Autor Wątek: Najlepsza gra MMORPG  (Przeczytany 9634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline D(z)ik'Zorn

Najlepsza gra MMORPG
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 10, 2006, 04:07:15 pm »
Ja też obecnie nie gram, przez wakacje sobie znowu wykupie prepaida :)
eep disco evil!!

Offline Niegdyś

Najlepsza gra MMORPG
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 17, 2006, 02:13:38 pm »
RYL, RYL i jeszcze raz RYL. Grałem w dużą wiekszość z powyższych. WoW i Lineage są niezłe, klimatyczne, z dużą ilością detali, ale w RYL'u można rzucać czary na wiele sposobów i to jest według mnie coś czego brakuje wszystkim grom cRPG oraz MMORPG. Strasznie obiektywna ocena :badgrin: .

Mu... Tibia... może więcej mówił nie będę. Chociaż z drugiej strony są to początki, od tego każdy zaczynał (prawie). Kiedyś takie Mu to było guru :) . Nie przyrównuje się pacman'a do NWN, chociaż z drugiej strony Warcraft 1 i 2 biją 3 na ... twarz  8) .
Ingemisco, tamquam reus,
Culpa rubet vultus meus,
Supplicanti parce, Deus."

Niemyj

  • Gość
RYL
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 22, 2006, 02:37:01 pm »
ja od niedawna zaczalem grac w RYL i bardzo mi sie spodobalo. gralem rowniez mu online, tibia. Mu online jest straszne nudne lecz tibia jest nawet nawet. jesli ktos by mogl pomoc z gra RYL online to prosze o kontakt bo jestem niedoswiadczony mam 11 lvl i wiem kilku rzeczy. glos oddalem na RYL. moje gg: 6864467

Offline Jasny

Szukam fajnych girek MMORPG typu bitefigh
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 07, 2006, 11:10:15 am »
MMORPG :!:
 Bardzo lubię grać w gierki mmorpg Typu bitefight czy nieistniejaca juz Avathar historia zielonego smoka.
Więc bardzo prosze o podanie mi adresów tych gierek :!:  :!:  :!:
asny

Offline High Elf

Najlepsza gra MMORPG
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 07, 2006, 02:30:55 pm »
www.darkthrone.com
www.tibia.com

chociażby. grałem w więcej ale nie pamiętam konkretnych adresów. cos mi się przypomni to wrzucę.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


 

anything