trawa

Autor Wątek: Batman Begins  (Przeczytany 15414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

Batman Begins
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 13, 2003, 08:39:37 pm »
Kolejne ploty:

Nie bedzie Robina :o)

Alfreda NIE bedzie gral ten sam aktor co ostatnio...

Ciekawostka: przy komisarzu Gordonie wymieniane jest nazwisko Dennis Quaid.

Beda kolejne Batmany z Batman vs Superman na czele :o) Year One tez nie poszedl zupelnie do piachu, wszystko zalezec bedzie od sukcesu Batmana 5.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Kormak

Batman Begins
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 13, 2003, 09:55:15 pm »
Nie bedzie Robina? Dobrze! Chris O'Donnel sukks. Robin nigdy nie był taki stary (i sztywny) :D
Alfred już pewnie za stary... może tym razem wezmą aktora podobnego do komiksowego pierwowzoru.
Dennis Quaid jako komisarz Gordon? Nie za młody z kolei?

Batman vs Superman? Dżizas, Clark Kent to chyba najgorszy z superbohaterów... mam nadzieję, że podobnie jak w "MRK" Gacek skopie mu tyłek... a Supermana ma zagrać... David Hasselhoff!

Offline surmik

Batman Begins
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 13, 2003, 10:06:27 pm »
No ba! W dodatku zaśpiewa utwor tytulowy po niemiecku pt.: "Des Lebens des Ubermench" czy jak to tam poprawnie powinno brzmiec ;D
Pozdrowienia,
Marek

Offline Azel

Batman Begins
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 14, 2003, 12:24:16 pm »
Hasselhoff jako Superman???? mam nadzieję, że to głupie plotki.

poza tym nie mam zbytnio ochoty na jakieś bzdurne crossovery typu SvsB. Co innego AvP - to już klasyka (i czekam na ten film od wielu lat - w końcu powstaje), przeboleję również Freddy vs Jason.

Robin - i bardzo dobrze - za tłoczno się robiło (jeszcze ta beznadziejna Batgirl - wyglądali jak jakaś supergrupa).
url=http://www.carpenoctem.pl][/url]

www.muzyka.pl

Offline Voytek

Batman Begins
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 14, 2003, 01:55:10 pm »
W roli Scarecrowa ma wystapic Marilyn Manson!Tez to gdzies slyszalem i mam nadzieje ze to prawda.Boze!!!Przeciez on jest idealny do tej roli!!
On przycmi caly film , BATMAN zupelnie zniknie , bedzie nijaki - to bedzie jeden wielki wystep Mansona!!!!
Powiem tak:W polsce byly tylko dwa koncert Mansona (13.02.01 Warsav :wink:  -Torwar  i 10.06.03 Poznan Arena) ofkors bylem na jednym i na drugim.Dla mnie to mistrz!To co przezylem nie zapomne do konca zycia!!
Teraz wszystko jasne.Nie dam zlego slowa powiedziec o Mr.MM! :death:

Info dla Mav82:pisze sie marilyn a nie marylin! :death:
ex, Drugs & CS!

Offline Kormak

Batman Begins
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 14, 2003, 02:11:37 pm »
KAŻDY tylko nie M. Manson...

Offline Voytek

Batman Begins
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 14, 2003, 02:19:28 pm »
Ale tak powaznie teraz.Olejmy ze jestem jego fanem i pozwol ze zapytam : DLACZEGO NIE ON????Naprawde kazdy bedzie lepszy niz on?
Ja uwazam ze pasuje idealnie.Jest wysoki , jest szczuply i jest w nim "odrobina" szalenstwa...debiutantem na duzym ekranie nie jest!
ex, Drugs & CS!

Offline Azel

Batman Begins
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 14, 2003, 04:25:04 pm »
zgadzam się z voytkiem - manson byłby świetny w tej roli (jego wygląd - odrażający, czyli taki jak scarecrow)
url=http://www.carpenoctem.pl][/url]

www.muzyka.pl

Offline surmik

Batman Begins
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 14, 2003, 06:25:14 pm »
Ja jednak wolalbym innego, profesjonalnego aktora, na ktorego patrzac nie myslal bym "O Marlin Manson!".

Cytuj
Hasselhoff jako Superman???? mam nadzieję, że to głupie plotki.


Hehehe, Kormak widzisz? Nasza promocja Davida przynosi skutki! :oD
(BTW: To nawet nie jest plotka, to... marzenia! ;o)

Cytuj
poza tym nie mam zbytnio ochoty na jakieś bzdurne crossovery typu SvsB. Co innego AvP - to już klasyka (i czekam na ten film od wielu lat - w końcu powstaje), przeboleję również Freddy vs Jason.


Daj im szanse! Alien vs Predator tez pewnie z poczatku wydawal by Ci sie bzudrny. Podobno BvsS ma bardzo dobry scenariusz i wlasnie z tej przyczyny WB chcialby go nakrecic. Ja bym z checia zobaczyl co wymysla, przeciez nie moze byc to zwykla nawalanka bo Bati nie mial by szans ;o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Kormak

Batman Begins
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 14, 2003, 09:19:25 pm »
Marilyn Manson zupełnie nie przypomina Scarecrowa - widziałeś jakikolwiek z nim komiks? Przede wszystkim jest za młody, a bez mejkapu brzydki jak Michael Jackson. A jakie to doświadczenie aktorskie ma MM? Nie licząc epizodziku w Lost Highway?

Surmiku, chyba czas zacząć zbierać podpisy pod petycją, żeby poważnie rozważono kandydaturę Davida Hasselhoffa jako Supermana. Ten loczek! To stalowe spojrzenie!

Offline surmik

Batman Begins
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 14, 2003, 09:21:44 pm »
Wiecie po co Davidowi Hasselhofowi twarde jak diament bicepsy?
Kazdy musi miec jakis slaby punkt...
;o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline surmik

Batman Begins
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 14, 2003, 09:26:08 pm »
A co do plotek o filmie:
Coraz bardziej prawdopodobne jest, ze przeciwnikami Batmana beda Ra i Scarecrow.

Akcja filmu moze rozgrywac sie zarowno w Gotham jak i w Londynie, dokad Batman/Wayne podrozowac bedzie by spotkac Ra.

Film zawierac bedzie sceny preBatmanowe ukazujace Wayna zanim mu nie fiknelo i nie zaczal przebierac sie za duza mysz ;-)
Pozdrowienia,
Marek

Offline gacus5

BATMAN (krótkometrażowy)
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 10, 2004, 07:12:01 pm »
Poszukuję filmów z batmanem krótkometrażowych (stron z których można pobrać lub programów którymi można je pobrać). Licze na waszą pomoc. Z góry dzienx

Offline nori

Batman Begins
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 13, 2004, 11:03:49 pm »
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline bagienny

Batman - znowu
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 31, 2005, 02:30:56 pm »
Wyszedłem z seansu ziewając. W zasadzie do filmu nie mam żadnych zastrzeżeń. Gary Oldman jako Gordon, Michael Caine jako Alfred bomba, co prawda żałuję, że Rutger Hauer był tylko na chwilę ;] Za to Christian Bale jako Bruce Wayne alias Batman (a może odwrotnie hyhy), kompletnie nie wykorzystany jego talent. Strzelił tu ówdzie swoim minek.
Może gdybym miał 12 lat byłbym zachwycony.
Oprócz Gordona i Alfreda podobała mi się muzyka.
ałotny mówi helou
11. numer GNIOTA http://granice.info/
rysunki http://grafica.blox.pl
zdjęcia http://fragment.blox.pl