Autor Wątek: do modow  (Przeczytany 1591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vladdi

do modow
« dnia: Lipiec 28, 2005, 09:29:12 pm »
hej skasujcie ten temat mody jak przczytacie - czy daloby sie rozdzilic gildir rozpisek na wfb/lotra/wh40k? z chiny naszych rozp znalezc nie moge w morzu wfb. Jak sami nie mozecie (a tak pewnie jest) dajcie znac komus kto moze, to chyba nie jest straszna machinacja?

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline drachenfeles

do modow
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2005, 10:58:11 pm »
administracja raczej na to nie pójdzie, ale kto wie...

Offline trej

do modow
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2005, 09:43:23 am »
Ja tu tylko sprzatam ;) Ale moze Eman bedzie wiecej wiedzial co sie z tym da zrobic. Nie da sie ukryc ze przydalby sie ten podzial.

Offline drachenfeles

do modow
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2005, 09:54:39 am »
w sumie doszło by tylko jedno subforum, bo poza WFB i czterdziestką tak na dobrą sprawę nie ma tam rozpisek

Offline Bartuul

do modow
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2005, 10:04:55 am »
Od biedy to można nawet zrobić podział WFB i reszta - bo do tej reszty to i tak poza 40K nic prawie się nie pojawia.
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Eman

  • Gość
do modow
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 09, 2005, 01:05:59 pm »
Heyka !!!
Postaram sie poruszyc ten temat gdzie trzeba ...
Ja osobiscie przestalem praktycznie zagladac na forum rozpisek, bo nie chce mi sie przebijac przez ten gaszcz WFB  :?
Cze !!!

Offline Wosho

do modow
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 10, 2005, 01:48:04 pm »
A jak nie zechca to może tutaj dawac rozpiski?
Nowych tematów i tak jest mało więc chyba nie zaszkodzi?
A będzie wszystko w jednym miejscu :)

Eman

  • Gość
do modow
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 10, 2005, 02:02:52 pm »
Heyka !!!
Cytat: "Wosho"
A jak nie zechca to może tutaj dawac rozpiski?
Nowych tematów i tak jest mało więc chyba nie zaszkodzi?
A będzie wszystko w jednym miejscu :)

Nie wiem, co na to inni moderatorzy, ale mi osobiscie to w ogole by to nie przeszkadzalo  8)
Powiem wiecej - ulatwiloby mi to zycie, bo mialbym jedno forum mniej do przegladania ;)
Cze !!!