Autor Wątek: armia skavenów-czy warto?  (Przeczytany 5570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Swingu

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 02, 2005, 09:04:29 am »
Rat Ogre = 4 clanraty :)



A giant raty się przydają - dwupaki dobrze sobie radzą z przyjmowaniem na klatę fastów, warto mieć trochę na flankach.
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline <Stachu>

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 02, 2005, 09:55:44 am »
"
Cytat: "asgard"
poprostu skaveny maja pare rzeczy losowych ratlingi blyskawice WLC Censerzy tunelingi gdzie potrzeba troche szęścia..."

Problem polega tylko na tym, że to są ich główne środki obrony i ataku... ;)
om Gratum Anus Rodentum
 EDIT: lol. Photobucket mi ocenzurował ten obraz. Cóż za brak wyczucia dla sztuki.... Gustaw Courbet "Pochodzenie świata" 1866r.
Obraz wycofany z kanonu matur z historii sztuki przez Romka..... przykre.

Offline Dalajlama

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 02, 2005, 12:35:54 pm »
odpowiednio zlozone i poprowadzone skaveny sa jedna z najbardziej karnych i przewidywalnych armii:

maja wysokie Ld (do 10)
opieraja wynik walki o "pewne" bonusy (szeregi, outnumber, sztandar)
ratlingi rzadko sie wysadzaja jesli rzuca sie 2 koscmi, o jezzailach nie wspomne, szansa ze sie wysadza jest znikoma
duza ilosc szybkich (jak na piechote) jednostek pozwala na elastycznosc taktyki

ok, WLC to losowosc na maksa, ale potencjal jest niesamowity.

generalnie, bez porownania do zielonych, gdzie armia porafi zagrac sie sama a gracz moze jedynie skakac ze szczescia lub rwac wlosy z glowy.

tyle moja opinia o skavach
url=www.strefazero.net][/url]

Offline KOOBA.84

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 02, 2005, 01:22:13 pm »
Co do WLC sie nie zgodze ze to taki wielki potencjal... Bardziej straszak, do tego drogi. Combo dzialo DoW + WLC to jest to :)
iech zyje krol!


Offline Dalajlama

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 02, 2005, 06:39:43 pm »
nie... kombo censer bearers + WLC to jest to.
dzialo DoW jest plewne i nieklimatyczne (skaveny jak jakies dorwa to "ulepszaja" :D )
url=www.strefazero.net][/url]

Offline Inkwizytor83

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 04, 2005, 09:46:44 am »
Taa... Plewne to, plewne tamto, wszystko plewne. A jest coś nieplewnego? A to że działo DoW jest nieklimatyczne to fakt :)
IMO Skaveny są niezłą armią, tylko że trzeba się trochę namęczyć żeby nimi (na początku) wygrywać. A potem już idzie jak z płatka ;)
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Offline Dyd

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 06, 2005, 03:59:49 pm »
wybaczcie mialem slaby dostep do netu i nie moglem pisac. Jak juz zaczynasz zbierac skaveny to clanraty sa baaardzo dobra inwestycja - chociazby z tej przyczyny, ze trzeba je miec (czy chcesz czy nie) - no chyba, ze bedziesz chcial grac eshinem.

Czy ja wiem czy skaveny to taka prosta w obsludze armia ?? Moim zdaniem nie. Gram jeszcze dwoma innymi armiami - lizakami i imperium - i dla poczatkujacego gracza uwazam, ze kazda z nich byla by lepsza. Chociazby dlatego, ze jest tam sporo silnych jednostek, ktore same w sobie maja duza sile przebicia. Dodatkowo skaveny i gobliny to najbardziej losowe armie w battle'u. Przez glupich pare jedynek mozesz przegrac bitwe, albo bedziesz musial sie baaardzo mocno napocic by zremiswoac. Sam mialem pare takich incydentow i po dzis dzien zapadly mi w glowie. Hmmm z drugiej strony to oczywiscie o wiele wieksze i lepsze wyzwanie.

Ja na przyklad lubie ta armie bo preferuje styl gry polegajacy na poswiecaniu malo wartych punktowo jednostek w imie wyzszego dobra :)
W imperium dlatego mialem sporo oddzialow free milicji, jak nia kiedys gralem.

PZdr

Offline Inkwizytor83

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 07, 2005, 09:42:26 am »
Prawda :) Ale z drugiej strony zwycięstwo Skavami daje o wiele większą satysfakcję niż inną armią ;)
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Offline Chory

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 07, 2005, 10:15:18 am »
Cytat: "Inkwizytor83"
Prawda :) Ale z drugiej strony zwycięstwo Skavami daje o wiele większą satysfakcję niż inną armią ;)


Czy ja wiem.Skaveni są  sami w sobie mocną armią.Poniżej 2000 jeżeli wystawia się to co w tej armii najbardziej skuteczne to o zwycięstwo nie trzeba się zbytnio starać(no chyba że ktoś ma super pecha w rzutach).Skavenami trzeba się wysilić jeżeli gramy przeciwko dobremu graczowi albo rzuty nam nie sprzyjają.IMO skaveny dla początkujacego nie są jakąś trudną do prowadzenia armią.O wiele trudniejsze są chociażby Vampiry.
A satysfakcje daje zwycięstwo teoretycznie słabszą armią czyli np DE czy Dwarfami.

Offline dead

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 07, 2005, 10:23:51 am »
Skaweny np na takie 1500 to normalnie wg mnie lopatologiczne sa strasznie ... jesli gra sie z garczem bedacym na podobnym poziomie to przewaga jest po stronie skavenow ...
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline 5zyCh4

armia skavenów-czy warto?
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 07, 2005, 10:58:39 am »
Więc tak...

Nie grałem nigdy z Skavenami, ale z tego co wiem to najczęstsze rozpiski to samograje... Nie wiem może się myle. Jedyne co robią to prawie tylko strzelają.

Armia ta ma też swoje plusy. Ma moim zdaniem świetny klimat.

Miałem kiedyś trudny wybór między wyborem armii którąbęde zbierać.
Wybierałem między O&G a Skavenami. Wybrałem orkasy bo mają fajne figurki i podoba mi się klimat tej armii  :D .

To moje zdanie. Proszę się nie kierować  ;) .
ozdrawiam
5zyCh4



"Lonelyness- that's the killer" ATB

www.badgerbadgerbadger.com