trawa

Autor Wątek: Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB  (Przeczytany 11152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cubus

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 02, 2005, 07:30:08 pm »
Ja na figurki dostaje kieszonkowe, "babcine" :D itp. Troche popracowałem u mojego taty i prosze - ni stad, ni zowad prawie 700 pln. Za to chyba kupie HE na smoku na 2000.

Co do cen w Anglii i wogole w panstwach, ktore przyjely euro, to nie mozna cen przeliczac na zlotowki, bo wtedy sie zalamujemy........... ;)
Biseksualizm? Niewątpliwie podwaja twoje szanse na sobotnią randkę"- Woody Alen

"Gdy nie wiem, co robić, to na wszelki wypadek wolę zachować się przyzwoicie" - Antoni Słonimski

Offline reynevan

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 02, 2005, 08:05:43 pm »
no jeżeli chodzi o funty angielskie to miło nie jest :)
brata mam w anglii to może wysępie od niego armybooka bretki za 12 funtów :) adres sklepu mam z WD :p

kasa, kasa, kasa...
ciężko z nią bywa. ja to właściwie armie kupuje na raty, jak coś mam to daje na figsy, albo farby. jakoś to leci. w gruncie rzeczy po 3/4 roku z takiego zbierania mam bretkę na około 2000 pkt. tyle że nie mam nic więcej z kadry hero/lord oprócz BSB. no i dowódcę grali (tego z korbaczem) wystawiam jako lordzika, albo genia do walki :) ciężko z kasą jest, ale ja na razie tyle nie potrzebuję bo jestem na utrzymaniu kochanych rodziców :) później sie zacznie, bylebym w przyszłości całej wypłaty nie wywalał na warha :D
 Gram Bretonnią. Co? Nie, nie potrzebuję piechoty. Wystarczy mi kawaleria.

Offline Arachnid

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 02, 2005, 08:45:58 pm »
Ja kase z Komuni (już tyle czasu mineło) wpłaciłem na obligacje po roku czy dwóch na giełde a później wrzystko na kontrakty dałem (ofkorz mamie :p) a teraz kupuje armije z profitu i jeszcze do tego kieszonkowe mam więc narazie nie narzekam.

Pzdr.
Arachnid
Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor"

Offline Crow4

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 02, 2005, 08:51:03 pm »
No ja nie narzekam, bo kase mam z stypendium, zobaczymy jak bedzie w tym roku. Narazie nie kupuje nic do niej, bo musze pomalować pare jednostek :), ale jak bym tak chciał, to zrobiłbym armie na 2000 lekko okrojoną ;)( czyli bez zadnych specjali :D )
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

Offline Roni

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 03, 2005, 03:48:27 pm »
ja kupiłem moje pierwsze figurki na allegro byli to 5-to edycyjni handgunersi cieszyłem się gdy wygrałem licytacje bo nie dałem dużo jakieś 40zł z rzesyłką gdy otworzyłem paczke zobaczyłem figurki źle poskładane pomalowane plakatówkami i przeżyłem szok teraz zbieram na kawalerie w oryginalnym boksie ze sklepu



moja rada jak kupujecie figurki na allegro to sie porządnie zastanowcie   :evil:  :evil:  :evil:
am trzy latka trzy i pół sięgam mieczem ponad stół mam fartuszek z ettinami i zabiłem stu krasnali

Offline SkaVen6

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 03, 2005, 04:13:32 pm »
Tak obok tematu ale też ważne, FARBKI, mam wszystkie farby kupiona na kilka miechów przed premierą 5 edycji,Cytadelki w dużych pojemniczkach nie licząc białej wszytskie działają  :D o zgrozo, gdybym miał teraz kupować zarówno farby jak i figurki to bym chyba se darował. Mam też kilka farbek (od brata) w tych pojemniczkach co były w między czasie.............kicha ale to chyba każdy kojarzy.
Uważam że gdy się już uzbiera pierwszą armię, to wydatki już nie są takie wielkie, bo można coś porzyczyć, wystawić proxa wilki O&G jako psy chaosu np. itd. No i zawsze można wymienić się na armie.
eek & Destroy

Offline xioze

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 03, 2005, 03:33:41 pm »
Kasa Kasą ale Dziś przeżyłem mały szok cenowy.
http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=8410&sid=67f3a2df jak się uwzględni Rabat za każde 100zł - 1% i tak do 500 oraz Darmowa wysyłke to zaczyna być taniej niż na alegro.

Co się dzieje :shock:  Złoty się umocnił ; GW ceny obniżyło czy coś  8) Bardziej prozaicznego .
 :shock:

Offline Draugdin

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 03, 2005, 06:17:39 pm »
No rzeczywiście. Też jestem w szoku. Boxy które w sklepie stoją po 185 tu kosztują 143zł. Coś tu śmierdzi. Nie uważacie? Może oni wiedzą coś czego my nie wiemy i dlatego też zaczynają pomału wyprzedaż......
Pomarzyć zawsze można no nie.  :D
here is no better Magic than Steel...

Offline Ryu

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 03, 2005, 06:23:21 pm »
Ja od żony teraz dostaję 50 dych kieszonkowego miesięcznie na figsy.
Pomyśleć, że wcześniej nikt mi ich nie wydzielał  :lol:  ;)
Życie... ;)
NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA."

Offline Tomash

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 03, 2005, 06:42:16 pm »
Ryu: nieźle, przynajmniej nie wywalasz całej wolnej kasy na figurki :lol:

Co do różnic cenowych - już była na tym forum dyskusja na ten temat, poszukajcie (są tam też odpowiedzi niżej podpisanego na wasze pytanie "skąd ta różnica"), zamiast będąc kolejnymi, którzy szukają przyczyn rozbieżności :)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline xioze

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 03, 2005, 06:59:56 pm »
Cytat: "Ryu"
Ja od żony teraz dostaję 50 dych kieszonkowego miesięcznie na figsy.
Pomyśleć, że wcześniej nikt mi ich nie wydzielał  :lol:  ;)
Życie... ;)

Ja utajniłem - choć ostatnio wsypał prawie mnie Listonosz ...... :D

Offline Ryu

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 03, 2005, 07:04:47 pm »
Hm......... Jeszcze nie utajniam takich rzeczy.... Ale może jak będą jakieś lewe pieniądze z projektów... Hm...  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA."

Offline 5zyCh4

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 03, 2005, 07:31:34 pm »
Ale ceny :shock:.

Cóż faaaaajnie :D. Chyba zmienie źródło moich figurek  :D .

Ale się zobaczy  ;) .
ozdrawiam
5zyCh4



"Lonelyness- that's the killer" ATB

www.badgerbadgerbadger.com

Offline Tomash

Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 03, 2005, 07:45:59 pm »
Cytadela to mały i drogi pikuś.

Naprawdę konkurencyjne ceny - przynajmniej dla "ogółu", jeśli ktoś nie ma innych dojść - są tutaj:
http://czempioni.vel.pl/sklep/index.php
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

szafa@poznań

  • Gość
Problemy z kasą... czyli kupowanie WFB
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 03, 2005, 08:08:48 pm »
u chase`a* i tak jest chyba taniej :P krasiowy batalion za 570 zł...

* Chase - poznański ziom, sprzedaje figurki.

 

anything