Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Mordheim

Rozmowy różne w klimacie Mordheim

<< < (4/282) > >>

MiSiO:
Też dobry pomysł! Takie łączenie 2członów angielskich. Stronników... kto wymyśli 15 imion dla zwyklasów?! He he... u dwarfów... Gruni the Grit Thori The Gridstone ... nawet dla stronników. KAzdy dwarf to dumny członek jednego z wielu rodów... ale u skavenów?! Elita Eshin to TYLKO herosi... reszta nie różni się niczym innym oz "zwykłasów" z inych klanów. Tak samo tchórzliwe, tak asmo nie mają pojęcia czym się zajmóje "klanowa śmietanka"... nie umieją walczyćpazurami butewnymi, tak jak zwykłas z klamu Skryre nie umie zmontować pistoletu...

Ekwipunek też mają przeciętny. Czasem coś prostego, prochowego.Coś co jak wybuchnie i zabije uzytkownika to nie zrobi nikomu różnicy. Do tego pałka, proca... większy wydatek na zwykłasa... to rozrzutność.


http://213.134.171.203/Treasure_Hunters/forum/viewtopic.php?t=38

ghost666:
Otóż to, zwyklasy nie zasługują na niz wiecej niz dwie pałki i proca, a o imieniu to juz zapomnieć trzeba. No z henchmenów tylko warlock ma imie, ale to inna kwestia, bo to hired sword w sumie (no i niezły killer pozatym) ;).
No a pozatym - krasi nie wystawisz 20, raczej nawet 15 nie wystawisz zbyt szybko, a wymyslanie 20 imion to moze byc udręka ;).

MiSiO:
Krasnali, nie licząc dopalaczek typu Halflingi Kucharska Księga, nie wystawisz więcej niż 12tu :D

SKAV:
ja swojch nazwe :nr1, nr2 , nr3 itd :P

MiSiO:
mowa chyba TYLKO o stronnikach... bo wiesz... jak assassin zwraca się do vermina to wołą zwykle "najbliższy, podejdz" :D i wtedy nazywa się kolo NAZJBLIŻSZY... na najblizsze kilka minutek :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej