Autor Wątek: Rozmowy różne w klimacie Mordheim  (Przeczytany 239303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motorek

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 07, 2005, 08:20:56 am »
Z patyczków od lodów robi się super barykady , płotki i okna zabite deskami ;)  Zobaczycie na Bazyliszku :D Tylko najpierw posortujemy makiety i weźmiemy te, które się najlepiej prezentują (żeby kichy nie było)

Offline MiSiO

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 07, 2005, 07:13:05 pm »
Weźcie wszystkie! Ilość to ważna sprawa!

Offline CHESUS

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 08, 2005, 09:05:25 am »
niewiedziałem gdzie o to zapytac więc pytam tutej czy ma ktoś Empire if Flames w formie elektronicznej? chodzi mi o pdf albo o skany orginalnego podręcznika. jeśli jest ktoś w posiadaniu takowej rzeczy prosił bym o kontakt na priwie dzięki
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline Motorek

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 08, 2005, 09:11:10 am »
Cytat: "MiSiO"
Weźcie wszystkie! Ilość to ważna sprawa!
A jakość , sam się wstydzę niektórych naszych terenów :(

Offline Demence

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 08, 2005, 09:27:03 am »
ale lepiej grać na brzydkich terenach niż na pustym stole...
)

Offline ghost666

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 08, 2005, 09:56:59 am »
o tak, squeak, zapełniony stoł - dobry stół stół :Ikonka uśmiechnietego gryzonia:

A tak z innej beczki:

Ile macie Warband? tzn ile mozecie prowadzic, zakładajac startowe 500 (600) gc i nie bać sie ze skonczą sie wam figurki po dwóch bitwach, jak dokupicie kilka osób? Pytam sie, bo sobie myśle, czy lepiej zaczynać kolejną bande czy składać dalej stare (skaveny składać bede napewno, myśle raczej o tym co z trantianami robić).
Moze ja zaczne:
Skaveny - mam pod dostatkiem figurek zeby grac kampanie, nawet zachowując WYSIWYG (w miare). Na ukończeniu Full Metal Warband (niestety póki co nez WYSIWYG, ale szukam figurek).
Trantianie - banda chyli sue do ukonczenia składu podstawowego z moze 2 lub 3 kolesiami w zapasie, na ludzi to chyba starczy na 2 - 3 bitwy (a znajac to jak mi umierają postacie to i na 5). Ale przydałoby sie bardziej
No i HS - Warlock i Elf.
Widziałem część kolekcji Misia na stronie, wiec widze ze ma sporo tych gryzoni i hs, ale jak z reszta?

oh... sie rozpisałem ;)
lory fot the Horned Rat!!!


Offline nahar

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 08, 2005, 11:18:34 am »
Ja mam jedną porządnie wyposarzoną bandę: Łowców (Krasnale któymi zaczynałem są w proszku....).

Mam
Łowców: 5-6 sztuk - (w bandzie i tak jest 4) uzbrojenie Wysywigowe.
4 psy
3 zelotów (orginalnych)
5 flagelantów (tylu mozna mieć max) - w tym 2 oryginalnych
Kapłana jednego (tu problem bo do gier w klubie przydałby sie inny model z tarczą)

Najemnicy:
Pit fighter
Warlock (niepomalowany ale i tak go nie moge wynająć...)
Tilean (w razie czego moze być łowcą)
Halfling Cook
Elf Ranger
Kislev Ranger
Troll Slayer (dwa wzory 2 axy i 2h axe)

Na turniej szykuje jeszcze jednego najemnika.

Podam przydatny patent jak nie chesz sobie psuć modeli. Ja mam kusze w  3 modelach zawieszone na paskach na plecach (zrobionych z cienkiej nici).
Wiec po pierwsze nie lepie klejem figurki aby gdzieś tam jej dokleić kuszę na plecach, po drugie jeden ruch nożykiem i mam model bez kuszy.
paweł

Offline Motorek

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 08, 2005, 11:24:07 am »
Skaveny 100% + nadwyżki ;)  i Warlock
The Undead - brak mi Drega ( jest w drodze :p ) 3 Dire Wolvsów, 2 ghouli ( chce mieć 10, mam 8 ) i powiedzmy 5 Zombich
Mercenaries - jeszcze się zastanawiam , których wybrać , puki co są nie pomalowane więc wybór jest otwarty, brak mi 7 marksmenów.
Z HS mam jeszcze Elfiego Rangera  ( z batllowego Waywatchera czy jak to się tam pisze) Tilean Marksmena i Pit Fightera (boski i niepowtarzalny ;) w dużej mierze ulepiony z green stuffa, pochwale się nim jak będzie pomalowany ;) )
Przydaliby się jeszcze Ogre Bodyguard , Halfing Cook i Imperial Assassin, na HS z Fanatic Magazina się nie zastawiałem bo ich nie używam (kto wie czy są naprawdę oficjalni :roll: ).

Offline Mistrz wałków :)

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 08, 2005, 12:34:56 pm »
W takim razie jeszcze ja (wyglada to jak dobra licytacja :))

Kislev (pomalowani) dosłownie wszystko 23 modele

Wh (pomalowani) dokładnie tyle ile mi trzeba czyli 13 modeli (musze jedynie dozucic WH rusznice na plecy bo ostano strasznie lubuja się w ich noszeniu)

Bretonia (4 niepomalowane modele)- równierz kompletna 16 modeli

Dwarf (niestety jeszcze niepomalowane) kompletne z duża ilościa zapasowych modeli. ok 30!

Piraci (niepomalowani)  14 modeli

Pit fighters (niepomalowani) 6 modeli (kolejne 12 czeka na sklejenie w pudle maruderów)

Ostland (w malowaniu) 11 modeli (+5 modeli własnie leci z angli)

Midenheim (w malowaniu- cały konwertowany) 11 modeli

Unded (pomalowani lecz słabo) 17 modeli

Scaven (pomalowanilecz w srasznym stanie zniszczenia) 19 modeli

Dodatkowo mam jeszcze 18 niewyciętych milicjantów (maja oni zasilić szeregi takich band jak: Ostland, Midenheim, Pirats)  Muszę znależdz tylko trochę wolnego czasu.. może dzisiaj ? :P

A najemnicy to:
Ogr (3 wersje), Dwarf troll sleyer, Road Worden, kislev renger, worlock (3 wersje- niestety zadna nie jest jeszcze pomalowana), kupiec z ochroniarzem, elf renger, halfing scaut, empire assasin, duelist, tielien marksmen, ew. pit fighter brany z bandy pit fighter-ów.

To tyle moich grzechów.

PS.W planie mam jeszcze marienburg i w dalekiej przyszłości aveland..
Kamil. (miszczu)

Offline Motorek

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 08, 2005, 12:49:22 pm »
:shock:  :shock:  :shock: o w morde :p  to ja już sie nie chwale tym co mam :p  hehe
Ładna kolekcja, moje gratulacje ;)

Offline nahar

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 08, 2005, 01:22:00 pm »
Spoko, spoko połowa HS Miszcza jest niepomalowana.... jak nie więcej.
A już zaliczenie do band Undeadów i Skavenów to spore nadużycie ;-))))
Tak samo krasnali.
Te bandy to po prostu pudło pełne różnych (bardzo zresztą fajnych) figure mocno podniszczonych którymi Kamil zaczynał grać w Mordheim.

Reszta jest super - szczególnie ostatnio polubiłem Piratów - czekam az zostaną pomalowane, wyjątkowe są modele Reapera (MIÓD).
paweł

Offline Mad Hamster

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 08, 2005, 02:23:44 pm »
hmmm....

ja mam jakies 10 druzynek

(ale wszystkie skavenow... he he...)
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Zielony

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 08, 2005, 02:34:01 pm »
ja posiadam narazie dwarfy, a! i  gobilny które wytargowałem za 2 płyty cd :shock:
IMP  :O

Offline ghost666

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 08, 2005, 05:00:16 pm »
aha, czyli nie bede dziwadłem jak zaczne sobie kompletować 3 bande (prz okazji nadal pakując poprzednie :) ).
Wiec druga część pytania - kogo mi polecacie. Chce jakąś klimatyczną bande z fajnymi figurkami (tzn łatwo dostępnymi i podatnymi na konwersje), złą - chaos raczej napewno i nastawioną na hth. Wacham sie pomiedzy Bestiami a Posessed - moze macie jakies inne idee? A jeśli nie to która z tych band jest według was lepsza i bardziej grywalna?
No a pozatym - ma ktos na sprzedaz jakies fajne metalowe szczurki? ;)
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Possessed

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #134 dnia: Wrzesień 08, 2005, 05:00:50 pm »
Ja posiadam tylko Ostland, Piratów oraz Cult of Possessed, niestety nie mam czasu żeby wszystko pomalować :(
img]http://img214.imageshack.us/img214/6691/protectoa4.jpg[/img]