trawa

Autor Wątek: [WFB] HE na 1500  (Przeczytany 3281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cubus

[WFB] HE na 1500
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 06, 2005, 10:37:53 am »
Noi tutaj pojawia sie problem. Armia niby na kawalerii, a 3 magow? Oni tez sobie nie poczaruja, jak chce szybko wejsc w hth. Ni to ofens, ni defens
Biseksualizm? Niewątpliwie podwaja twoje szanse na sobotnią randkę"- Woody Alen

"Gdy nie wiem, co robić, to na wszelki wypadek wolę zachować się przyzwoicie" - Antoni Słonimski

Offline M|ke

[WFB] HE na 1500
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 06, 2005, 11:14:39 am »
Przecież są czary które może wrzucić do hth, albo taki co się przydzadzą jak beast i zbieanie kawalerii ;P
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Czesc jestem Michal! Mam 18 lat ja w przeciwienstwie do innych jestem po prostu wyjebany pod niebiosa, a moj snobizm przejawia sie tym ze uzywam niestandardowych smile'ow : X

Offline Soro

[WFB] HE na 1500
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 06, 2005, 03:37:56 pm »
Nie mozna zrobic ofensywnej, kawaleryjskiej armii z magami??

Offline cubus

[WFB] HE na 1500
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 07, 2005, 12:07:06 pm »
Oczywiscie, ze mozna. Ale wedlug mnie kawaleria i magowie sie wykluczaja (oprocz tych do noszenia scrolli, oczywiscie) ja bym wstawil komanderow, i tym samym oszczedzil troche punktow.
Biseksualizm? Niewątpliwie podwaja twoje szanse na sobotnią randkę"- Woody Alen

"Gdy nie wiem, co robić, to na wszelki wypadek wolę zachować się przyzwoicie" - Antoni Słonimski

Offline Soro

[WFB] HE na 1500
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 08, 2005, 03:11:41 pm »
Jest jakas sensowna armia HE na piechocie??

Offline szczurek

[WFB] HE na 1500
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 08, 2005, 04:23:22 pm »
ja bym na twoim miejscu sie zdecydowal :D
albo ofens (wywalasz magow ,zostawiasz tylko 1 ze schrolami ,za to wystawiasz herosow na konikach czy orzelkach i maks do przodu).

albo wystawiasz tych 3 magow do tego bolce ,charioty i kawaleria ,magujesz ,strzelasz z bolcow ,a to co dojedzie szarzujesz swoimi jednostkami do walki .
wydaje mi sie ze lepiej na cos postawic ,a nie robic rozpe ,troche tego i tamtego :) ale to tylko moje zdanie ;)
 :D

Offline cubus

[WFB] HE na 1500
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 09, 2005, 08:22:04 am »
Cytat: "Soro"
Jest jakas sensowna armia HE na piechocie??


Jest armia na piechocie, np: Łucznicy, Swordmasters z magami schowani w lesie i bolce. Jest to czesto silna rozpiska, ale przyjemnosci z grania raczej miec nie bedziesz, bo to tylko turlanie kostkami. Slyszalem, ze niektorzy wystawiaja tez Wlocznikow, Swordmasters'ow i white lionsow, do tego bolce, magow i comandera. Ja osobiscie rozpiski na piechocie nie polecam, ze wzgledu na slaby ar. save tych jednostek. Wedlug mnie to konnica jest najmocniejsza strona Helfow.
Biseksualizm? Niewątpliwie podwaja twoje szanse na sobotnią randkę"- Woody Alen

"Gdy nie wiem, co robić, to na wszelki wypadek wolę zachować się przyzwoicie" - Antoni Słonimski

Offline czreq

[WFB] HE na 1500
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 15, 2005, 09:35:50 am »
ja nie wiem co wy chcecie od armii łączącej kawalerię z magią. Ja na 1500 gram zazwyczaj na BSB ze szmatą z +D6 CR i 2x Magów, do tego Banner of sorc w oddziale 7 princów i wsparcie innych unitów... lore of life z seerem i wywalasz 2x Master of stone i Master of wood na ture
Z kim bym nie grał ten twierdzi po grze ze HE sa przegięte...
nie widze problemu..

Offline cubus

[WFB] HE na 1500
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:09:21 am »
Cytat: "czreq"
ja nie wiem co wy chcecie od armii łączącej kawalerię z magią...

Ja nic nie chce, poprostu jak chce zrobic rozpiske ofensywna, to szkoda mi wielu punktow na magie, bo lubie grac taktyka: jak bedzie szarza to nic nie zostanie i wystawiam tylko maga do noszenia scrolli. Poza tym, magia jest bardzo zdradliwa..... bo zalezy glownie od kosci.
Biseksualizm? Niewątpliwie podwaja twoje szanse na sobotnią randkę"- Woody Alen

"Gdy nie wiem, co robić, to na wszelki wypadek wolę zachować się przyzwoicie" - Antoni Słonimski