trawa

Autor Wątek: do braci z Poznania  (Przeczytany 759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bigpasiak

do braci z Poznania
« dnia: Sierpień 12, 2005, 03:37:14 pm »
wiatam... mam takie pytanko...

otóż sprawa jest taka iż na Pyrkonie wygrałem kupon, czy też bon nieważne, na 10 funciaków za trzecie miejsce... zdaje się że Bard jest w Poznaniu (bo słyszałem, że tam najlepiej go zrealizować) jest jak Wam wiadomo z podpisem Szyndlera... i widzicie tu pojawia się problem bo ja nijak nie mogę trafić do Poznania a wiadomo nowe WE wychodzą i byłbym rad i bardzo szczęśliwy gdyby dało się w końcu ten kupon zrealizować... No i pytam się więc czy są jakieś realne szanse na wykorzystanie tego bonu bo szkoda by mi było go zaprzepaścić...  :?

miło by mi byo gdybym dostał odpowiedź.  ;) a jeszcze milej jakby coś dało się z tym zrbić  :D
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline KOOBA.84

do braci z Poznania
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2005, 03:53:15 pm »
na Pyrkonie? 1,5 roku temu?? Nieee.... na pewno chodzi Ci o PGA?

Tak, Bard w Poznaniu jest i to w latwo odnajdywalnym miejscu (ul. św. Marcin) i taki kupon pewnie latwo tam zrealizowac. Mysle ze waznosci nie stracil.

A co do logistycznego rozwiazania claej sprawy, to mysle ze wchodzi w gre wymiana na jakims wiekszym turnieju - np. w Gorzowie.

Generalnie lepsza i szybsza odp chyba uzyskasz na naszym forum (adr. ponizej), bo nie wiem jak czesto chlopaki odwiedzaja forum NG...
iech zyje krol!


Offline Bigpasiak

do braci z Poznania
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2005, 04:00:12 pm »
dzięki :]
oczywiście chodzi o PGA...  :roll:  ;)  :lol:
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline KOOBA.84

do braci z Poznania
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2005, 04:23:12 pm »
Ciesze sie ze moglem troche pomoc :)
iech zyje krol!