trawa

Autor Wątek: 100 naboi  (Przeczytany 82264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

100 naboi
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 14, 2005, 08:23:54 am »
to nas skazali na oreeginały zza Wielkiej Wody ...

Offline Wojtpil

100 naboi
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 30, 2005, 08:57:20 am »
Myśle że aż tak nie będzie. Tytuł bądź co bądź się raczej sprzedaje. Mandra nie odpuści go tak łatwo.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Lavamancer

100 naboi
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 30, 2005, 09:14:36 am »
Ktoś na Waku powołując się na maila od Wróbla napisał, że seria będzie kontynuowana.

Offline spidey

100 naboi
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 30, 2005, 09:40:30 am »
No i bardzo dobrze. Ale czy ktoś wie co z "Transmetropolitanem"  :?:

Offline Tosiek

100 naboi
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 30, 2005, 09:50:06 am »
Tiaaa...
Seria ma być (dzięki bogu) kontynuowana  :badgrin:

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
100 naboi
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 05, 2005, 11:30:26 pm »
Seria rewelacyjna. Trzyma klimat od samego początku. Ciekawe postacie, gangsterskie motywy, czyli to co szczególnie lubię. Kreska Risso bardzo dobrze pasuje do całości. Czasem tylko plansze zbyt kolorowe (pod tym względem wolę np. „Angel Town” – mniej jaskrawy), ale generalnie całość na plus. Straszny pożeracz pieniędzy.

J.K. Gordon III

  • Gość
100 naboi
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 10, 2005, 02:23:39 pm »
taaa..
ta seria to chyba najlepsza seria mandry.
Azarello to mój ulubiony scenarzysta pod względem dialogów.

Offline Wielki90

100 naboi
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 24, 2005, 10:40:14 am »
Ja czytałem tylko Stracone Jutro i bardzo spodobal mi sie scenariusz i rysunki. Mam zamiar kupic jakies inne zeszyty, bo w straconym jutrze to przez 2/3 dwa cpuny rozponsowaly nad zyciem :D . Ktora polecacie najbardziej??

A z dialogami sie zgodze, sa rewelacyjne
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline Macias

100 naboi
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 24, 2005, 01:21:26 pm »
no...kolejne w ciagu chronologicznym nie? :p
Czyzby kolega zaczal przygode z 100 Nabojami od ktoregos z srodkowych tomow?

Offline Dinki

100 naboi
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 25, 2005, 10:24:32 pm »
Jak dla mnie kiepski komiks.

Już na wstępnie odrzuca mnie kreska Risso. Kojarzy mi się z rysunkami autorów takich komiksów jak Spider-man (ten nowy z egmontu). To jakaś nowa styl rysowników w USA?

Historia też nie wciąga. Przeciętna historia rodzin gangsterskich. W tle coś na wzór tajnej organizacji, której potężne macki mogą dosięgnąc każdego. Postacie standardowe w takiego typu komiksach; Starzy wyjadacze, zajebiście kolesie, ludzie wyrzuceni na margines.

Zamykając miałem jedno odczucie: gdzieś to już widziałem.

Offline Viritim

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 539
  • Total likes: 0
  • My only friend. The End
100 naboi
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 25, 2005, 11:40:29 pm »
Cytat: "Dinki"
Jak dla mnie kiepski komiks.


Hmmm, rzecz gustu

Zamiast polemizować zapytam tylko

Cytat: "Dinki"
Już na wstępnie odrzuca mnie kreska Risso. Kojarzy mi się z rysunkami autorów takich komiksów jak Spider-man (ten nowy z egmontu). To jakaś nowa styl rysowników w USA?


To Egmont jakiegos nowego Spidera wydał? Może chodzi o Tangled Web, ale to ani nowe, ani w zasadzie Spider. A w pierwszym tomie Risso rysował (ten od stu kulek), wiec nie dziwota, ze trochę to podobnie wygląda. Ale to już ze trzy lata temu sie ukazało.
A odrzuca cię ta kreska, bo podobna do Spidera?
Hmm...Mam wrażenie, ze jesli ktoś takiej oprócz Risso uzywa to musi jakiś nasladowca...

Cytat: "Dinki"
Historia też nie wciąga. Przeciętna historia rodzin gangsterskich. W tle coś na wzór tajnej organizacji, której potężne macki mogą dosięgnąc każdego. Postacie standardowe w takiego typu komiksach; Starzy wyjadacze, zajebiście kolesie, ludzie wyrzuceni na margines.

Zamykając miałem jedno odczucie: gdzieś to już widziałem.


Jasne.
Zapytałbym tylko - gdzie, jesli łaska.
 8)
I know your deepest, secret fear...
J.M.

Offline 4-staczterdzieściicztery

100 naboi
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 25, 2005, 11:45:50 pm »
Cytat: "Dinki"

Już na wstępnie odrzuca mnie kreska Risso. Kojarzy mi się z rysunkami autorów takich komiksów jak Spider-man (ten nowy z egmontu). To jakaś nowa styl rysowników w USA?


Jeśli chodzi o tego "Spidermana", to słusznie ci się kojarzy, bo tu rysunki robił m. in. Risso.
Wypowiadasz się o jakimś konkretnym tomie, czy o całości?
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Macias

100 naboi
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 26, 2005, 09:29:12 am »
Ciekawe spostrzezenie, bo jak dla mnie Risso wyroznia sie sposrod grona "standardowych" ryswonikow swoim wlasnym,oryginalnym stylem.
ale moze ja sie nie znam ;)
a historia -fakt,ze opeira sie na przerobionych juz motywach,ale za to opowiedziana jest w zajebsity sposob.no i do tego #100 jeszcze troche mamy,wiec wiel sie moze zmienic.

Offline graves

100 naboi
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 26, 2005, 10:34:33 am »
Najważniejsze to się wyróżniać, a tą wypowiedzią Dinki naprawdę się "wyróżnia" :roll:
I chyba o to chodziło, bo uzasadnienie jest powalające :roll: i dowodzi tylko braku znajomości tematu :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dinki

100 naboi
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 26, 2005, 01:16:53 pm »
Chyba nie moge wam opowiedzieć o moich spostrzeżeniach bo mam braki w znajomości tematu. No trudno...