Autor Wątek: Rozmowy różne w klimacie Mordheim  (Przeczytany 231661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtek_Krz

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1350 dnia: Styczeń 21, 2008, 09:17:07 am »
Sorry, że post pod postem ale właśnie znalazłem fotki nowych ghuli i o to one:







Mi sie osobiście podobają, takie agresywne. Jednak troche zbyt są przystrojone i podobne do siebie.


Zmniejszyłem obrazki - I.M.

Offline ziopal

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1351 dnia: Styczeń 21, 2008, 10:12:20 am »
zbyt podobne są... ale i tak fajne ciekawe jak zwykłe zombi wyglądają (nowe).
Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

- Magnus the Pious

Offline Motorek

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1352 dnia: Styczeń 21, 2008, 11:21:36 am »
Nie będzie nowych Zombich, z tego co się orientuję.

Offline Kapitan_Hak

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1353 dnia: Styczeń 21, 2008, 04:47:39 pm »
Ciekaw jestem, jakie bluźniercze bitsy znajdą się w ich wypraskach ;). Generalnie fajne figurki; bardziej mi się podobają niż dotychczasowe, ale przydałoby się je trochę przekonwertować, by nie były wszystkie w tych samych pozach ;).

@Wojtek
Z tymi cunts to było zamierzone (zwłaszcza w kontekście wampirzycy Natalii) ;).

@Inkwizytor
Reiklandu nigdy nie knułem... ale podoba mi się propozycja Hang Mana; jakby udało Ci się wykombinować do tego (poza state troopsami, handgunnerami i milicją)jeszcze parę bitsów np. z generała, czy pistoliersów (np. od kogoś grającego Imperium w WFB) to już w ogóle byłoby cacy.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1354 dnia: Styczeń 21, 2008, 04:58:08 pm »
Cytat: "Kapitan_Hak"

@Inkwizytor
Reiklandu nigdy nie knułem... ale podoba mi się propozycja Hang Mana; jakby udało Ci się wykombinować do tego (poza state troopsami, handgunnerami i milicją)jeszcze parę bitsów np. z generała, czy pistoliersów (np. od kogoś grającego Imperium w WFB) to już w ogóle byłoby cacy.


Już jadą do mnie z Bitspudła. Jak znajdę czas to wrzucę fotki skończonego pierwszego oficera oficera.

Kapitan: Inżynier z WFB

Czempioni: Panowie z Milicji

Reszta: Hunndegunnersi & milicja

Offline Lunn

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1355 dnia: Styczeń 21, 2008, 05:41:48 pm »
Ghule już były przecież ze dwa tygodnie temu do zobaczenia
Moim zdaniem są do dupy, wszystkie takie same. Może i całkiem ładne jak się ich ma 2, ale w większych ilościach to jest jakaś nieudana parodia
Hak - a masz jakieś krasie z GZ że tak mówisz? Ja mam 20 i jestem zachwycony :)
Ze swojej strony do ludzkich band gorąco polecam bretońskich Man at Armsów. Boskie części, dużo lepiej moim zdaniem pasujące do Mordheim niż state troopsi w tych gejowskich getrach :p

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1356 dnia: Styczeń 21, 2008, 05:50:12 pm »
Cytat: "Lunn"
Ze swojej strony do ludzkich band gorąco polecam bretońskich Man at Armsów. Boskie części, dużo lepiej moim zdaniem pasujące do Mordheim niż state troopsi w tych gejowskich getrach :p


Z tych panów najprawdopodobniej będę robił WH. Ale to w przyszłości. ;)

Offline MK

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1357 dnia: Styczeń 21, 2008, 07:49:29 pm »
Cytuj
Ze swojej strony do ludzkich band gorąco polecam bretońskich Man at Armsów. Boskie części, dużo lepiej moim zdaniem pasujące do Mordheim niż state troopsi w tych gejowskich getrach


Gejowskie getry to kwintesencja kwintesencja klimatu Imperium :D.
ww.najmita.net - serwis społeczności Mordheim

Offline mecenasik

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1358 dnia: Styczeń 21, 2008, 08:50:23 pm »
te nowe ghule sa faktycznie jakies takie dziwne..za bardzo "pokurczone" i zbyt powtarzalne. oczywiscie w Mordce to nie az taki problem - jest ich w andzie max z 5-6 (pomijajac extreme) wiec ujdzie ten wybor modeli. ciekawe jakie fajne bitsy beda w wyprasce

zgodze sie z Lunnem ze bretonska piechota fajnie wyglada jako taka banda typkow..mieszanie tego z bitsami imerialnymi daje swietne efekty

najgorzej jest z dwarfami..z nowych plastikow to nobla mozna skleic najwyzej :( na szczescie bezproblemu mozna nabyc oryginalne figsy do Mordki :)
a figsy GZ sa tak 50/50..jak cos jest piekne to jest; jak cos nie wyjdzie to na calej dlugosci :) i nie mozna kilku bitsow chociaz wykorzystac :)
ja uzupelniam reaperowymi krasnalkami :) pasuja mi fajowowo

Offline vader_NH

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1359 dnia: Styczeń 21, 2008, 11:02:55 pm »
Cytat: "mecenasik"
te nowe ghule sa faktycznie jakies takie dziwne..za bardzo "pokurczone"



No tego akurat jako wady bym nie uznał :P, Teraz np. beczka daje full cover :P.

Taka mniej ekstremalna wersja "goblina komando" który swego czasu był do oglądnięcia w galerii :P

A tak serio. Jeden do bandy max, reszta na starych modelach :)

Cytat: "mecenasik"
najgorzej jest z dwarfami..z nowych plastikow to nobla mozna skleic najwyzej :( na szczescie bezproblemu mozna nabyc oryginalne figsy do Mordki :)



W tej kwestii to akurat widać u mnie, że to Nazroth wciągnął mnie w Mordkę. Wg mnie Mordheim nie jest grą batlową, przez co do zabawy potrzebna jest mniejsza ilość modeli. Dlatego ja osoboscie uznaje jedynie metalowe figurki. A pod tym względem dwarfy są dobrze zaopatrzone. Przyznam, że czasem trzeba sie naszukać tych starszych modeli.

Banda ze wspaniałym klimatem.

Offline Kapitan_Hak

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1360 dnia: Styczeń 21, 2008, 11:21:08 pm »
Cytat: "Lunn"

Hak - a masz jakieś krasie z GZ że tak mówisz? Ja mam 20 i jestem zachwycony :)

Nie mam, ale oglądałem i macałem je wielokrotnie ;). Przyznaję, że się odrobinę zagalopowałem, bo są krasnoludy GZ, poszczególne modele, które mi się podobają. Są jednak i takie, które uważam za nieporozumienie (zabójcy). Nadal mimo wszystko sądzę, że inne armie, do których GZ wypuścił figurki, sprawiają wrażenie zdecydowanie bardziej udanych.

 Oczywiście, nie muszę chyba podkreślać, że to moje subiektywne zdane - jedni lubią GW, inni GZ, jedni plastiki, inni metale i wszyscy mają do tego swoje święte prawo ;).

Offline Lunn

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1361 dnia: Styczeń 22, 2008, 06:03:20 pm »
W takim radzie udzielam rozgrzeszenia ;)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1362 dnia: Styczeń 22, 2008, 06:40:02 pm »
Ja sklejałem bandę krasnali dla kumpla i powiem tak: nie jest tak źle, jak by się mogło wydawać, idzie wcisnąć drugą broń do drugiej łapy, ale problem polega na tym m.in., że bardzo długie ręce mają te krasnale i wyglądają jak jacyś, nie przymierzając pływacy pływający kraulem. Szuszuszuszu...

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1363 dnia: Luty 15, 2008, 09:45:59 am »
Pod tym linkiem jest apel do właścicieli Gildii o zrobienie czegoś w sprawie opcji "szukaj". Może w ten sposób uda się do nich dotrzeć. Prosiłbym o pomoc i podpisywanie się pod poniższym apelem

Offline Khogall

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #1364 dnia: Marzec 04, 2008, 02:19:41 pm »
Na forum BP wchodze rzadko. Tak rzadko, ze nie widze powodu zalozenia tam konta, dlatego pisze tutaj.
Przypadkiem trafilem na ten temat:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=186835&sid=aaae9c1621320ce37ccaae83b9deb62a#186835
Zainteresowala mnie wypowiedz niejakiego Fanatyka:
Cytuj
Ale my na konkursie daliśmy zasady że to ma być legalna figurka. Ergo, podstawka do wymiany, przykro mi.

Gdzie jest napisane, jakie podstawki sa "legalne" (modne slowo), a jakie nie i dlaczego possessed na podstawce innej niz 25x25 bedzie "nielegalny"?
Pozdrawiam.
img]http://img124.imageshack.us/img124/3803/asianlv9.png[/img]
http://www.krolowamorz.yoyo.pl

 

anything