trawa

Autor Wątek: Young God Records & Neurot Recordings  (Przeczytany 12567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 02, 2006, 12:08:22 am »

Offline papiesz

Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 02, 2006, 12:15:19 am »
a właśnie, słyszał już ktoś "Silver" Jesu ? jeśli tak to jak wrażenia ? mnie już trochę ta koncepcja nuży, chociaż ogólnie rzecz biorąc ep'ka jest fajna, nawet chyba bardziej podoba mi się niż "heartache". tylko trochę wtórna ta muzyka zaczyna być.
nothing positive only negative

Offline śmigło

Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 02, 2006, 09:57:18 am »
"silver" jeszcze nie slyszalem. natomiast co do wtornosci - pytanie czy muzyka broadricka w ogole miala i ma byc progresywna. to co dzieje sie na plytach jesu zaczynalo sie jeszcze w godflesh (o chocby messiaha). moze facet osiagnal idealny dla siebie stan muzycznej nirwany? w kazdym badz razie zarowno heartache jak i jesu to plyty na swoj sposob bardzo dobre, na pewno nie dla kazdego (z powodu badz co badz wszechobecnej tam monotonii, i przytlaczajacego w wielu momentach ciezaru - zwlaszcza na "jesu"), ale o wypracowanym przez justina wlasnym rozpoznawalnym stylu. a mialem powiedziec, ze mi taka estetyka odpowiada, i bez wiekszej grozy powitam jej kolejne odslony.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline śmigło

Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 04, 2006, 03:04:50 pm »
jestem po przesluchaniu tytulowego utworu i "star". na reszte narazie nie mialem czasu. po pierwsze duzo bardziej melodyjnie. po drugie lzej.
 po trzecie jeszcze lagodniejszy wokal. a "star" w ogole jest jakies takie punkowe i jakby emo zalatuje. no i  zrobilo sie niemalze pop'owo. jesli cale "silver" jest takie, to justin pokusil sie o duzo przystepniejszy dla zwyklego sluchacza material. ale dosc pozytywnie to brzmi.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline papiesz

Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 04, 2006, 03:09:54 pm »
star jest w zasadzie sympatycznym wyjątkiem. reszta to już typowe jesu.
ale zgadzam się z twoją wcześniejszą uwagą, że JB znalazł swój styl i widocznie sprawia mu on satysfakcję.
nothing positive only negative

Offline Kormak

Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 04, 2006, 03:50:07 pm »
A jak wam się podoba Red Sparowes? Bardzo sympatycznie grają, nie tak ciężko, bardziej przestrzennie i wyraźnie w kierunku postrockowych klimatów wyznaczanych przez Godspeed You! Black Emperor. I świetnie wypadli na wrocławskim koncercie.
Polecam wszystkim neurotowcom płytę, jeśli jeszcze nie słyszeli.

Offline papiesz

Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 04, 2006, 05:20:08 pm »
mam ambiwalentne odczucia. z "At The Soundless Dawn" podobały mi się ze 2 utwory, choć nie powiedziałbym, że całość jest zła. być może dla mnie grają właśnie za lekko. chociaż jak na projekt, którego początki wzięły się z pogrywania dla relaksu po próbach to całkiem nieźle :)
szkoda, że nie słyszałem ich na żywo, wtedy pewnie odebrałbym tę muzykę nieco inaczej.
nothing positive only negative

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 04, 2006, 05:37:07 pm »
O, klawo, że mi Kormaku przypomniałeś. Właśnie kolejny raz odsłuchałem ich płytkę (Papiesz mnie całkiem niedawno o nich powiadomił). Wrażenia bardzo pozytywne. Długie, spokojne, instrumentalne kompozycje. Red Sparowes to projekt muzyków Isis i Neurosis, jednak więcej jest tu isisowskich naleciałości - te zagrywki na strunach wiolinowych... Z resztą atmosfera na płycie jest bardzo ciekawa, kompozycje układają się w jakąś opowieść, którą sugerują tytuły.
Do pobrania utwór Alone And Unaware, The Landscape Was Transformed In Front Of Our eyes i okładka.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 04, 2006, 08:17:57 pm »

Offline Josef Knecht

Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 04, 2006, 08:25:10 pm »
Isisowe konotacje ?
Sięgnę, nie inaczej !
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline śmigło

Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 05, 2006, 12:08:55 pm »
Cytuj
reszta to już typowe jesu

kurcze tu bym sie do konca nie zgodzil. w zasadzie jedyny typowy kawalek (a i tak jest dosc zlagodzony) to "wolves". "dead eyes" tez jakis taki popowy, z tym elektronicznym podkladem i dopiero kiedy pod koniec wchodza gitary robi sie w miare standardowo. ale cala ep'ka jest mila dla ucha, i na pewno latwiejsza w odbiorze niz poprzednie dokonania jesu. moze justin chce wyjsc do szerokiej publicznosci ?  :lol:
Cytuj
A jak wam się podoba Red Sparowes?

mi sie podoba. pelno nalecialosci wiadomo skad, ale przyjemnie sie tego slucha.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 06, 2006, 01:52:41 pm »
Cytat: "ISIS, Jun 5, 2006 11:36 PM"
Hey everyone...

So first of all, the LIVE 4 CD will be arriving in our webstore very shortly. The minute it arrives we will let you know.

Second, the ISIS / Aereogramme collaboration for the In the Fishtank series should be ready in August...

Third, there is lots of stuff going on with various ISIS affiliated projects to keep everyone's ears occupied until the DVD comes out and we finish this record...

The Gersch CD comes out 6.06.06 on TORTUGA Recordings. The Gersch was Clifford's main sonic outlet previous to his invlovement with ISIS. For fans of Melvins (of course), Sonic Youth, AmRep, etc. The CD will be available at the HydraHead Store.

Clifford also has another project called Windmills By The Ocean that is finally going to see the light of day August 8th courtesy of Robotic Empire.

Besides trying to eat parrots and electrifying the innocent citizens of Topanga Canyon, Mike has been busy working on new MGR material with the Octopus from Dalek in NYC and here in LA with Dave Stone... pick up his CD on Neurot Recordings also at the HydraHead Store.

Aaron Turner will be taking a night off from the studio to perform a House of Low Culture set on June 20th with Animal Hospital, featuring our old friend Kevin Micka. This show will be at the Mountain Bar in Chinatown, Los Angeles.


That's it for now, the studio awaits... peace - ISIS

Offline papiesz

Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 18, 2006, 10:46:31 pm »
to ja tylko korzystając z okazji, że zostały tu przywołane C 93 i Sunn O)))
poinformuję, iż Stephen O'Malley i David Tibet (do tego jeszcze Ben Chasny z Six Organs of Admittance) wspólnymi siłami nagrywają właśnie płytę.
i już kończę OT.
nothing positive only negative

Offline śmigło

Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 18, 2006, 11:20:39 pm »
Cytuj
iż Stephen O'Malley i David Tibet (do tego jeszcze Ben Chasny z Six Organs of Admittance) wspólnymi siłami nagrywają właśnie płytę.

i to jest bardzo dobra wiadomosc :)
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Pepper

Young God Records & Neurot Recordings
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 19, 2006, 06:39:18 am »
a to oni nie mieli z OM nagrywać?
img]http://img53.imageshack.us/img53/7281/lowest13jk8.jpg[/img]

 

anything