trawa

Autor Wątek: "Nadludzie" = Obcy?  (Przeczytany 16464 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

"Nadludzie" = Obcy?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 30, 2006, 05:16:55 pm »
Mogę powiedzieć o jednym znanym mi przypadku dziadka, który miał ok. 250 lat - wiadomo ile, bo zachowały się w lokalnych kronikach zapisy z jego działalności (był znanym społecznikiem, udzielał się często w okolicy). Oczywiście nie jestem wam w stanie podać 100% dowodów, to chyba jasne.

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
"Nadludzie" = Obcy?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 30, 2006, 06:08:35 pm »
250? slyszałem o tym ze rekordzisci to max. 120 -160 lat....  :roll:
swoją droga, postacie biblijne również żyły długo
Cytuj
Powracając do tematu, słyszałam o tajemniczej latającej broni nazistów, która wyglądem przypominała elipsę i działała na nieznany jądrowy napęd. Ponoć widziano nawet próby lotnicze tego 'statku kosmicznego', ale zbudowano go w ostatnich dniach wojny

czyli słyszałeś zapewne o V-7 albo pojazdach typu Hanebu czy jakoś tak...
ten temat tez juz byl tu omawiany...  ;)
RIP Gildio...

Offline Grant

"Nadludzie" = Obcy?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 30, 2006, 06:29:25 pm »
Cytuj
swoją droga, postacie biblijne również żyły długo

Ale przed potopem Bóg zdecydowal, że nie będzie znosił żadnego człowieka dłużej niż 120 lat. Przy czym, według Biblii, jeszcze do Jakuba żyli ludzie żyjacy dłużej. Ale wobec Mojżesza Jahwe był już nieubłagany (120 lat i ani dnia dłużej).

Cytuj
czyli słyszałeś zapewne o V-7 albo pojazdach typu Hanebu czy jakoś tak...
ten temat tez juz byl tu omawiany.

Pojazdy typu Hanebu? Interesujące. Na forum http://www.historycy.org toczy się dyskusja o związkach mieszkańców mitycznej Atlantydy z Ludami Morza, którymi miał przewodzić lud nazywany w egipskich kronikach Hanebu... A o ile wiem jest to dość świeża teoria.
_

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
"Nadludzie" = Obcy?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 30, 2006, 07:47:48 pm »
Cytuj
Ale przed potopem Bóg zdecydowal, że nie będzie znosił żadnego człowieka dłużej niż 120 lat. Przy czym, według Biblii, jeszcze do Jakuba żyli ludzie żyjacy dłużej.

hmmm z tego co wiem to abraham żyl chyba 150 - 175 lat  :o
Cytuj
Pojazdy typu Hanebu? Interesujące. Na forum www.historycy.org toczy się dyskusja o związkach mieszkańców mitycznej Atlantydy z Ludami Morza, którymi miał przewodzić lud nazywany w egipskich kronikach Hanebu... A o ile wiem jest to dość świeża teoria.

hmm ciekawe ale nie wiem jeszcze co ma wspólnego hitlerowskie wunderwaffe z ludami morza...  :o
RIP Gildio...

Offline Grant

"Nadludzie" = Obcy?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 30, 2006, 08:04:39 pm »
Cytat: "ThunderCracker"
Cytuj
Ale przed potopem Bóg zdecydowal, że nie będzie znosił żadnego człowieka dłużej niż 120 lat. Przy czym, według Biblii, jeszcze do Jakuba żyli ludzie żyjacy dłużej.

hmmm z tego co wiem to abraham żyl chyba 150 - 175 lat  :o
No bo on żył jeszcze przed Jakubem. Jak już pisałem Bóg zmniejszył długośc życia, ale stopniowo a nie nagle.


Cytuj
hmm ciekawe ale nie wiem jeszcze co ma wspólnego hitlerowskie wunderwaffe z ludami morza...

No cóż, wiem tyle, że Ludy Morza podobno z marszu zajmowały dobrze przygotowane do obrony miasta (proch?). Aczkolwiek z faraonem egipskim przegrały.
_

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
"Nadludzie" = Obcy?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 30, 2006, 09:21:03 pm »
hhm może było ich tak duzo, ze nikt nie potrafił ich zatrzymać? po zatym, w tym czasie kannan pogrążył sie w anarchi i chaosie, wiec nie trudno go było zając....
RIP Gildio...

Offline Moher

"Nadludzie" = Obcy?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 01, 2006, 07:13:53 pm »
Z tego co słyszałem podobno "rodzimi" sarmaci też byli potomkami mitycznych atlantów :D Jak widać każda społeczność ,która chciała sioę dowartościowac upatrywała swoje korzenie w mitycznej Atlantydzie

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
"Nadludzie" = Obcy?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 01, 2006, 08:55:44 pm »
sarmaci wywodza sie od atlantów? myślałem że od Scytów ....  :shock:
RIP Gildio...

Offline Watcher

"Nadludzie" = Obcy?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 01, 2006, 09:18:25 pm »
Sarkazm, sarkazm :) Przynajmniej imho ;)
Marcet sine adversario virtus