Autor Wątek: Rozmowy różne w klimacie Mordheim  (Przeczytany 234808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zielony

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 17, 2005, 07:12:37 am »
Ależ Ghost, czy sex pasuje do klimatu Mordheim? :roll:
IMP  :O

Offline ghost666

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 17, 2005, 08:12:38 am »
No dobrze, a wiec: "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o warpstone"
lory fot the Horned Rat!!!


Offline ghost666

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 17, 2005, 10:55:58 am »
Zmieniajac temat - macie jakies pomysły na podstawki? bo trawka wygląda conajmniej nie-na-miejscu w środku miasta. Niestety minus jest taki ze mam już wklejoną figurke na podstawke :?
lory fot the Horned Rat!!!


Offline MiSiO

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 17, 2005, 11:34:38 am »
DREWNIANE: http://213.134.171.203/Treasure_Hunters/index.php?akcja=galeria&kat=0&podkat=12

MORDHEIMOWE czyli drewno, gruz i schody: http://213.134.171.203/Treasure_Hunters/index.php?akcja=tresc&art=modelarz_2&

Takie sie pytania zadaje, jak sie nie czyta takiej fajnej stronki :D

Offline ghost666

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 17, 2005, 11:50:58 am »
Wielki RESPECT  :!:

a tak na marginesie - a cos co moge zrobic nie odklejajac już przyklejonych jegomosci? Tak sobie koncypuje, ze chyba tylko piaseczek mi pozostał. No trudno, to nie ma byc pokazowa banda, tylko do gry ;). wiec tak chyba zrobie.

Ale przez te zdjęcia znowu mam zajawke na Skaveny ostrą i coś czuje ze na skompletowaniu Full Metal Warband  sie nie skonczy. Juz mam kilka pomysłów  :badgrin:  Wtedy to rozwine skrzydła troche bardziej niz przy konwertowaniu ludzi - bo tutaj to tylko kilka drobnych konwersji wyszło w sumie. Jakies sakiewki, bufki na rękawach, puklerze no i piki jeszcze w drodze.
lory fot the Horned Rat!!!


Offline MiSiO

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 17, 2005, 12:07:53 pm »
ja mialem na calej bandzie piasek... ale jednego wieczoru powiedzialem... basta... o oderwalem cala bande... i dalem drewno. Ogolnie malo komu, z osob z ktorymi gram, podoba się drewno i wola WFB podstawki... ale co tam! :D

Offline ghost666

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 17, 2005, 12:23:28 pm »
Mi tam sie podoba ;). Z tym ze nie chce odrywac juz pomalowanych figurek, bo bym sie zatłukł jak by sie jakiejkolwiek z nich cos stało ;). Piasek bedzie bezpiecznym wyjsciem imho.
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Zielony

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 17, 2005, 02:44:34 pm »
Misio twoje podstawki sa naprawde w pytę ;)
IMP  :O

Offline MiSiO

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 17, 2005, 03:07:21 pm »
Dzięki. :D

to wiesz co możesz zrobić... albo inaczej. Jak masz, to zrob fotke tym modelom. Jak nie, napisz co masz na tych podstawkach dokladnie. Ja coś wymyśle na model mordhiemowy. Tylko musze wiedziec jak to ma wygladac.

Offline ghost666

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 17, 2005, 09:48:27 pm »
Na podstawce jest przyklejony normalny soldżer imperialny, albo milicjant, no normalnie nózki, czyt. stópki przyklejone na klej  :lol:  Chce wikolem posmarowac i w piasek siup, pozniej z ramek dodac gruz jakies czy inne gów...

Sorry jesli cos nieczytelne, dzisiaj wypiłem za duzo Skavenbrew
lory fot the Horned Rat!!!


Offline MiSiO

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 17, 2005, 10:01:48 pm »
a.. .czyli podstawki ciagle "gołe"... mozna zrobic tak... chyba bede musial zrobic taka podstawke coby pokazac... moze sporbuje wyjasnic... przy krawędzi mozna zrobic, na lekki podwyzszeniu (ciekutka tekrutka... ), podłogę. Wyglada to tak. Naklejone sa "deski" z patyczków po lodach np... ale z nadpalonym, oberwanym brzegiem od strony srodka podstawki.. jakby coś urwało reszte podstawki... i tak juz spokojnie piaseczek  ze zwirkiem miedzy nogami podelu... tak jakby szedl obok uwanej podlogi.

Jak masz przyklejone podele na niezriobnych podstawkach to moza je spokojnie odciac nozykiem! Bezpieczniejsze to niz malowanie postawki z gotowym modelem!

Offline ghost666

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 18, 2005, 07:54:04 am »
Część figurek juz oderwałem od podstawek (w zasadzie to jej po prostu odłamałem). Zastanawiam sie nad pomysłami na podłoze, bo te dechy sa fajne ale ja jakos nie widze ich pod stopami moich ludzi Smile.
No a reszta która sie trzyma podstawek tak kurczowo, bedzie miała piasek...
lory fot the Horned Rat!!!


Offline MiSiO

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 18, 2005, 08:24:24 am »
to tak jak mowilem... coś pomiędzy.. albo bruk zrób... to też prosta sprawa. jak masz np. osmiorniczke albo FIX... smarujesz tym podstawke i czymkolwiek robisz wzory kostek brukowych.

Offline ghost666

Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 18, 2005, 08:37:05 am »
bruk zrobiłem z papieru :). Wyciałem kostke, przykleiłem na wikol, pomalowałem, później gdzieniegdzie dodałem trawke i juz
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Rozmowy różne w klimacie Mordheim
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 18, 2005, 11:12:14 am »
Ha! Ja też mam kostkę brukową z papieru :). Spodkładowałem ją na czarno, następnie mocny drybrush czerwonym (w Town Cryerach były takie podstawki, więc czemu nie? ;) ). Aaaa!!! Nie odrywaj figurek od podstawek! Tak jak powiedział MiSiO - podważamy i odcinamy nożykiem (uwaga na palce - do dzisiaj mam bliznę na palcu wskazującym po tym jak w maju odcinałem krasnala - krwawiłem chyba z 20 minut) :).

 

anything