Autor Wątek: Kupno/Sprzedaz  (Przeczytany 259170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 09, 2006, 01:51:19 pm »
Cena zbyt wysoka..
Pudła na allegro chodza po 70 zł.


Ja mogę zapłacic co najwyżej 60 zł.
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 09, 2006, 02:21:46 pm »
OMG ... cena Pawła to połowa oryginalnej. Figurki nowe ... uważam, że cena dobra... ale nie potrzebuję całego pudła. Pojedyncze modele za to bardzo chętnie.

Nahar. Napisz mi po prostu na priva czy osobno sprzedasz. Nie ma sensu tutaj śmiecić.

Offline Wojtek_Krz

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 09, 2006, 02:29:15 pm »
Nie wiem Mistrzu na jakim allegro widziałes pudła po 70 złoty ale musisz mi podać adres ;)

Offline Kapitan_Hak

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 09, 2006, 02:59:53 pm »
A jednak cuda się zdarzają... Swego czasu pudełko do Possessed kupiłem na Alergo za 65 zł, ale to było ok. 1,5 roku temu i od tego czasu wzrósł popyt na Mordheima, a co za tym idzie - ceny.

Za drugą figurkę Opętanego (ten brodaty z blisterka) musiałem już zapłacić (2 tygodnie temu) 27 zł, co i tak uważam za w miarę znośną cenę (zważywszy też na to, że mi na tej figurce zależało).

Zapewne figurki z pudełka sprzedawane pojedynczo osiągnełyby wspólnie jeszcze wyższą cenę niż 100 zł...

Tak więc 100 zł za pudełko to raczej standard i cena Nahara jest zupełnie normalna w obecnych warunkach rynkowych.

Offline Mistrz wałków :)

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 09, 2006, 06:00:50 pm »
Cytuj
OMG ... cena Pawła to połowa oryginalnej. Figurki nowe ... uważam, że cena dobra... ale nie potrzebuję całego pudła. Pojedyncze modele za to bardzo chętnie.


Proszę nie rubcie ludziom wody z muzgu.. Orginalnie takie pudło w mail orderze kosztuje 120 zł + przesyłka.
Nieodpakowena nowiusieńkie.
Modele odpakowane, wyjete z blistera, tracą automatycznie 30 % swojej wartosci (w niektórych przypadkach nawet 60 %) co daje nam cenne przybizona 90 zł. Lecz z faktu ze sa to mało chodliwe figurki mozna sobie za to krzyknac 100zł

Dla mnie nie jest to zadan okazja... Ale nie bede juz wiecej sie nad tym rozwodził i robił antyreklamy.
Kamil. (miszczu)

Offline nahar

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 09, 2006, 06:11:28 pm »
Kamil ja tam Ci nie każę ich kupować.

Ja kupiłem ten zestaw za 46 pln 2 lata temu. I co i nic. Jakbym Tobie chciał sprzedać to nie dawał bym ogłoszenia na NG.

Misio - jak najbardziej sprzedaję pojedyńczo. Napisz na Priva co chcesz.

Pudło koszuje 20 Ł. Tylko trzeba je kupić przez Mail Order. A nie każdy ma kartę kredytową, nie każdy mieszka w mieście gdzie jest Bard (co zresztą daje ceną 150 pln).

To tyle. Jak coś to mam jeszcze trochę modeli do VC (baty, banshee, necromanta, wighty).
paweł

Offline Wojtek_Krz

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 09, 2006, 06:19:41 pm »
Jakiego nekromante?

Offline nahar

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 09, 2006, 09:53:18 pm »


Tego. Cena 15 pln (nowy 4 Ł)
paweł

Offline thurion

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 13, 2006, 03:49:36 pm »

Offline Khogall

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 28, 2006, 01:25:39 pm »
Kupie:

1x Greatsword w kapeluszu z piorkiem.
1x Knightly Orders
1x Cos nadajacego sie na warlocka
3x Halflingi, (najlepiej) z lukami

K.
img]http://img124.imageshack.us/img124/3803/asianlv9.png[/img]
http://www.krolowamorz.yoyo.pl

Offline SKAV

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 28, 2006, 02:05:06 pm »
ja mam na sprzedasz 1 halfinga
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Wosho

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 31, 2006, 10:08:28 pm »
Witam :)
Zbieram zamówienia na Mail Order i Forge World do pierwszych dni września:)
Chętnych zapraszam na gg2996516 i infinity-grzegorz@wp.pl

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 06, 2006, 08:30:39 pm »
Witam
Mordheim Chaos Beastmen Warband
Trzy figurki zostały sklejone (Shaman, Champion oraz Gor). U Shamana zostało rozpoczęte malowanie, Gor tylko psiknięty podkładem, Champion nieruszony. Reszta figurek w stanie dziewiczym. Na życzenie mogę rozkleić i zmyć farbę.
Nie brakuje żadnego elementu, oczywiście wszystkie nieprzyklejone bronie, tarcze, łapy itd również dodaję. Szczegółowe zdjęcia prześle zainteresowanym na maila.

Kontakt przez maila ( norde@wp.pl ), gg ( 4930839 ) lub forum.

Pozdrawiam :D

--- EDIT: Już nieaktualne ---

    

Offline xth

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 09, 2006, 02:06:33 pm »
No nieaktualne ;]

Ponawiam swoje pytanie byc moze teraz ma ktos do sprzedania jakies figurki Hired Swords lub dramatisow.
I byc moze zupelnie przez przypadek dysponuje ktos niepotrzebnymi rzeczami do Warhammera Questa. Rowniez z checia zakupie. Szczegolnie pudla z bohaterami lub dodatek Lairs of the Orc Lord

Offline darkshadow

Kupno/Sprzedaz
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 10, 2006, 05:38:38 pm »
kupie box night runnersow... waze jest zeby wszystko w min bylo... moze byc powycinane... podkladem mazniete... wazne zeby dalo sie wszystko od nowa posklejac wedlug mojego uznania...
moge tez zamienic na cos z DE... troche tego mam...

kontakt: pw lub kamil15wfb@interia.pl