Autor Wątek: Nowości lutego 2003  (Przeczytany 14364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rzezbiarz.wg

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 14, 2003, 09:20:26 am »
Dzis dostalem maila z Egmontu:

"Witam!
Wlasnie reszta pakietu lutowego wjechala do magazynu, wiec za 2-3 dni
wszytko powinoo pojawic sie w ksiegarni.
Pozdrawiam!
Artur Szrejter"

Szykujcie zlocisze.

Offline Cujo

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 14, 2003, 10:52:09 am »
Cytat: "Voytek"
O czym to jest??Nigdzie nie moge znalesc opisu.Moze mi ktos w kilku zdaniach opisac ten komiks i czy warto go kupic???Z gory thanks!!

Erotyka dla ubogich. Nie mam pojecia z jakiej paczki Egmont to wydaje :dead:
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Błendny Komboj

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 14, 2003, 01:42:01 pm »
Cytat: "Abito_Galou"
Cytat: "Błendny Komboj"
Kajki już są we Wrocku. Swoją drogą, przepięknie wyglądają te odrestaurowane kolory, ta soczysta zieleń Milusia. W twardej oprawie czy nie, warto nabyć, bo po raz pierwszy możemy cieszyć się Christą w całej okazałości. Co za różnica, czy w oprawie miękkiej czy w twardej?



Swoją drogą jak jestem w Empiku albo w tym sklepie nieopodal i widze jakiegoś kolesia starszego ode mnie przy stoisku z komiksami to mam ochote powiedzieć konnichiwa żeby sprawdzić reakcje ,ale jakoś nigdy się nie odważyłem ;)
jednak pewnie już się spotkaliśmy kiedyś ,gdzieś ,na rozdrożu tym czy owym ;)

Konnichiwa? 8)
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Kurczaczek

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 15, 2003, 02:13:01 pm »
Cytat: "Cujo"
Cytat: "Voytek"
O czym to jest??Nigdzie nie moge znalesc opisu.Moze mi ktos w kilku zdaniach opisac ten komiks i czy warto go kupic???Z gory thanks!!

Erotyka dla ubogich. Nie mam pojecia z jakiej paczki Egmont to wydaje :dead:


Tu sie nie zgodze! Lorna to komiks stworzony przez Azipiriego- ktory jest swietnym rysownikiem! Rysunki sa przesliczne i pełne delikatnego wyczucia- komiks jest mieszanka fajnego SF z delikatna erotyka. Nie jest to moze najwybtniejsze dzielo, ale warto miec choc jeden tom dla rysunkow :D
Polecam.
...

Offline yaro444

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 15, 2003, 04:06:51 pm »
Prawie zawsze jest tak, ze gdy na powaznie zabiera się do wydawania jakiejś serii to najpierw wydaje się ją na miekko, a dopiero potem na twardo  :wink:  - tak samo było z np. Asterixami....nie bez znaczenia jest także aspekt ekonomiczny wydawania w miękkiej oprawie - zawsze te kilka zł więcej w kieszeni czytelnika, który nie często moze szastać kasą na wydania exclusive
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

Offline Kurczaczek

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 16, 2003, 11:43:26 am »
Przeczytalem z nowosci Lorne i Skorpiona (nie czytalem go wczesniej w SK). Lorne moge z czytym sumieniem polecic kazdemu, kto ma ochote na pieknie (Azpiri :!: )rysowane lekkie SF, jesli chodzi o Skorpiona, to... sam nie wiem- moze byc ciekawie, ale troszke mnie juz meczy fakt, ze w kazdym komiksie Mariniego spotykam te same postacie (rysunki), jesli chodzi o fabule, to z koncowa ocena trzeba jeszcze zaczekac, ale jak na razie nie rzuca ona na kolana.
...

Anonymous

  • Gość
Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 16, 2003, 12:57:28 pm »
kura, trzeba byc jakims dziwnym zeby przedkladac Lorne nad Skorpiona - poczekaj na kolejne odcinki "nieschematycznego" Azpiriego: wszedzie ten sam starzec, blondynka, brunetka - jak jest duzo brunetek, to ja nie wiem  ktora jest ktora  :!:

Offline Kurczaczek

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 16, 2003, 01:02:23 pm »
Przeciez nie twierdze, ze Lorna ma super scenariusz, ale rysunki sa naprawde ladne- i jest to pierwszy komiks Azpiriego wydany w Polsce, natomiast Mariniego mamy juz duuuuuuuzo! Popatrz na Skorpiona i Draco (Drapiezcy), przeciez to ta sama postac!!!
...

Anonymous

  • Gość
Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 16, 2003, 01:07:24 pm »
sam tak kiedys mowilem, ale to bzdura;
no i co z tego, ze duzo Mariniego? facet sie sprzedaje, to go drukuja - tak samo chyba ma byc z Azpirim, choc ja jego historyjki czytam jak juz naprawde nic innego mi nie pozostalo, strasznie biedna wyobraznia :(

Offline Voytek

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 16, 2003, 05:59:23 pm »
Kurczaczek zacheciles mnie !!!Jutro  kupie Lorne!I rzuce okiem na Scorpiona ale  Marini tez mi juz bokiem wychodzi.Co za duzo to nie zdrowo.Podobnie mam teraz z F.Millerem.
LORNa LORNa LORNA!!!To bedzie komiks na poziomie  :)
I tak kupie!
A jak mi sie nie spodoba to zwroce honor  Cujo i 2dope :lol:
ex, Drugs & CS!

Offline Rzezbiarz.wg

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 17, 2003, 09:33:41 am »
Czy juz ktos przeczytal Wayna Sheltona i Wieczny Pokój???
Jak wrazenia???

Offline jax

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 17, 2003, 11:50:03 am »
Lorna - eee...tam.  Co do fabuły przymknąłbym oko, ale zniechęcil mnie właśnie ten rysunek - taki jakiś niedopracowany.  Widać jaką stylistykę chciał zastosować autor (i nie mam nic przeciwko niej), ale kiepsko ją zrealizował.
Poza tym strasznie ta Lorna zmienia swoje kształty na różnych kadrach.
Na niektórych ma kształty fatalne (jak na mój gust of course).
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Rzezbiarz.wg

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 17, 2003, 01:04:55 pm »
Przejrzałem dzis Lorne w księgarni, panienka biustu nie kryje, ale poza tym.... to na nic nie można liczyć.  :wink:
Zupełnie nie rozumiem czemu ten komiks został zafoliowany???? :o

Offline mykupyku

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 17, 2003, 07:58:36 pm »
Cytat: "Rzezbiarz.wg"
Przejrzałem dzis Lorne w księgarni, panienka biustu nie kryje, ale poza tym.... to na nic nie można liczyć.  :wink:
Zupełnie nie rozumiem czemu ten komiks został zafoliowany???? :o


po to zeby nie ocenic scenariusza przed zakupem, bo mozna sie zniechęcić :)
opyright by mykupyku

Offline Cujo

Nowości lutego 2003
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 17, 2003, 08:11:28 pm »
Co do rysunkow w Lornie - nie zgadzam sie, ze sa "naprawde ladne", najwyzej poprawne, ale to juz kwestia osobistych zapatrywan. Scenariusz kazdej Lorny to tak naprawde opowiastki w stylu Playboya - chodzi glownie o to, zeby cycek pokazac, a fabula to dalszy background. Target ten sam ma Lorna co Playboy (bez urazy Kurczaczek i inne onany :wink: )

Spore nadzieje wiaze z Waynem Sheltonem. Ktos wie cokolwiek na temat tego komiksu?
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft