Autor Wątek: Czy wszystko już było?  (Przeczytany 4911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Solvar

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 27, 2005, 10:09:36 am »
Cytuj
Zresztą mangi i anime cały czas powstają
I powstawac beda.
M. in. dlatego moge powiedziec ze wszystko sie zaczyna, w Europie i Ameryce manga dopiero rozwija skrzydla a o jej zmierzchu bedziemy mogli mowic za jakies 100 lat. Do tego czasu powstanie jeszcze ok. 1000 m. i a.  albo i wiecej 8)
anne wstawanie jest ZLE.





nie, ten ponurak na zdjeciu to nie ja. to taki koles, o ktorym pomowimy potem...

Offline graves

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 27, 2005, 10:36:49 am »
Cytat: "Solvar"
Do tego czasu powstanie jeszcze ok. 1000 m. i a.  albo i wiecej 8)

1000 to w ciągu roku, a nie 100 lat :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Solvar

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 27, 2005, 01:03:20 pm »
Cytuj
1000 to w ciągu roku, a nie 100 lat

Fajnie by bylo, ale to bardzo optymistyczne przewidywania. Ile mang/anime moze powstac w ciagu roku? na pewno nie 1000.
anne wstawanie jest ZLE.





nie, ten ponurak na zdjeciu to nie ja. to taki koles, o ktorym pomowimy potem...

Offline Pokpoko

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 27, 2005, 01:51:41 pm »
tysiac spokojnie.anime to nie "Dzień NIepodległosci" że wymaga masy wkładów i planu-studio, animatorzy,sprzęt i tyle, nie trzeba nawet wychodzić po żarcie bo dowiazą :lol: ,a z mangą sprawa jest jeszcze prostrza,bo nie trzeba miec baterii kompów i innych cudów techniki do animacji ;)

Offline mangowiczka

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 28, 2005, 07:10:07 am »
Szkoda że polska to taki bidny kraj...Chodzi mi głównie o mangi dla porównania popatrzcie na niemcy ile tak jest pokazywany zajebistych anime...Nie mówię że u nas są jakieś złe ale oni np. mają Inu-Yashę,Card Captor Sakurę,Detectiv Counan,Kamikaze Kaito Jeanne itp itd -_- to przygnębiające.... :doubt:
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline graves

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 28, 2005, 07:49:21 am »
Cytat: "mangowiczka"
Szkoda że polska to taki bidny kraj...Chodzi mi głównie o mangi dla porównania popatrzcie na niemcy ile tak jest pokazywany zajebistych anime...Nie mówię że u nas są jakieś złe ale oni np. mają Inu-Yashę,Card Captor Sakurę,Detectiv Counan,Kamikaze Kaito Jeanne itp itd -_- to przygnębiające.... :doubt:

to chodzi Ci o mangi, czy anime... :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Alix

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 28, 2005, 07:14:14 pm »
Albo chodzi jej o oba albo nie umie odroznic jednego od drugiego
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Pokpoko

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 28, 2005, 08:32:27 pm »
co zresztą ne ma znaczenia,bo żadne nie pasuje do podanej definicji "zaje**stego" :badgrin:,bardziej pasuje słowo "mierna masówka"

Offline mangowiczka

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 29, 2005, 09:16:52 am »
Cytat: "Alix"
Albo chodzi jej o oba albo nie umie odroznic jednego od drugiego

Ja nie umiem rozrużnić jednego od drugiego fajnie!
A ty za to nie umiesz czytać ze zrozumieniem :P
Napisałam że chodzi mi głównie o mangi (bo fanie by bylo gdyby wydali np Card Captor Sakure ta manga jest dosyć ciekawa) ale potem zmienilam kierunek na anime niewiem czy doczytałeś...
A przy okazji Inu-Yasha jest wydawany w polsce(w sierpniu będzie 5 tom) a Kamikaze Kaito Jeanne to w polsce...Seria zakończona :P a anime Inu-Yasha wątpię żeby się pojawiło w polsce poniewarz ma 168 odcinków -_- szkoda.
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline graves

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 29, 2005, 10:33:15 am »
Cytat: "mangowiczka"
Ja nie umiem rozrużnić jednego od drugiego fajnie!
A ty za to nie umiesz czytać ze zrozumieniem :P
Napisałam że chodzi mi głównie o mangi (bo fanie by bylo gdyby wydali np Card Captor Sakure ta manga jest dosyć ciekawa) ale potem zmienilam kierunek na anime niewiem czy doczytałeś...
A przy okazji Inu-Yasha jest wydawany w polsce(w sierpniu będzie 5 tom) a Kamikaze Kaito Jeanne to w polsce...Seria zakończona :P a anime Inu-Yasha wątpię żeby się pojawiło w polsce poniewarz ma 168 odcinków -_- szkoda.

piszesz po prostu mało zrozumiale.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Alix

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 29, 2005, 02:04:58 pm »
Cytuj
niewiem czy doczytałeś...

Nie jestem plci meskiej
adeszla era Kaczogrodu.

Offline mangowiczka

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 31, 2005, 11:34:48 am »
To przepraszam za mało zrozumiałość i za złe sformulowanie płuci  :)
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 01, 2005, 10:25:16 pm »
Cytat: "Solvar"
Fajnie by bylo, ale to bardzo optymistyczne przewidywania. Ile mang/anime moze powstac w ciagu roku? na pewno nie 1000.


Ba, więcej niż 1000. Nie wierzysz? Sprawdź ile miesięcznie ukazuje się nowych pozycji z poszczególnych gatunków i przemnóż to sobie x12.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 26, 2005, 10:16:20 pm »
Oczywiście, że nie wszystko już było, ale prawdą jest też, że coraz trudniej znaleźć mangę lub anime o orginalnej fabule nie wspominając już o tematyce. A prawdą jest też, że donas nie dociera nawet jedna setna tego co ukazuje się w Japonii, wiec to co dla nas jest nowatorskie tam może być odtworcze i być pełne zapożyczeń.

A czy widziałem ostatnio coś co było (dla mnie) nowatorskie? Eden - raczej świat niż fabuła; choć 10 tom ostro zamieszał. FMA - spojrzenie na magię - choć jak przyglądnąć się temu dokładniej... Scrapped Princesse - świat jak najbardziej nowatorski (imo). Znalazłoby się jeszcze kilka rzeczy, w których można by wskazać coś nowego (Last Exile, Sentou Yousei Yukikaze, Saikano, itp), ale czegoś co jest całkowicie nowatorskie to chyba nie widziałem. Jak ktoś uważa inaczej to z chęcią dam się przekonać :P

Offline Puchiko0007

Czy wszystko już było?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 27, 2005, 09:29:54 pm »
Cytat: "Solvar"
Fajnie by bylo, ale to bardzo optymistyczne przewidywania. Ile mang/anime moze powstac w ciagu roku? na pewno nie 1000.

http://mangaforum.dmkproject.pl/forum/viewtopic.php?t=1910 - mangi
http://mangaforum.dmkproject.pl/forum/viewtopic.php?t=16 - anime

Cytat: "Wilk Stepowy"
Oczywiście, że nie wszystko już było

historia Polski nadal jest malo popularnym tematem. po "Az do Nieba" nastapil zastój..