Autor Wątek: Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB  (Przeczytany 11171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lunn

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 27, 2005, 06:22:00 pm »
Cytat: "thurion"
Cytat: "bigees"
to figurki w sklepie gw wychodza taniej - jakies 2-3 zl na metalowej


wkoncu ktos to odkrył bezposrednio... to nie przez GW ceny figurek w Polsce są jakie są...tylko przez sklepy zawyżające kurs Euro..

pozdro ;)


Chcialbym zauwazyc, ze w anglii sa funty a nie euro  ;)

Offline Zox

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 27, 2005, 06:39:43 pm »
Cytat: ""

Chcialbym zauwazyc, ze w anglii sa funty a nie euro  ;)


Dokładnie :)
Ja fundusze mam z kieszonkowych, ze stypendium coś tam spłynie, teraz we wrześniu pójde roznosić ulotki (minimum miesięczne to coś podan 100 zł u mnie, więc regiment do przodu  :D ) a pozatym szukam ciekawych rzeczy (głównie gry) i sprzedaje na allegro :D
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline Husiat

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 27, 2005, 07:05:12 pm »
Cytat: "thurion"
Cytat: "bigees"
to figurki w sklepie gw wychodza taniej - jakies 2-3 zl na metalowej


wkoncu ktos to odkrył bezposrednio... to nie przez GW ceny figurek w Polsce są jakie są...tylko przez sklepy zawyżające kurs Euro..

pozdro ;)


Po pobycie w angli doszedlem do wniosku, ze jezeli tam blister niewiem 3 skink chameleonow kosztuje 6 funtow, a jakas stara :badgrin:  smazona ryba z frytkami 3-4 funty, to u nich figurki nie sa drogie.... ;)

Offline radaner

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 28, 2005, 08:49:34 pm »
Bosh, przecież to inny kraj więc się nie dziwcie, że są tam dziwne rzeczy. Anglicy cenę 4-5 funtów (cena blistera) traktują jak my cenę 4-5 zł. Śmieszna rzecz, to to , że u nich również kilka funtów kosztują papierosy co w przeliczeniuu X6 (kurs funta) to daje dla nas zabójczą cenę (u nas rząd również chce walnąć taką akcyzę na pety, żeby ludziom się odechciało... I DOBRZE ;) ) Tak samo farbki, u nich kosztują niecałe 2 funty (12 zł !!) a te produkowane na polskich warunkach są dużo tańsze. Może jestem mały i młody ale na ekonomii się trochę znam i  jakby nasz rząd (wkrótce zmieniony...) popracowałby nad wzmocnieniem złotego, to warhammer byłby w naszym pięknym kraju bardziej popularny ( a znając naszych polityków tak na pewno nie będzie :cry:  :x

ps mój brat cioteczny pracyje w anglii i inkasuje jakieś 1,5 tys funtów - można powiedzieć, że zwykła u nich płaca ' statystyczna' bo nie ma jakiejś tam wyszukanej roboty a za tą kasę (9tys zł) chyba każdy wiedziałby co kupić do swej armii.

pps ale straciłoby klimat chomikowania kilku zł, sępienia wertowania allegro i ostatecznie kupowania tej wymęczonej figurki, za którą oddało się nerkę ;)
iłość jest jak kupa - ciepła i niespodziewana.

Offline Manfred

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 28, 2005, 08:55:32 pm »
Radaner coty gadasz z tymi 'petami' jak dobrze jak nie dobrze ?? :?
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Zox

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 29, 2005, 12:10:01 am »
Dobrze gada. Też młody jestem, ale to nic niezmienia...
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline Crow4

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 29, 2005, 07:37:29 am »
No wiecie, w sumie nie ma to czasem jak wertowanie allegro w posuzkiwaniu "promocji" i okazji... ja sam ostatnio kupiłem nieotwartego trebusheta za 73 złote ( 66 + 7 przesyłki), więc oszczedziłem na tym jakies 5 dych  :D
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

Offline thurion

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 29, 2005, 08:54:24 am »
Cytat: "Lunn"
Cytat: "thurion"
Cytat: "bigees"
to figurki w sklepie gw wychodza taniej - jakies 2-3 zl na metalowej


wkoncu ktos to odkrył bezposrednio... to nie przez GW ceny figurek w Polsce są jakie są...tylko przez sklepy zawyżające kurs Euro..

pozdro ;)


Chcialbym zauwazyc, ze w anglii sa funty a nie euro  ;)


a ja chcialbym zauwazyc ze figsy do Polski sprzedawane sa w Euro, a zapewniam cie, ze moje zrodlo tej informacji jest pewne...

 ;)

pozdro

Offline Kokos

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 29, 2005, 09:01:15 am »
a jak jest z tym zamawianie z GW wychodzi taniej niz w Polsce ?

Offline thurion

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 29, 2005, 09:02:23 am »
Cytat: "Kokos"
a jak jest z tym zamawianie z GW wychodzi taniej niz w Polsce ?


dochodzi przesylka, wiec niestety nie

pozdro

Offline radaner

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 30, 2005, 01:19:12 pm »
Z tymi petami chodzi o to że lepiej , żeby ludzie tego nie palili (dla ich dobra im to życzę) ale skoro się upierają, to ewolucja się z nimi urządzi proste nie? A tak w ogóle to 15 MLD zł kosztuje polskie państwo leczenie ludzi w związku z chorobami wywaoływanymi przes szlugi (głównie rak) a przychody z akcyzy to 10 MLD więc jakby nie było taka podwyżka uratowałaby i wielu ludzi i nasz budżet. (dla osłody wnerwionym palaczom mogę powiedzieć, że wtedy przecież można  spuścić z innej akcyzy - paliwowej i alkoholowej ;) )

A w aglii tak jak figurki kosztują kilka funtów tak i pety kosztują kilka funtów (co anglicy uważają jak dla nich drogo(co dopiero dla nas!), bo u nich właśnie w walce z chorobami rząd walną podatek taki, że się ludziom odechciało, )

Sorry za ten offtop :D
iłość jest jak kupa - ciepła i niespodziewana.

Offline Sydney_Kmin

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 30, 2005, 08:56:32 pm »
Ja tam oszczędzam kase. Zakupy robie 3-4 razy w roku, za to spore :D Sprzedaje różne rzeczy na allegro no i pożyczam siostrze. Moja siostra jak każda dziewczyna nie wytrzymuje bez zakupów. Pożyczam, i rośnie mi procent. W ciągu roku wychodzi około 50 zł :D
img]http://i34.photobucket.com/albums/d139/Sydney_Kmin/superball6tt.gif[/img]


Offline Siemek 9

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 01, 2005, 07:06:38 am »
a ja w tym roku może będę wystawiał psy na wystawach za chajs
upie po przystepnej cenie miska spod cara do kislevu,i glowke czempiona berserkerow khorna do 40k:p

Offline Sydney_Kmin

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 01, 2005, 10:14:10 am »
A propo psów, moja koleżanka dostaje niezłą kase za wyprowadzanie psów sąsiada. Nie pamietam ile, ale chyba około 40-50 zł! :shock: Ups, mała korekta, 40-50 zł miesięcznie ;)
img]http://i34.photobucket.com/albums/d139/Sydney_Kmin/superball6tt.gif[/img]


Offline Tomash

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 02, 2005, 05:45:28 pm »
Jak ktoś ma do tego dryg, obecnie niezłym wzięciem cieszą się programiści PHP i Javy (ale tego drugiego języka to z reguły praca stała).
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

 

anything