Autor Wątek: He is my master  (Przeczytany 4177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witchdom

He is my master
« dnia: Sierpień 04, 2005, 04:44:17 am »
Co sadzicie o tym anime? Przyznam szczerze, ze przed zobaczeniem go bylem zle nastawiony (pokojowki itd.), ale po obejrzeniu 1 odcinka zmienilem zdanie. Jest to jedno z moich ulubionych anime (przebilo nawet moja faworytke Love Hina ^^).
url=http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?p=538106#538106]KUPIE Chaos Marinesow!!![/url]
SPRZEDAM O&G

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
He is my master
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2005, 09:41:23 pm »
Jeśli Ci się podobało to może poszukaj też Manaukyo Maid Tai - warto :D

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
He is my master
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2006, 06:51:39 pm »
NIGDY

WIĘCEJ

NAPALONYCH KROKODYLI. NEVER.

Niestety, nawet zamykanie się w łazience nie pomagało, bo wszystko słyszałam.... Straszne anime...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
He is my master
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2006, 06:54:22 pm »
Piękne anime :) Yoshitaka miał kapitalny charakterek i z krokodylem nieźle się uzupełniali ;)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
He is my master
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2006, 07:02:34 pm »
zgiń przepadnij siło nieczysta, precz!

a tak na serio, to miałam kilka naprawdę fajnych napadów śmiechu przy tym, bo jak ci się człowiek, z którym miszka zarykuje ze śmiechu, to nie możesz nie spojrzeć. Owszem, najczęściej ze zgrozą, ale co tam.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline misio141

He is my master
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2006, 07:27:01 pm »
a mi sie nawet podobało, krokodyl to faktycznie ładny kozak był, kilka razy nawet uroniłem łezkę wzrusznia, a zwróciliście uwage co to były za lalki w którymś z końcowych odcinków?
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
He is my master
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2006, 08:38:02 pm »
Nie pamiętam lalek - widomy znak, że trzeba oglądnąć jeszcze raz ^^ A rodzice też byli nieźli - szczególnie tatuś - te zdjęcia i zawody :lol: Choć krokodyla wyżerającego rybki (taki świąteczny akcent ;) )nic nie pobije.

Offline Shirosama

Odp: He is my master
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 17, 2010, 06:34:02 pm »
Oglądałem to anime już dawno temu i bardzo mi się nie spodobało.

Chłopak zatrudnia służące, a one go biją i dokuczają. On zachowywał się nienormalnie podobnie jak one. Wcale mnie to nie śmieszyło choć zapewne są tacy, którym ten typ humoru odpowiada. Kreska też brzydka.

Ogólnie bardzo irytujące to anime. Prawie tak jak gniot To Love Ru.

Oceniam 1/10.


Offline Hollow

Odp: He is my master
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 18, 2010, 01:50:58 pm »
Mnie najbardziej denerwowała ta młodsza siostra i jej kretyńskie "zróbmy konkurs", które padało przy każdej sprzeczce. A co bardziej bezsensowne to wszyscy się zgadzali.

Offline Shirosama

Odp: He is my master
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 18, 2010, 02:35:11 pm »
Ja ogólnie nie lubię anime z takimi bohaterami (takie pajace, zabawki do bicia i dokuczania) i co najmniej kilkanaście tytułów mógłbym wymienić.
Zresztą nawet w Hayate no Gotoku mimo, że bohater jakby inny (bo się nie denerwował niczym) traktowany był podobnie.
Mnie to dziwi, że żółtki traktują to jako humor czyli, że jakaś tsundere (i nie tylko) kogoś bije. Oczywiście bohater nigdy jej nie odda (nawet jeśli nie jest winny) bo wtedy to już niby nie będzie śmieszne lecz złe.

Offline Sir_Ace

Odp: He is my master
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 18, 2010, 02:42:16 pm »
Tak ciągle piszesz i piszesz o tym biciu. Współczuję traumatycznych przeżyć, ale nie myślałeś czasem o tym, żeby przejść się z tym do psychologa?
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: He is my master
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 18, 2010, 02:45:47 pm »
Oglądając to anime miałem wrażenie, że jest to najbardziej wtórna i sztampowa seria z jaką się do tej pory spotkałem. Nie wiem czy tak jest naprawdę ale takie uczucie u mnie wywoływała. Nie zdołałem się przebić dalej niż do połowy.

Ojej przegapiłem swojego 3 tysięcznego posta  :sad:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: He is my master
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 18, 2010, 03:03:19 pm »
Tak ciągle piszesz i piszesz o tym biciu. Współczuję traumatycznych przeżyć, ale nie myślałeś czasem o tym, żeby przejść się z tym do psychologa?
Przeszkadza ci to ? Jak nie masz nic na temat do powiedzenia to nie rób offtopu.
Śmieszą ciebie takie sceny gdzie główny bohater jest bitym, pomiatanym nic nie wartym zerem bez własnego zdania to gratuluję poczucia humoru. I w większości anime raczej przez dziewczyny, które co ciekawe go lubią. Ja nawet od komedii oczekuję trochę bardziej realistycznych zachowań postaci.
Nie zdołałem się przebić dalej niż do połowy.
No widzisz, a ja oglądałem do końca jak prawie wszystkie anime. Tyle, że to było bardzo krótkie.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 03:08:12 pm wysłana przez anfan »

Offline Sir_Ace

Odp: He is my master
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 18, 2010, 04:04:07 pm »
To, że mnie nie śmieszą, nie znaczy, że mnie odpychają totalnie. Natomiast ty masz wyraźny uraz, bo co chwila na różnych forach da się wyczytać twoje tyrady o chłopcach obrzydliwie bitych przez złe dziewczynki.

A samo anime... Nie mój gatunek, ale kiedyś oglądałem. Z tego, co pamiętam, ładne i nic poza tym. Kilka uśmieszków z co bardziej absurdalnych żartów, i tyle.
I'd like to be a tree

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: He is my master
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 18, 2010, 06:33:07 pm »
Wywaliłem to, co wg mnie było przegięciam.
I odrazu ostrzegam, że od teraz będę cioł na całym sub forum ostrzej, bo coś się rozkręcacie ostatnio.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

 

anything