Autor Wątek: Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB  (Przeczytany 11364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dead

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 06, 2005, 10:01:28 am »
malowac kazdy umie i kazdego da ise nauczyc malowania na poziomie szybkie pro (czyli tak aby na fotach bylo zajefajnie :D) ... wystarczy chciec sie nauczyc i pracowac nad podniesieniem swoich kwalifikacji - przyklad (taki ja :D) ...
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Sir_Glonojad

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 06, 2005, 10:05:16 am »
Każdego da się nauczyć na mniej więcej gamer's standard, zgoda. Ale co innego nauczyć tak, by swe dzieła mógł sprzedawać...
Glonku, a może Ty po prostu nie umiesz grać [w Warhammera]?" - Bless (cytat niedosłowny, ale trafny ;) )

"A co to za laleczki?" - z cyklu "pierwsze wrażenie"...

Offline dead

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 06, 2005, 10:18:02 am »
Zaklad ... ?? Jesli Scimi bylby gotow na ostra lekcje to bym go nauczyl tak aby mogl splewiac wszystko na e-bayu za kasiore :D ...
Kocie dawalem troche porad polecilem mu pare faqow i co ? maluje wg mnie bardzo dobrze i spokojnie jego ludki moglyby sprzedac sie na aukcjach ^^" ...
Ciezka praca czyni naprawde rzeczy niemozliwe :D - pomyslec co jakiedys smarowalem na tych miniaturkach ale cale szczescie ze pewnego dnia cos mnie strzelilo ze fajnie by bylo dawac troche cieni na figsach a ni drajbrasz sam ... i od tego sie zaczelo (tyle ze ja nigdy nie czytalem zadnego tutoriala nauczylem sie malowac ogladajac prace innych :D)...
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Sir_Glonojad

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 06, 2005, 10:39:43 am »
A skąd wiesz, że Scimi nie jest po prostu ukrytym talentem?
Glonku, a może Ty po prostu nie umiesz grać [w Warhammera]?" - Bless (cytat niedosłowny, ale trafny ;) )

"A co to za laleczki?" - z cyklu "pierwsze wrażenie"...

Offline dead

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 06, 2005, 11:41:06 am »
No bo raczej nie jest :D ... patrzac na jego dokonania a na moje to normalnie mnie zalosc sciska :p ... miec takiego brata jak ja i nie skorzystac :) ...
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Manfred

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 07, 2005, 06:39:20 pm »
Dead widziałem BK pomalowanych przez ciebie czy twoich nie wiem grał nimi Scimi na Tropiku bardzo fajne poznałem po napisie na sztandarze :D
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline dead

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 07, 2005, 07:07:56 pm »
To sa lajtowe i tak - malowalem dla kumpla (bo w sumie ja nie posiadam takowych BK) za friko czyli - poziom (nie staramy sie :D) przy okazji skupiam sie na innych modelach teraz bardziej na opych ... i na sztandarach/obrazkach :D
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 08, 2005, 12:28:34 am »
Cytat: "radaner"
trzymałem ręką od dołu a ciąłem w dól. Tak zaj..... sobie w palec, ze przez kilka godzin leciała krew i przez wiele dni miałem przydrętwiały kciuk .

Ja palec wskazujący. Po odcinaniu krasnala od podstawki (te nowoedycyjne są przyklejane do podstawek bez dziury na slota - z resztą komu ja to piszę ;)). Podstawkę trzymałem tak, że palce wystwały ponad nią ("W koncu z pozostałymi poszło szybko...") i ciach! przez 15 minut krwawiłem obficie i mam widoczną bliznę  ;) .

Ja podobnie jak ghost666 gram w Mordheim - tu wydatki są niewielkie. Figurki kupiłem przez Allegro (Slayerzy) i przez to forum (Dwarf Warriors - pozdro Puchacz ;) ). Kasę mam z kieszonkowego ("Chłopie wstydziłbyś się w takim wieku!"  ;) ), jakieś "imprezy okolicznościowe" - święta, urodziny, imieniny. Na drugim roku będę miał stypendium naukowe, więc może coś ruszy, tym bardziej, że nowe Wood elfy są powalające i w Mordheim znajdą zastosowanie 8) .

Offline 5zyCh4

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 08, 2005, 08:19:17 am »
Powiem tyle...

Bo Waszych relacjach widze, że WFB to bardzo niebezpieczne hobby ekstremalne, w którym życie można stracić w 15min. (czyli do wykrwawienia  ;) ).

Nie wiem czy kontynuować ten sport   :shock: .


 :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D
ozdrawiam
5zyCh4



"Lonelyness- that's the killer" ATB

www.badgerbadgerbadger.com

Offline Tomash

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 08, 2005, 11:28:16 am »
W minionym roku akademickim było stypendium naukowe, co prawda niskie, ale te 150zł miesięcznie na figurki i czasem inne rozrywki starczało ;). Teraz stypendium raczej nie będzie, więc liczę (a nawet high liczę :) ) na dostawanie robót zleconych jako programista PHP :).
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Ryu

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 08, 2005, 12:12:00 pm »
Cytat: "Tomash"
W minionym roku akademickim było stypendium naukowe, co prawda niskie, ale te 150zł miesięcznie na figurki i czasem inne rozrywki starczało ;). Teraz stypendium raczej nie będzie, więc liczę (a nawet high liczę :) ) na dostawanie robót zleconych jako programista PHP :).
Tia.... Stupendium to niezła sprawa  :D  :D  :D Szczególnie większe ;) Ale przychodzi taki moment, że trzeba zacząć pracę... I już nie jest fajnie... Bo się okazuje, że może jakieś mieszkanie, a może lodówka.... I  pieniędzy na worha zaczyna brakować  :cry:
NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA."

Offline Tomash

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 08, 2005, 12:16:40 pm »
Za miesiąc skończę 21 lat, więc kwestię mieszkania i lodówki uważam za odłożoną na czas jakiś. Do tego czasu pozbieram trochę figurek :).
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Dyd

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 10, 2005, 05:21:40 pm »
hehh kiedys tez mialem spore problemy z kasa, dlatego najpierw zaczalem sie bawic w warzone'a (bo byl tanszym systemem)..ale z uplywem lat roslem, no a wiek ma swoje prawa, wiec i dostawalem od Taty wiecej kasy,no a obecnie staram sie malowac za pieniadze, albo jakos okazyjnie zarobic pare groszy wiec na figurki zawsze cos jest...

Offline Bagrada

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 11, 2005, 07:36:48 am »
...a ja mam pytanko inne pytanko - jakie armie są najtańsze do uzbierania - tzn jaka mocna rozpiska w jakiej armi jest najtańsza w zł :) ?

Offline High Elf

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 11, 2005, 08:31:16 am »
Wydaje mi się że Chaos -> 500pts. to pięciu konnych z których jeden jest ex. chaos championem. Warhoundy się przydadzą ale nie są konieczne. Za 120zł kupujesz regimencik piechoty i rządzisz :P masz armię na 750pts.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)