Autor Wątek: Fables (Baśnie)  (Przeczytany 202209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el greco

Fables
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 09, 2005, 11:11:26 am »
Może zatem From hell w przyszłym roku w Mistrzach komiksu... Cena? 150 zł?   :badgrin:  :evil:

Offline Wojtpil

Fables
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 09, 2005, 07:28:17 pm »
Jak EGMONT skończy wydawać Sandmana i Kaznodzieję to pewnie puści jakiś inny tytuł z Vertigo może ... Fables, HELLBLAZER, Y: THE LAST MAN.
Ale skoro Sandman się tak dobrze sprzedaje to pewnie dadzą jakąś serię  typu LUCIFER czy Death. Czego i Wam i sobie życzę :)
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline eviltutor

Fables
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 10, 2005, 04:56:56 pm »
Jeśli Egmont stanie przed wyborem Death czy Lucifer to myśle, że raczej wybiorą Death:
-bardziej nawiązuje do serii sandman i częsciej sie tam ta postac pokazuje niz Lucifer
-i nie wiem czy jesteśmy gotowi na serię w której głownym bohaterem jest sam Lucyfer,
chociaż -czy ktoś oprócz fanów by to zauważył i jakoś sie negatywnie ustosunkował?

osobiscie polecam Lucifera, wyrazy uznania dla scenarzysty Mike'a Carey
You may go anywhwere you wish in the castle, except where the doors are locked, where of course you will not wish to go"
Count Dracula to Jonathan Harker

N.N.

  • Gość
Fables
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 10, 2005, 05:08:12 pm »
Cytat: "Wojtpil"
Jak EGMONT skończy wydawać Sandmana i Kaznodzieję to pewnie puści jakiś inny tytuł z Vertigo może ... Fables, HELLBLAZER, Y: THE LAST MAN.


Egmont w ramach transakcji wiązanej kupił od DC "Dreaming" - były już nawet zapowiedzi, że będzie to wydawał (i były informacje na ten temat na gildii; i chyba nawet na forum była o tym mowa)...

Offline kingquest

Fables
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 10, 2005, 08:25:28 pm »
Ja akurat Dreaming chyba najmniej bym chciał z linii wydawniczej Vertigo.
Najchętniej zobaczyłbym  z Vertigo:
1. Fables
2. The Invisibles
3.Y the last Men

Offline Wojtpil

Fables
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 11, 2005, 09:21:21 pm »
Cytat: "N.N."
Egmont w ramach transakcji wiązanej kupił od DC "Dreaming" - były już nawet zapowiedzi, że będzie to wydawał (i były informacje na ten temat na gildii; i chyba nawet na forum była o tym mowa)...


Ale Dreaming z tego co wiem to chyba pojedyńczy komiks. Prawda że ma ponad 200 stron. Ale niesłyszłem żeby to była seria. Mogę się mylić  :oops: Ale...
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

N.N.

  • Gość
Fables
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 11, 2005, 10:24:16 pm »
Cytat: "Wojtpil"
Cytat: "N.N."
Egmont w ramach transakcji wiązanej kupił od DC "Dreaming" - były już nawet zapowiedzi, że będzie to wydawał (i były informacje na ten temat na gildii; i chyba nawet na forum była o tym mowa)...


Ale Dreaming z tego co wiem to chyba pojedyńczy komiks. Prawda że ma ponad 200 stron. Ale niesłyszłem żeby to była seria. Mogę się mylić  :oops: Ale...

Sześćdziesięcioodcinkowy serial + Special (chyba tylko jeden)

Offline Wojtpil

Fables
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 13, 2005, 11:38:38 am »
Cytat: "N.N."

Sześćdziesięcioodcinkowy serial + Special (chyba tylko jeden)


Słyszałem tylko o specjalu. Sorry. Zwracam honor.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

ramirez82

  • Gość
Fables
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 31, 2005, 07:48:02 am »
o tak, na otarcie łez po zakonczonych seriach sandman i kaznodzieja przydał by sie jakis inny pewniak z vertigo, a ze az tak sie nie znam i z vertigo czytalem tylko to( tylko to...jasne, jeszcze 5 lat temu nie marzyłem ze cokolwiek bedzie kiedys u nas wyadne, a dzis? dla mnie to raj!) co wydane u nas w polsce bylo, to wlasciwie dla mnie vertigo=pewniak. swoja droga to za zakonczenie sin city tez nalezy nam sie jakies pocieszenie...

Offline Robertos

Fables
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 25, 2006, 04:09:21 pm »
Pragne zawiadomic ze seria ta zostala nagrodzona w tym roku Eisnerem (ktory to raz  juz ? 4?????)Czekam z niecierpliwoscia na ten komiks , jesli nie Egmont to zamowie sobie orginalne Tpb :)

Offline Seifu

Fables
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 25, 2006, 06:55:58 pm »
Heh, Kruczaczek sie zapytal czy Fables fajne, ale oczywiscie w odpowiedzi dostal dyskusje kto co wyda/nie wyda/wydac powinien. Glowna podnieta tego forum :p Mnie nie obchodzi co wydadza a czego nie, bo i tak wole oryginaly. Odpowiem zatem: czytalem Fables "Legends In Exile", jak dla mnie bomba. Planuje kupic cala serie.
ere's a story of a kid - extremely alergic to fur
A story of what he did - he went where the animals were
Go to the zoo - a dumb thing to do
Turned out a lethal lesson
Logic overthrown by passion

Offline Robertos

Fables
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 25, 2006, 08:16:39 pm »
Popieram kolege , rewelacja jak dla mnie , takie wrazenia mam po przeczytaniu vol 4 "March of the Wooden Soldiers", :)

Offline Robertos

Fables
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 07, 2006, 10:38:15 pm »
A w pazdzierniku szykuje sie smakowity kasek, a mianowicie albumik Fables:1001 Nights of the Snowfall - zbior samodzielnych opowiesci rysowanych przez wysmienitych artystow , takich jak James Jean (to tworca swietnych okladek do serii ) John Bolton ,Brian Bolland i innych . Jest to odpowiednik Albumu Sandman Endless Nights tylko ze fablesowy ,ja juz zacieram raczki  :D

Offline tranway

Fables
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 16, 2007, 04:46:59 pm »
Ciekaw jestem na ile części zakrojona jest seria "Fables".... Wiadomo już coś w tym temacie? Problem zgooglowałem trochę, ale nie znalazłem takiej informacji.
Aktualnie historia kula się w okolicach 60. numeru. Cytując pewnego osła: "Daleko jeszcze?"

Offline Momoz

Fables
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 16, 2007, 05:16:21 pm »
Nie wiadomo nic, prócz tego, że scenarzysta w wywiadzie powiedział, przy okazji numeru 50. że dopiero się rozkręcają 8)

 

anything