trawa

Autor Wątek: Rozmowy różne w klimacie Mordheim  (Przeczytany 231584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 15, 2005, 06:30:16 pm »
pewnie tez..ale mam nadziej, ze nie za duzo. Niestety... tzreba z pifka lub 2ch zrezygnowac a bilet sam się znajdzie :D hi hi hi

Offline Zielony

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 15, 2005, 06:47:02 pm »
skav zorganizuj grila i my z musleyem przyjedziemy do ciebie z dziewczynami (15-naski 8) ) i zrobimy super balange i bedziemy grać w MORDKE !
IMP  :O

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 15, 2005, 07:30:06 pm »
To by dopiero było!
A kiedy planujecie oMTH? Ja i Zielony chętnie się wybierzemy. Planujecie rozłożyć turniej na dwa dni, czy na jeden (druga opcja bardziej sprzyja)?

Offline SKAV

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 15, 2005, 07:58:54 pm »
HEHE gril jest (tylko jak balanga to rzeby rodziców niebyło :P)
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline MiSiO

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 15, 2005, 08:01:58 pm »
chlopaki.. rozmowy macie CUDNE  :o

Na jesieni bedzie turniej. Info jeszcze nie ma.. ale niedlugo będzie! Co do 1 czy 2 dniowego. Pomyślimy. 2 dniowe są o tyle dobre, że osoby z daleka nie muszą w 1 dzień robić trasy w obie strony!

A co chcesie wystawić? Jakieś konkretne bandy?

Offline ghost666

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 15, 2005, 08:38:19 pm »
Z tymże jak 2 dni, to nocka gdzies musi byc, a jak wiemy za darmo przenocowac w sensownych warunkach to nieteges w dzisiejszych czasach ;).

Ja, jesli bym przyjechał, to raczej skaveny, bo nie wiem czy do tego czasu sie "ogram" z ludzmi, a jakiej "rasy" najemnicy to juz wogóle nie wiem, skoro trantu nie ma. Chyba Marienburg.

pzdr
lory fot the Horned Rat!!!


Offline MiSiO

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 15, 2005, 09:23:48 pm »
marienburg! i modele pasuja a i duzo kasy maja. Jak 2 dniowy TO Z MOZLIWOSCIA spania... spiworem i kalimatka i juz. To sa godne warunki :D

Zreszta nawet jak ktoś nie lubi na ziarnku grochu spac to przewazyc powinien sam turniej i cheć gry... a jak nie to zamiast spac mozna cala noc grac w mordheim :D

Offline ghost666

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 15, 2005, 10:14:36 pm »
Cytat: "MiSiO"
Jak 2 dniowy TO Z MOZLIWOSCIA spania... spiworem i kalimatka i juz. To sa godne warunki :D


Za darmo? :>
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Mistrz wałków :)

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 15, 2005, 10:43:26 pm »
Za darmo? :>

Nie ale za male pieniądze..
Turniej jednodniowy wychodzi 10-15 zł
A dudniowy z noclegiem 25 zł

Tak więc nie jest to aż taka różnica i nie trzeba sie ścigać aby zdążyć zagrać te 3-4 scenariusze.

Co do imion to nazywanie flagellanta pokutnikiem mogło by byc niezrozumiałe dla wrogów nie powiedziawszy że wole powiedzieć atakuje cię Tadek niż flagellant!
Ale skończmy tą jałową dyskusję bo i tak nie dojdziemy do kompromisu.
Kamil. (miszczu)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 15, 2005, 11:12:10 pm »
Śpiwór i karimatka to godne warunki. Ale my się tam zaśmierdzimy! Włosy przetłuszczone! Yuck!

;)

Co do band - ja na bank Dwarf Treasure Hunters. Chyba, że do tego czasu nabędę pudło milicji i sklecę z tego Reikland jakiś. Ale to gdybanie. póki co to krasnalami gram.

Offline SKAV

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 16, 2005, 07:25:05 am »
a kusznicy trafią sami siebie zamiast wroga :D
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Zielony

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:29:42 am »
Cytat: "SKAV"
a kusznicy trafią sami siebie zamiast wroga :D


dobra nie smiej sie z nas ja tez mam taki sam problem :cry:  Grila i tak robisz! bo juz dupy zamówione... i narkotyki

w sumie ja tez krasnalkami  bym zagrał
opcja 2 dni pasuje. A tak btw. to po h*j wam śpiwory melanż cało nocy  :D
IMP  :O

Offline SKAV

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:05:39 am »
zielony ucz się ortografi :P pisze się"Ch.j"

a ja niemam problemu z kuszami bo mam SoS :D (chyba że wfb bo tam składam armie krasnali ale niemam x-bowmenów :P )
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline MiSiO

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:33:15 am »
Cytuj
Tak więc nie jest to aż taka różnica i nie trzeba sie ścigać aby zdążyć zagrać te 3-4 scenariusze.


Po to sa 2 dni coby zagrac 5 spokojnie. Bo i w jeden dzien się da. Jak się organizatorowi chce tego pilnowac. 3-4 gry nie są obiektywne. 5 już jest. I graćnależy 5 gier. Zreszta na oMTH będą osoby, które będą pilnowały coby "szło jak cza".


Cytuj
Śpiwór i karimatka to godne warunki. Ale my się tam zaśmierdzimy! Włosy przetłuszczone! Yuck!

Wink

Co do band - ja na bank Dwarf Treasure Hunters. Chyba, że do tego czasu nabędę pudło milicji i sklecę z tego Reikland jakiś. Ale to gdybanie. póki co to krasnalami gram.



Wyczuwam pewna niezgodność... dwarfy średnio się o przetłuszczone włosy martwią... może jednak zagraj marienburgiem :D


Cytuj
Co do imion to nazywanie flagellanta pokutnikiem mogło by byc niezrozumiałe dla wrogów nie powiedziawszy że wole powiedzieć atakuje cię Tadek niż flagellant!


Będziesz sie konwenansami przejmowal?! Jasne... w rozpiske za to króliczych łapek nie miałeś tylko rabitts foot'y. Też z powodu potencjalnego niezrozumienia :D:D:D:D



Nie kląć mi tu!!!!!!!!!!! A w nocy... róbta co chceta w granicach przyzwoitości :D Ostatnio do 2 gralem a potem poszedłem spać. Sensowna opcja :D

Offline Zielony

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 16, 2005, 10:21:36 am »
Cytuj
zielony ucz się ortografi :P pisze się"Ch.j"


jestem dyslektykiem :shock:  
i nie przeklinaj bo powiem mamie na grilu :roll:
IMP  :O

 

anything