Autor Wątek: Rytań ciąg dalszy.  (Przeczytany 10286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Todi

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 12, 2003, 07:53:10 pm »
zadam jedno pytanko gdyż nowy jestem  :wink:
co to jest kurna Albin - rozumuję ze Hive Tyrant - i kto to jest "pempek"
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline Netsu

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 12, 2003, 07:56:50 pm »
Wziołem przysięge poprawiajacą ranienie, fisciarze zamienieni na power swordy

Pierwsza walka.
1) laska nie trafia, plazmy zadają jedną rane. Power sword pempka zadaje jedną rane. Albin zabija obydwa power wepony.
2) laska wonduje i plazma tyż. Wygrłem.

Druga walka
1) laska wonduje, plazma nie. Teraz możecie nie iwerzyc ale dwaj zwykli bt trafiają i wonduja a albin wyrzuca dwie 1. Pempek zadaje jeden wond. Wygrałem.

trzecia walka
1) Laska wonduje, plazma nie. nie zdałem liderki. Albi nwpada i zabija pempka i kolesia z powerkiem. Skład nic nie robi.
2) Ladska wonduje, plazma nie. Albin morduje 3 bt. Jeden pozostały nawet nie trafia.
3) Laska nie trafia, plazma nie wonduje. Albin zabija ostatniego BT.
4) Laska wonduje, plazma nie. Albin atakuje razorka z którego nic nie zostaje. Przegrałem.

Czwarta walka
1) Laska nie trafia, plazma nie wonduje. Wyrzuciłem 8 w liderce, na wymagane 8, nie wiem czy to mnie ratuje ale jeśli tak to: Skład nic nie zdziałał, pempek zadaje jedna rane, drugi power nic nie zrobił. Pempek zabity, drugi power nie trafiony (dwie 1).
2) Laska wonduje, plazma nie trafiua. Albin zabija 2 bt, power ciongle żyje ale nie wonduje. skład nic nie robi.
3) Laska wonduje , plazma tyż. Wygrałem

Piata walka.
1) Laska nie trafia, plazma nie wonduje. Pempek nie trafia (shit! 1 1 2) power zadaje jednego wonda. Sklad nie wonduje. Albin w natarciu, power zdycha, pempek przeżył.
2) Laska wonduuje, plazma nie. Albin zabija pempka i dwóch BT. Pozostali przy życiu bt zadają wonda ale albin sie wybrania.
3) Laska wonduje, plazma nie. Albin zabija bt.
4) Albin szczela do razorka i... nie mam danych jego guna :P podaj to powiem co sie stało.
czuj sie w banana...

Offline Netsu

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 12, 2003, 07:58:12 pm »
pempek to empek
empek to emp.
emp. to emp. champion
emp. champion to emperors champion :D
czuj sie w banana...

Offline jachu_ka

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 12, 2003, 08:15:56 pm »
Cytat: "Netsu"
Wygrłem. [...]
Wygrałem.[...]
Wygrałem


piec razy przegrales- NIE MOZESZ STRZELAC DO WALKI WRECZ!

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline jachu_ka

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 12, 2003, 08:18:28 pm »
Cytat: "Todi"
zadam jedno pytanko gdyż nowy jestem  :wink:
co to jest kurna Albin - rozumuję ze Hive Tyrant


Albin to moj tyran- ma wszystkie upgrade'y oprocz (flesh hooksow i catalysta) i mutacje exceptional size, kosztuje 271 punktow, jest zrobiony z balroga, wiekszy od niego jest tylko monolith i jakos kazdy sobie stawia za punkt honoru zeby bydlaka utluc. co notabene zdarza sie czesto ale bardzo rzadko w HtH

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Netsu

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 12, 2003, 08:26:48 pm »
druga walka wygrana :D jeszcze power nie atakował  :wink:  na pocieszenie powien że to tylko 10% przypadków  :wink:
czuj sie w banana...

Offline Iberales

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 12, 2003, 08:27:03 pm »
Cytat: "jachu_ka"
Albin to moj tyran- ma wszystkie upgrade'y oprocz (flesh hooksow i catalysta) i mutacje exceptional size


I zrozumiałe: tylko takie bydle mogłoby ztyranizować jacha_ka...
bardzo chętnie byśmy wyzwolili Cię z łap owego plugastwa (legalite, egalite, fraternite) ale, niestety, jest za mocne - przykro nam...
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline Netsu

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 12, 2003, 08:32:08 pm »
wiecie co wam powiem... czemu ja nie moge tak przegiąć żednej postaci??  :(  To mi przypomina battla... tam sie wystawia hiroła na smoku na przeciwko całej armi :D
czuj sie w banana...

Offline Iberales

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 12, 2003, 08:40:33 pm »
tyle, że ja biedny mały miś jestem w stanie sobie poradzić z hirołem na szmoku zaś na TO COŚ trzeba zareagować zmasowanym ostrzałem z wszelkich 7-i-więcej siłowych AP2-i-mniej...
(naiwasem mówiąc fenomenalnie rozchlapywało się Albina z Imperialnej Armaty... - S10 D6 wounds 8) )
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline Netsu

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 12, 2003, 08:47:40 pm »
hyba jednak dam se spokój z pokonaniem go w cc. to tak jak bym za wszelką cene chciał pokonać fire warriorem np. pempka :) ale wiesz jachu... na 1500 pkt. bym albina załatwił. Nie miałbym szans w bitwie ale albin by jej nie przeżył. :D
czuj sie w banana...

Offline Todi

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 12, 2003, 08:51:04 pm »
powiem tak - chcialbym zobaczyc tego Albina - cholernie trudno musi sie robic Hivusia z balroga - musi byc sliczna konwersja ^_^ w koncu balrog to cały ogien a tyranidzi mają 4/5 pancerzyków na glowie i są jak owady - chcialbym zobaczyc jak to zrobiles - masz jakieś zdjęcie??
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline Gue'vesa'El Holton

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 12, 2003, 08:58:55 pm »
Załatwianie Albina z armaty brzmi jak moje rozwalanie Ultrasów Chaos knightami z WFB...
łynie krew!
Rośnie gniew!
Śmierć sen przerywa!
Wojna wzywa!

Offline jachu_ka

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 12, 2003, 09:00:11 pm »
Cytat: "Netsu"
wiecie co wam powiem... czemu ja nie moge tak przegiąć żednej postaci??  :(  


a czemu ja nie moge wystawic lascannonow, ordnancow, transporterow speederow, monolithow, demonow, morza gretchinow, starcannonow, wave serpentow, shadow fieldow... bla bla bla...

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline jachu_ka

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 12, 2003, 09:01:48 pm »
Cytat: "Iberales"
tyle, że ja biedny mały miś jestem w stanie sobie poradzić z hirołem na szmoku zaś na TO COŚ trzeba zareagować zmasowanym ostrzałem z wszelkich 7-i-więcej siłowych AP2-i-mniej...


zdziwilbys sie wiedzac jak czesto wounduja go glupie bolce ;)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline jachu_ka

Rytań ciąg dalszy.
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 12, 2003, 09:04:16 pm »
Cytat: "Netsu"
hyba jednak dam se spokój z pokonaniem go w cc. to tak jak bym za wszelką cene chciał pokonać fire warriorem np. pempka :) ale wiesz jachu... na 1500 pkt. bym albina załatwił. Nie miałbym szans w bitwie ale albin by jej nie przeżył. :D


<shrug>a czy ja mowie ze on jest niesmiertelny? na 1500 mam kupe innego scierwa.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.