Autor Wątek: Turniej Warzone - 14 sierpnia Warszawa  (Przeczytany 1537 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sosna

Turniej Warzone - 14 sierpnia Warszawa
« dnia: Sierpień 10, 2005, 10:44:29 pm »
W dniach 14-15 sierpnia w Warszawie w ramach obchodów święta Wojska Polskiego odbędzie się organizowany przez Wojsko Polskie festyn w ramach, którego przewidziano wiele atrakcji. Festyn będzie zlokalizowany na terenie Placu Gier i Zabaw w Ogrodzie Łazienkowskim w Warszawie.

W czasie festynu Klub Historycznych Systemów Bitewnych przy Domu Wojska Polskiego w Warszawie oraz firma Wargamer organizują turnieje Warzone i Mein Panzer oraz szereg pokazów innych gier bitewnych i planszowych.

W niedzielę 14 sierpnia zapraszamy na turniej WARZONE

Turniej rozpocznie się o godz. 10

Na turnieju obowiązują reguły 3 edycji gry Ultimate Warzone – Universe Under Siege oraz limit 1.200 pkt. na organizację armii.

Obowiązują znane i lubiane zasady warszawskie, które znajdziecie na forum: http://www.wargamer.pl/forum/viewtopic.php?t=1277

UWAGA: Każdy nowy gracz (pierwszy raz uczestniczący w turnieju) oraz każdy weteran, który przyprowadzi na turniej nowego gracza otrzyma od firmy Wargamer upominki w postaci losowo wybranych figurek do gry!!!

Nagrody na turniej funduje firma WARGAMER!
ww.wargamer.pl

Sprzedaż i dystrybucja gier bitewnych i planszowych

Offline Sosna

Turniej Warzone - 14 sierpnia Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2005, 03:01:05 pm »
Z przyjemnością informujemy, iż wydawnictwo Pruszyński i S-ka ufundowało nagrody na turnieje organizowane przez nas w ramach festynu z okazji święta Wojska Polskiego. Nagrody te w postaci nowości wydawniczych wesprą istniejącą pulę nagród ufundowanych przez Wargamera. Czyli bez wątpienia jest o co walczyć. Serdecznie zapraszamy.
ww.wargamer.pl

Sprzedaż i dystrybucja gier bitewnych i planszowych