trawa

Autor Wątek: Rozmowy różne w klimacie Mordheim  (Przeczytany 239515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 08, 2005, 06:11:07 pm »
OFICJALNE:

- Orki

- Dwarf Treasure Hunters [z nadwyżkami i paroma wersjami herosów + paru najemników]

- Averland [z 20 modeli w tym rózne wersje kapitanów, stronników itp. + najemnicy: Halfling Thief, Halfling Scout, Arabian Merchant, Tilean Marksmen, Warlock, Elf Ranger, Ogre Bodyguard]

- Skaven Clan Eshin [z 26 modeli z różnym sprzętem w tym Rat Ogre + Warlock]

- Kislev [modeli więcej niż 15. Do tego Pit Fighter, Warlock, Kislev Ranger]

Do tego jako-taki reikland i SoS


Nieoficjalne bandy mnie nie interesują.

Offline Herudaio

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 08, 2005, 06:15:43 pm »
Ja mam tylko Ostland :)
w planach Marienburg
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline ghost666

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 08, 2005, 06:47:57 pm »
Misio - masz skavenskiego warlocka? Czy chodzi Ci o normalną figurke?
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 08, 2005, 07:06:43 pm »
- Dwarf Treasure Hunters bez najemników. 8 krasnali + 4 Slayerów (dwóch z dwiema broniami i dwóch z bronią 2h), którymi ochoczo dzielę się z Zielonym (Slayerami, nie krasnalami). Zbieram się do pomalowania dwóch beardlingów z bronią 2h, trzeba się pospieszyć, bo oMTH już tuż tuż ;).
- Shadow Warriors - 5 metalowych Shadow Warriorów + 8 plastikowych High Elfów (pomalowani - elementy "metlaowe" na srebrno, szaty na czarno).

Kusi mnie Kislev lub Witch Hunterzy. Początkowo myślałem nad Reiklandem, ale jakoś nie czuję powołania do pakowania się bronią strzelecką. Niestety Kislev wychodzi dosyć drogo, ale kolejny semestr się zbliża, a wraz z nim prawdopodobnie stypendium naukowe, więc może dorzucę się z kimś do mail ordera  8) . Btw. ile kosztowało was złożenie bandy Kislevitów i Witch Hunterów?

Offline SKAV

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 08, 2005, 07:10:04 pm »
Ja lubie strzelanie ... bo mam niemiłe wspomnienia z walką wręcz ze skavenami -_-"
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Demence

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 08, 2005, 08:16:48 pm »
A ja mam już prawie cała pomalowaną (M: zgadza się? ;]) bandę Carnival of Chaos :) może nie ma WYSIWYGa ale jeśli będą już wszystkie pomalowane to będzie tego akurat by grać kampanię i nie brać samych nurglingów (mam ich 12, a za chwil kilka 13) jako stronników ;] (mam nawet środek transportu dla nich ;])
+ kilka skavenków, którym brakuje kompanów by stworzyć bandę.
)

Offline Wercyngetoryks

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 08, 2005, 08:27:25 pm »
A ja mam Beasty...na różne kombinacje 16 modeli...przynajmniej mi wystarczają narazie, na żadnym turnieju dociągnałem do 15 modeli...

na temat najemników nie będe sie wypowiadał...jak ktos może to bierze...choć mam elfa rangera nie pomalowanego i spore plany na przysżłość...;)

Jak choćby banda Reiklandu i Possessed w planach...ale utkneła wraz z chwilą rozpoczęcia w Kraku kampanii i znów mi naszła ochota na Beasty, żeby wreszcie dojść do tych 15 modeli z minotaurem...gram juz nimi sporo czasu i nadal kalecze, i niestety fatalna pierwsza gra i w plecy...przegrywania nikt nie lubi, ale Beastami już sie przyzwyczaiłem:P:P:P

Mam zamiar kiedyś zebrać ful metalowe Beasty... :D

Offline Mistrz wałków :)

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 08, 2005, 09:57:56 pm »
Cytuj
Spoko, spoko połowa HS Miszcza jest niepomalowana.... jak nie więcej.
A już zaliczenie do band Undeadów i Skavenów to spore nadużycie ;-))))
Tak samo krasnali.
Te bandy to po prostu pudło pełne różnych (bardzo zresztą fajnych) figure mocno podniszczonych którymi Kamil zaczynał grać w Mordheim.


I tutaj mnie obraziłes Pawle.. :)

"Większa" połowa HS jest pomalowana :P
Undead są jedną z bardziej kompletnych i zrobionych band (Wampir, necroś, 2X dreg, 9 ghul, 3 zommbie) w miom arsenale. Sa równierz pomalowani (inna sprawa że conajmniej przeciętnie)- dzisiał grali podczas nauki gry w mordheima.

Scaveny rzeczywiście sa w stanie opłakanym.. (DAWNO NIMI NIE GRAŁEM!! i pewnie nie zagram a jedynie użyję do dioramki)

A krasnale to dokładnie i selektywnie złożona banda (same metale- torchę się ich nazbierałem!).. a moje magiczne pudło zawiera żeczywiście sporo dziwnych figórek lecz ich tutaj nie wymieniałem (np 5 trolli-do scenariuszy, dzieśiątki elfów, duch-"wójek samo zło", upadły anioł, dzik, rycerz z hronopii itd itd... bez końca)
Kamil. (miszczu)

Offline Mistrz wałków :)

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 08, 2005, 10:25:36 pm »
Cytuj
Mam zamiar kiedyś zebrać ful metalowe Beasty...


W takim razie masz niepowtarzalną okazję:
 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63488922

He he he.. :D

A tak przy okazji to polecam innym weasternowego dwarfa:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63423986
Kamil. (miszczu)

Offline nahar

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 09, 2005, 08:36:53 pm »
Cytat: "Musley"
Btw. ile kosztowało was złożenie bandy Kislevitów i Witch Hunterów?


Mnie prawie nic (100 pln).
Tak naprawdę to jesli chcesz mieć oryginalne modele, to raczej sporo, wyjątkiem jest podstawowy BOX, często jest na ALLEGRO. Ma on jednak wadę - w sumie dziwne modele się w nim znajdują:
1 kpt z 2h sword
1 łowca
1 pies
2 flagellantów
3 zelotów

Za bardzo sobie tym nie pograsz, ale jest to dobra podstawa do bandy (tak zrobił Kamil). Musisz dokupic/dorobić kapłana, 2-3 łowców, psy i flagellantów.  Zalezy tez jak bedziesz grał - do tego trzeba dopasować skład. Ostatnio np z mody wyszli Flagellanci, w sumie 2-3 wystarcza. Na dłuższą kampanię warto jednak mieć 5. Podstawa to psy najlepeij mieć 5 (ja mam 4).

Kamil dorobił ludzi z piechoty Bretonni, psy dokupił no i tyle. Kapłana fajnie kupić z WFB jest ok (najlepiej ze 2 wzory), najlepeij używanego. Najgorzej jest z pozostałymi wzorami łowców - praktycznie tylko Mail Order.

No i najemnicy - do łowców obowiązkowo kilku jest potrzebnych.
paweł

Offline Zielony

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 10, 2005, 07:44:25 am »
Misio Misio! cos Twoja stronka mi nie działa :? (TH) a Wam?
IMP  :O

Offline SKAV

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 10, 2005, 08:03:24 am »
mi też nie :?
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Zielony

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 10, 2005, 10:43:24 am »
Skav jedzesz na OMTH
IMP  :O

Offline SKAV

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 10, 2005, 11:16:44 am »
banda niepomalowan, nieskonwertowana i niema transportu ;(
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Zielony

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 10, 2005, 11:39:02 am »
jak chcesz to mozesz sie z nami ruszyć pociagiem tlyko twoja mama musi Ci podpisać zgode na wyjazd...
IMP  :O

 

anything