Autor Wątek: Komiksy D&D  (Przeczytany 3813 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

Komiksy D&D
« dnia: Luty 11, 2003, 09:36:08 am »
Akcja komiksów umiejscowiona jest w świecie Greyhawka. Jest to seria heroic fantasy w której obecne są motywy znane wszystkim miłośnikom gier RPG fantasy i tejże literatury - smoki, magia, skarby, przyjaźń, zemsta, quest. Seria będzie obejmowała kilkanaście zeszytów. Więcej szczegółów juz wkrótce.

Seria ma ruszyc w marcu/kwietniu. Wydawac ja bedzie ISA. Co myslicie tym projekcie? Ja sie ciesze, bo moze bedzie to jakies mile fantasy w koncu (Troy i Askel nie bardzo do mnie przemawiaja). Oczywiscie istnieje ryzyko, ze bedzie to kicha, moze cos slyszeliscie?
...

Offline Clayman_

Komiksy D&D
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2003, 10:14:36 am »
mam gdzies kilka komiksow ze swiata forgotten realms wydanych jakis czas temu przez dc,co tu duzo mowic:komiksy na podstawie rpg sa jeszcze gorsze niz ksiazki na podstawie rpg,na szczescie szybciej sie je czyta i mniej czasu sie marnuje
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kurczaczek

Komiksy D&D
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2003, 04:59:04 pm »
Cytat: "Clayman_"
mam gdzies kilka komiksow ze swiata forgotten realms wydanych jakis czas temu przez dc,co tu duzo mowic:komiksy na podstawie rpg sa jeszcze gorsze niz ksiazki na podstawie rpg,na szczescie szybciej sie je czyta i mniej czasu sie marnuje


Hmm... Mam nadzieje, ze sie mylisz tym razem- te komiksy, ktore maja wyjsc w Polsce to seria puszczona rownolegle z 3 edycja D&D i nie maja nic wspolnego z tymi z Forgettena (wydane w czasach 2edycji, o ile sie nei myle), poza tym nie wszystkie ksiazki oparte na swiatach RPG sa slabe- za przyklad podaje Trylogie Mrocznego Elfa (R.A. Salvatore), oraz Kroniki i Legendy (M. Weiss; T. Hickman), a i przygody Felixa z Gortrekiem oparte na Warhammerze przyjemnie sie czytalo (choc to juz zadna akurat rewelacja- tylko prosta rozrywka)
...

Offline Macias

Komiksy D&D
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2003, 11:21:40 am »
a kto ilustrowal,pisal itp.?to wazne, bo moze sie skusze :D
a na serio, to srednio lubie fantasy (s-f rulezzz!!!!!!) ale zobaczymy ile to cudo bedzie kosztowac i jak je wydadza.swoja droga ciekawa inicjatywa.....

Offline Borys

Komiksy D&D
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2003, 07:24:51 pm »
Ja widziałem kilka numerów D&D, ale strasznie stare, przynjamniej z przed 10-15 lat i faktycznia totalna kicha. Mam nadzieje jednak, że ISA wyda coś fajnego, bo z pewnością będzie to duzo nowsze.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Kosmaty

Komiksy D&D
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 17, 2003, 10:18:37 pm »
jeśli już jesteśmy przy tych realiach.
Widzieliście komiks Diablo?
To dopiero zajawka!
hcę mieć krwawy kostium ;-)

Offline Borys

Komiksy D&D
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 18, 2003, 12:48:09 pm »
Cytat: "Kosmaty"
jeśli już jesteśmy przy tych realiach.
Widzieliście komiks Diablo?
To dopiero zajawka!

Ja widziałem do tej pory jeden komiks Diablo - Tales of sanctuary czy jakoś tak. No faktycznie jest całkiem fajny:) Spotkaliście się z jakimiś innymi?
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Kosmaty

Komiksy D&D
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 18, 2003, 01:36:29 pm »
Tylko ten  widziałem :)
hcę mieć krwawy kostium ;-)

Offline kron22

Komiksy D&D
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 02, 2005, 08:59:28 pm »
Komiks diablo mam nadzieje kiedys obejrzec!

 

anything