal" pada?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2003, 10:02:03 am »
Polecam odwiedzic strone Portalu:
http://www.rpg-portal.pl/
:(
Pozdrawiam
Soph

Offline surmik

"Portal" pada?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 16, 2003, 10:03:57 am »
Cytuj
Zasdniczo chwilowo nie wiem o co chodzi, choc z komunikatu raczej moge
sie domyslac. Sprawdzimy to w poniedzialek. W kazdym badz razie jest
to malo hitowe wydarzenie i wielce zaskakujace.


Oto wypowiedz Ignacego Trzewiczka z listy dyskusyjnej Portalu.
portalrpg@yahoogroups.com
Pozdrowienia,
Marek

Offline Civac

"Portal" pada?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2003, 07:37:55 pm »
http://www.rpg-portal.pl/ - Strona zablokowana ze wzgledu na nieoplacony hosting.

Portala nie widzialem juz od dawna w naszym empiku - a bylo to jedyne miejsce gdzie mozna bylo sie w niego zaopatrzyc bez prenumeraty. Jesli okaze sie ze prawda jest ze Portal pada sytuacja faktycznie stanie sie niewesola (chociaz nie traktuje padu gwiezdnego pirata za cos szczegolnie fatalnego - i tak byl nedzny). Bez pisma erpegowego zachodnie firmy moga powziac podejrzenie ze grono polskich graczy nie isnieje i nie oplaca sie inwestowac w polskie przeklady. Ten aspekt tej sprawy chyba nie zostal poruszony.

Offline Adam Waśkiewicz

"Portal" pada?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 17, 2003, 08:15:54 am »
Zachodnie firmy to jedno, ale kto miałby wydawać w Polsce ich systemy, jeżeli Portal padnie? MAG z RPG zrezygnował, ISA koncentruje się na dedekach, Tori i Copernicus znaku życia nie dają - czarno widzę, panowie.

 Pozdrawiam,
 Adam Pesymista

Offline Sony

"Portal" pada?
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 17, 2003, 12:18:01 pm »
Tori czasem nie zostało "zjedzone" przez Portal ?
Co do Copernicosa się nie wypowiadam, położyli lagę na całego, a mieli taki potencjał, fanów CP jest dużo, i na dodatki był by popyt. Mag cóż ci to mieli z górki już od dość dawna. ISA samotna na placu boju zostanie, napewno D&D będzie dalej wydawane, WOD też ma ruszyć niedługo, może więc tak źle nie będzie. Cholera możecie na mnie krzyczeć że wykrakałem upadek Portalu  :D , co mnie nie cieszy (NIE BĘDZIE DRUGIEJ EDYCJI MACHINY BUUUUUU).

Offline Descartes

"Portal" pada?
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 21, 2003, 04:55:24 pm »
wedlug wszystkich znakow na niebie i ziemii portal dlugo jeszcze pozostanie na rynku. i niech dlugo zyje (i niech sie odczepi od d20:) )
pozdrawiam
Descartes
ance with the Sword

Offline Sony

"Portal" pada?
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 21, 2003, 08:34:24 pm »
Czemu ma się odczepić od D20 ? System jak inne. Jak wydadzą kampanię do D20 i się dobrze sprzeda to może ruszą inne rzeczy (L5K).
Ja tam kampanię kupię.

 

anything