trawa

Autor Wątek: Rozmowy różne w klimacie Mordheim  (Przeczytany 235181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mecenasik

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1335 dnia: Styczeń 18, 2008, 09:27:48 am »
Cytat: "Kapitan_Hak"
Może warto by zatem pomyśleć o jakimś warszawskim turnieju ;)?


propozycja?..ja cierpie na nadmiar braku zajec wiec chetnie sie zaangazuje mocniej wiec jak macie "prace biurowe" to biore je na siebie

dawno nic w stolicy nie bylo a zaraz startuja ferie (wiem ze nie wszyscy maja je rownoczesnie) a i wyglada na to ze Narbutta wraca do gry wiec moze by sie dalo..byloby milutko :)

qrde..ciezko sie dyskutuje na dwoch forach..jakies rozdwojenie mysli mam :)

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1336 dnia: Styczeń 18, 2008, 09:29:30 am »
Teraz turniej? Teraz sesja :(

Offline mecenasik

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1337 dnia: Styczeń 18, 2008, 09:49:07 am »
Cytat: "Inquisitor_Matematicus"
Teraz turniej? Teraz sesja :(


ale ona nie trwa (przynajmniej z zalozenia :) ) wiecznie..poza tym ile mozna sie uczyc? :)

ja bym obstawial okolice lutego - szykuje sie nawet turniej battla na Narbutta wtedy i moze udaloby sie podlaczyc

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1338 dnia: Styczeń 18, 2008, 09:52:45 am »
Cytat: "mecenasik"
Cytat: "Inquisitor_Matematicus"
Teraz turniej? Teraz sesja :(


ale ona nie trwa (przynajmniej z zalozenia :) ) wiecznie..poza tym ile mozna sie uczyc? :)

ja bym obstawial okolice lutego - szykuje sie nawet turniej battla na Narbutta wtedy i moze udaloby sie podlaczyc


Wiesz. Kraków zum Warszawa to dość daleko ;) Ale pewnie by dało rady. Jak wszystko zaliczę w 1 terminie to przybędę.  8)

Offline Kapitan_Hak

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1339 dnia: Styczeń 18, 2008, 07:27:28 pm »
Cytat: "mecenasik"
propozycja?

Na razie niezupełnie, aczkolwiek pewne pomysły już mi w głowie kiełkują - muszę zrobić małe rozeznanie w kwestii lokalowej (mam coś na oku, co wymaga jeszcze sprawdzenia) i w paru innych kwestiach (wsparcie makietowe) i miejmy nadzieję, że coś się z tego wylęgnie ;).

Offline Wojtek_Krz

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1340 dnia: Styczeń 20, 2008, 06:49:47 pm »
Dochodzę do wniosku, że 7ed WFB w ogóle nie pomaga przy Mordheim. Jak jeszcze w poprzedniej edycji były pomocne bardzo niektóre boxy jak militia, to teraz jest kompletna padaka. Chciałem złożyć krasnale i do niczego. W 6 edycji był zgrabny box wojowników a teraz to są jakieś kasztanki. Wkurzające  :x

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1341 dnia: Styczeń 20, 2008, 06:51:40 pm »
Cytat: "Wojtek_Krz"
Dochodzę do wniosku, że 7ed WFB w ogóle nie pomaga przy Mordheim. Jak jeszcze w poprzedniej edycji były pomocne bardzo niektóre boxy jak militia, to teraz jest kompletna padaka. Chciałem złożyć krasnale i do niczego. W 6 edycji był zgrabny box wojowników a teraz to są jakieś kasztanki. Wkurzające  :x


Trudno. a patrzyłeś na modele z Gamezone'a :?:

Offline Wojtek_Krz

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1342 dnia: Styczeń 20, 2008, 06:55:02 pm »
A nie, nie patrzyłem. Jest jakis internetowy sklep?

A apropo mojego poprzedniego posta, jakby ktoś z was miał źródło dojścia do 6 ed warriorów krasnoludzkich to mówcie. Z chęcią kupie :D

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1343 dnia: Styczeń 20, 2008, 06:58:00 pm »

Offline Wojtek_Krz

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1344 dnia: Styczeń 20, 2008, 07:18:32 pm »
Akurat te dwarfy sa jakies nei w moim typie

Offline Kapitan_Hak

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1345 dnia: Styczeń 20, 2008, 11:07:07 pm »
IMHO (podkreślam: IMHO) wśród figurek Gamezone'a najbrzydsze i najmniej udane są właśnie krasnoludy, a najgorsi z nich wszystkich są "zabójcy" ;).

Co do 7 ed. to trudno mi wydać ogólny osąd co do wszystkich boxów, ale z krasnoludami zgadzam się w zupełności, że fajniejsze były te plastiki z 6 ed. :).

Aha, z 7 ed. ciekawe są wypraski z żołnierzami i strzelcami , z tym że raczej do Marienburga/Averlandu mi oni pasują (fajne bitsy są też w takich wypraskach jak Pistolliers, Wizard, czy Hellraider, ale niektóre z nich raczej ciężko do mordki kupować ;)). Niedługo też mogą dojść nam wypraski z ghoul'ami do nowych Vampire Cunts.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1346 dnia: Styczeń 20, 2008, 11:26:14 pm »
A z czego Kapitanie montowałbyś Reikland, bo zamierzam dokonać zakupu handgunnerów. Mam już dwóch czempionów (zmontowanych z boksa z milicji) oraz zakupionego inżyniera jako kapitana.

Offline Hang Man

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1347 dnia: Styczeń 21, 2008, 12:31:41 am »
Ja swój reikland złozyłem z mnogości bitsów ze State troopsów, milicji i handgunnerów. wydatek w okolicach 200 zł, ale tak naprawdę zużyłem może 20% części, tak więc w przyszłości szykuje się jeszcze Marienburg i Middenheim.

W boxie handgunnerów masz mnogość kusz, jednego hochlanda, handgunny i naprawdę udane figurki strzelców. Do tego, jako bonus, 3 duelling pistole (delikatniejsze i kunsztowniej wykonane niz te z boxa milicji). W State Troopsach kupę mieczy, sztyletów (w tym na większości modeli od razu uwzgłednione w ładny sposób), halabardy i włócznie.

State troopsów proponuje na bohaterów, handgunnerów/crossbowmenw na marksmenów, milicje na pozostałych henchmenów i masz naprawdę sytą bandę, z pełnym WYSYWIG, i kupe bitsów na następne 2 bandy jak i rózne wariacje.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1348 dnia: Styczeń 21, 2008, 06:45:01 am »
Cytat: "Hang Man"
W boxie handgunnerów masz mnogość kusz, jednego hochlanda, handgunny i naprawdę udane figurki strzelców.


Dzięki za informację.

Bo resztą to mam jak już pisałeś z boksa od milicji. ;)

Offline Wojtek_Krz

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1349 dnia: Styczeń 21, 2008, 08:22:23 am »
Cytat: "Kapitan_Hak"
IMHO (podkreślam: IMHO) wśród figurek Gamezone'a najbrzydsze i najmniej udane są właśnie krasnoludy, a najgorsi z nich wszystkich są "zabójcy" ;).


O tak widze, że mamy podobne zdanie jeśli chodzi o te krasnale :D Fakt zabójcy to niezłe koksy :lol:

Cytat: "Kapitan_Hak"
Aha, z 7 ed. ciekawe są wypraski z żołnierzami i strzelcami , z tym że raczej do Marienburga/Averlandu mi oni pasują (fajne bitsy są też w takich wypraskach jak Pistolliers, Wizard, czy Hellraider, ale niektóre z nich raczej ciężko do mordki kupować ;)). Niedługo też mogą dojść nam wypraski z ghoul'ami do nowych Vampire Cunts.


I właśnie się tych ghuli boje, pewnie wyjdzie straszne pokractwo niezdatne do grania w klimacie BFSP.

Ps: counts, nie cunt :P jedna literka a jak się sens zmienia ;)

 

anything