Autor Wątek: Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB  (Przeczytany 52453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MariuszGGG

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« dnia: Sierpień 09, 2005, 02:51:02 pm »
Zapraszamy do udziału w lidze lokalnej zachodniowarszawskiej. Mogą w niej brać udział gracze mieszkający w miejscowościach znajdujących się na zachód od Warszawy. W dużym zarysie do gry zapraszamy graczy z powiatu warszawsko-zachodniego (Ożarów Maz., Błonie, Stare Babice, Łomianki), pruszkowskiego (Pruszków, Piastów, Brwinów), grodziskiego i innych. Zapraszamy także graczy z innych miejsc, jak im oczywiście będzie chciało się przyjeżdżać (np. z Jelonek czy Ursusa)

Liga lokalna będzie zgłoszona do rozgrywek Ogólnopolskiej Ligi WFB i odbywa się na zasadach opartych w regulaminie. Liga startuje 15 sierpnia, a jej zakończenie jest planowane na „zobaczy się”, czyli pewnie na koniec sezonu.

Regulamin:

1. Każdy gracz przed rozpoczęciem gry musi przesłać na adres: turniejwozarowie@wp.pl trzy rozpiski na 1500; 2000 i 2500 punktów. Pojedynki w lidze można toczyć tylko przy użyciu tych 3 rozpiski, które nie można zmieniać.
2. Jeden gracz może grać tylko jedną armią. W pewnych przypadkach można jednak używać różnych list tej samej armii (np.: Lizdarmen i Southland). Armie z SoC są samodzielnymi armiami.
3. Rozpiski muszą być Limited. To jedyne ograniczenie.
4. Rozpiski przed każdą bitwą mogą przejść drobne korekty. Mogą one dotyczyć tylko konfiguracji przedmiotów na herosach oraz liczebności poszczególnych oddziałów.
5. W lidze stosuje się punktacje bazyliszkową, tzn. przedziały co 1 punkt.
6. Z jednym graczem można rozegrać maksymalnie 2 bitwy (mecz i rewanż). Może to ulec zmianie, w zależności od frekwencji.
7. Można wyzwać innego gracza na pojedynek. Wyzwany decyduje o miejscu. Czas jest uzgadniany. W przypadku odmowy ze strony wyzwanego, przegrywa on automatycznie 0-20.
8.  O miejscu w lidze będzie decydowała średnia punktów.
9.  Wyniki bitew należy zgłaszać na forum Killingblow (www.killingblow.prv.pl).
10. 15 każdego miesiąca na tym forum będzie się ukazywała aktualizacja rankingu.

PS. Rozpiski prosimu przysyłać we wszystkich możliwych formatach (preferowany html), tylko nie w formacie AB.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline 5zyCh4

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2005, 06:19:16 pm »
Mam pytanko....

Czy mogę prosić o opisanie poszczególnych zasad na temat malowania armii, proxy, WYSYWIG, karteczki itp.

Z góry dziękuje.
ozdrawiam
5zyCh4



"Lonelyness- that's the killer" ATB

www.badgerbadgerbadger.com

Offline krecik_77

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2005, 06:29:16 pm »
W sumie to nie moja sprawa, więc nie mam prawa się wypowiadać, ale subiektywnie rzecz biorąc zasady Waszej ligi są lekko mówiąc SPIER*****E

Jeszcze raz powtarzam - subiektywna ocena jednej osoby o zachwianej równowadze psychicznej.
Rzeczą królów jest chwała, a nie długi żywot"

Offline Dastor

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2005, 07:17:17 pm »
Czasem żałuje, że urodziłem się na wschodie Warszawy ;)
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline Hohonus

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2005, 07:45:50 am »
Może trochę się nie orientuje, ale czemu zasady tej ligi są złe? Albo lepsze niż inne.
 co się stanie jak uderzę w tą Dużą Lśniącą Błyskawicę? - pijany (a jak) Lord Runów Thungni

Offline MariuszGGG

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2005, 10:03:24 am »
Cytat: "krecik_77"
W sumie to nie moja sprawa, więc nie mam prawa się wypowiadać, ale subiektywnie rzecz biorąc zasady Waszej ligi są lekko mówiąc SPIER*****E


To gratuluje merytorycznej wypowiedzi.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline MariuszGGG

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 10, 2005, 10:05:17 am »
Cytat: "5zyCh4"
Mam pytanko....

Czy mogę prosić o opisanie poszczególnych zasad na temat malowania armii, proxy, WYSYWIG, karteczki itp.

Z góry dziękuje.


Grasz tym co masz. Jak nie możesz wystawić się np. na 2500 to grasz wtedy na dwa pozostałe przedziały.

To mają być przyjemne DOMOWE bitewki. Nikt nie bedzie oceniala malowania i robił podobnych pierdół - mamy się dobrze bawić.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline Sir_Glonojad

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 10, 2005, 11:10:08 am »
A przysługują po dwa mecze w każdej kategorii punktowej, czy po dwa mecze w ogóle?

I czy można się zadeklarować, że gra się tylko na 1500 i 2500? ;)
Glonku, a może Ty po prostu nie umiesz grać [w Warhammera]?" - Bless (cytat niedosłowny, ale trafny ;) )

"A co to za laleczki?" - z cyklu "pierwsze wrażenie"...

Offline MariuszGGG

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 10, 2005, 11:58:23 am »
Glonek, umawiasz się z przeciwnikiem jak chcecie.
Zgłaszacie tylko wyniki.

Jak zgłosi się niezbyt dużo osób lub szybko będą rozgrywane poszczególne spotkania to zwiększy się liczbę gier do np. 4.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline Sir_Glonojad

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 10, 2005, 12:14:47 pm »
To ja od razu proponuję, żeby na ewentualną drugą turę ligi można było zmienić rozpiskę w większym zakresie (powiedzmy, wymiana do dwóch jednostek).

Ale z chęcią się włączę, na szczęście mam dostęp do autka i roweru więc po okolicznych powiatach mogę szaleć ;). Tylko jakoś mi się nigdy nie chciało :).

Jak napiszę rozpiski (a pewnie będzie to armia na GT plus wariant armii z WM ;) ), to je wyślę, choć grać pewnie będę gdzieś od połwy września (jak pozamykam kwestie dyplomowo-naukowe) ;).

pozdrówki
Glonku, a może Ty po prostu nie umiesz grać [w Warhammera]?" - Bless (cytat niedosłowny, ale trafny ;) )

"A co to za laleczki?" - z cyklu "pierwsze wrażenie"...

Offline 5zyCh4

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 10, 2005, 04:52:19 pm »
Shniff  :( . Czyli  i tak sobie nie pogram . Nie mam nawet armii na 1500 pkt. Może za rok uzbieram te orkasy i goboski. Trudno  ;) . Pograłbym ale siła wyższa... A może od kogoś pożycze  :roll:  :D . Zobaczy się. Do kiedy jest czas na zapisy?
ozdrawiam
5zyCh4



"Lonelyness- that's the killer" ATB

www.badgerbadgerbadger.com

Offline Dyd

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 10, 2005, 04:58:19 pm »
fajny pomysl z ligami, dobrze,ze je tworzycie, b juz mylalem, ze to kompletnie twor martwy.

Pzdr i zycze udanej zabawy :)
ja to sobie nie pogram, z oczywistych przyczyn :) (dla tych co wiedza)

Offline Harry101

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 10, 2005, 05:44:48 pm »
Świetny pomysł, jestem z ursusa i napewno zię zapiszę. Dzięki, że ożarów jeszcze coś organizuje u nas na zachodzie wawy.
he answer my friend is blown in the wind.

Offline Sir_Glonojad

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 10, 2005, 06:48:16 pm »
Super, do Ursusa mam nawet autobus miejski :D
Glonku, a może Ty po prostu nie umiesz grać [w Warhammera]?" - Bless (cytat niedosłowny, ale trafny ;) )

"A co to za laleczki?" - z cyklu "pierwsze wrażenie"...

Offline MariuszGGG

Liga Lokalna Zachodniowarszawska WFB
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 11, 2005, 10:02:15 am »
Cytat: "5zyCh4"
Do kiedy jest czas na zapisy?


W każdym momencie mozna przyłączyć się do zabawy. Ruszamy 15 sierpnia.

dużo ci tych O&G brakuje do 1,5 tys? Bo mam troche zielonego stuffu i moge ci pożyczyć.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex