trawa

Autor Wątek: "Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora  (Przeczytany 19682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« dnia: Sierpień 16, 2005, 08:03:20 am »
Witam,

Tak czytam i nie moglem uwierzyc ze mozna tak prymitywnie pisac,
ale jaki autor taki tekst.

Cytat: <"MASAKRATOR" - Rogaty Szczur XVI>
Sama nazwa turnieju juz swiadczy, o tym czym dzis jest WFB. Myslalem ze to ma byc zabawa, ale Battle juz tym nie jest. Teraz to glownym celem jest zmasakrowac przeciwnika.

Cytat: <Wymogi dopuszczenia do turnieju: CAŁKOWICIE POMALOWANA ARMIA>
To mnie zawsze bawilo, dlaczego ktos, kto nie umie malowac, nie stac go na malarza, lub ma jedna nie pomalowana figurke nie ma mozliwosci zagrac. To sie nazywa dyskryminacja

Cytat: <Rozpiski: Rozpiski należy wysłać na rogaty-szczur@o2.pl do 01.09.2005r (włącznie). Osoby które przyślą rozpiski(główną oraz wymienną) w wyznaczonym czasie otrzymają +4p do klasyfikacji ogólnej.
>
Teraz sam miod, dlaczego ktos ma dostawac punkty, za cos co jest podstawa tego aby zagrac. Bez rozpiski ciezko sie gra...
To tak jakby pilkarza przyzanwac bramik za to, ze zalorzyli koszulki i wbiegli na boisko. Paranoja

Cytat: <Rozpiski przesyłać w formacie *.RST (Army Builder)!!!. Podczas zgłaszania rozpiski prosimy o podanie Imienia, Nazwiska, Klubu, Miasta oraz telefonu kontaktowe; gg; maila itd. >
Dlaczego, musze wysylac rozpiske w formacie AB. A jak nie mam AB, nie kazdego stac. Powiecie ze wiekszosc tego uzywa, ale uzywa tego nie legalnie na 99%, pewnie organizator w osobie P.S. tez. A ja nie zamierzam dla czyjegos widzimisie lamac prawa

Sędziowie:
Sędzia - Piotr "Szmaja" Szmajewski
wiele razy na truniejach widzialem go w akcji, a raczej jego zabiegi techniczne majace "ulatwic rozgrywke" - jemu zeby nie bylo watpliwosci.
Jak to sie ma do zaufania w uczciwosc sedziego
Widze, ze w Battlu jak w PZPN...

Sędzia - Marek "Buszman" Buszkiewicz - to ten gosc co jest odwazny tylko w grupie kiedy ma za soba 10 kumpli ? Najpierw odwazny cwaniaczek, a jak przegial i trafil na silniejszego i takiego co sie nie bal, to dostal banke i plakal jak dziecko kiedy zalal sie krwia...

Sędzia - Krzystof "Szafa" Szafrański - jedyny uczciwy czlowiek w tej grupie


Cytat: <Ocena hobbystyczna: W trakcie turnieju zostanie przeprowadzona ocena armii. Zdobyte punkty z oceny zostaną doliczone do rankingu głównego i będą miały wpływ na wyniki końcowe. >
I znowu uwali sie ludzi ktorzy ladnie maluja i mogli by wygraccaly truniej, ale nie sa w ukladzie wiec nie maja szans na dobre oceny.
Przeciez ta ocena sluzy tylko temu, aby bylo mozna uwalic kogos kto nie "zasluguje" na wygrana


Cytat: <Dodatkowo podczas turnieju zostanie przeprowadzony test wiedzy. Do zdobycia 20 punktów zaliczanych do klasyfikacji ogólnej. Pytania będą zarówno z zasad jak i historii świata Warhammera. >
To tez jest szopka, ale nie chce mi sie juz pisac ...

>- Gracz Fair Play - Kategoria nie wpływająca na klasyfikację w turnieju. Zwycięzce wyznaczają sędziowie.
- Powergamer turnieju i klimaciarz turnieju - Kategorie nie wpływające na klasyfikację w turnieju. Zwycięzców wyznaczają sędziowie. >
Jak ktos kto o klimacie WFB wie tylko tyle, ze cos takiego jest, bo ktos mu powiedzial, ma oceniac "klimaciarza"

<Pierwsza Standard Battle
Druga BIJ DRECHA
Trzecia MASAKRATOR
Czwarta KAC GIGANT
Piąta Standard Battle >
I prosze potwierdzenie moich slow o klimacie i o tym ze trzeba byc prymitywnym, aby cos takiego wymyslic, ciekawe kto na to wpadl
Nabijaja sie z dresiarzy, a sami sie tak zachowja (mowie o jednym zorganizatorow czy sadziow)

<Zasady dodatkowe: Każdy gracz posiada 3 Dresiarzy:
M Ws Bs S T W I A Ld
4 5 10 4 5 3 4 3 4
Uzbrojenie: Kije bejzbolowe (+1 do siły w każdej pierwszej rundzie walki wręcz).
Pancerz: Dresik (arour save 4+);
Mark of Adidos: Ward save 5+;
Mark of Nice: Unbreakable (jaki dres by uciekł z zadymy!?);
Mark of Flay: -1 do hita, gdy ktoś strzela w Dresa; >
No tu jest klimat battla jak sku....syn. Tak czytam i stwierdzam, z to dno i to kompletne

<KAC GIGANT
Strefa rozstawienia: patrz Standard Battle >
"Gowniarzeria"


<Wszelkie pytania proszę kierować do : rogaty-szczur@o2.pl>
nie mam pytan

Switez

Jankiel

  • Gość
"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:16:37 am »
A tys skąd się urwał koleś? Niby klimaciarz jesteś i uskarżasz się na gówniarzy, ale pomalowana armia to już za dużo? Lepsze są klimatyczne, maźnięte podkładem, połamane plastiki?
Reszty głupot komentować nie będę, wole pograć w KOTOR.
Zgodzę się z tobą jednak w tym, że komuś spoza "układu" cięzko będzie to wygrać. Pozostajacy poza "układem" to przeważnie zakompleksieni buce, którzy nie dość, że nie potrafią grać, to jeszcze nie chce im się malować, a jedyne co potrafią, to anonimowe bluzganie na tzw. "towarzystwo".
Nie musisz się pojawiać na Masakratorze. Jeżeli nie masz dystansu do tego hobby i bluźnierstwem jest nazwanie scenariusza "Mega Kac" to lepiej zostań w domu i czytaj wypociny Gava Thorpa na temat epickich kampanii w starym świecie :/

Offline StoryTeller

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:23:51 am »
Wiesz Jankielu... Wypociny Gejva sa takie emocjonujace...

Pozatym kolega Switez chyba nie bardzo rozumie stwierdzenia o "poczuciu humoru". Jasne lepiej wszystko brac na powaznie i wysmiewac sie z kogos kto zartuje. To jest dopiero gowniarzeria :roll:

A pomalowana armia?? Wez sie czlowieku zastanow co piszesz! Wiesz co to sa "Masterowe Wymogi"? Nie wiesz?? To sie dowiedz a nie "wysmiewasz"(swoja droga schtrasnie "entelygentnije" i "wyszłókałnię")

AB oprogramowanie nielegalne?? Nie dlaczego... sciagnij sobie w wersji bez licencji i wez zrob 4x500pkt i raz 333. Nie "popszójesz" tym swojej "łóczciwłośći"... :roll:
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

Offline -Squorel-

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:27:58 am »
Ej Switez,
nie podoba sie to nie przyjezdzaj.
Nie zgadzam sie w ogole z tym co tu napisales.
A personalne docinki na forum publicznym swiadcza raczej o buractwie ich autora a nie adresata.
quorel

Offline Kubasa

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:33:17 am »
Oj ale Switez pojechał oj... :shock:  :?
iła i Honor...
Czy słońce świeci czy plucha, nie ma nad Krasnoluda większego zucha :)

www.strefa.zero.prv.pl - Strefa uczy,Strefa radzi, Strefa nigdy Cie nie zdradzi...

Offline Morfaer

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:38:13 am »
zawsze się znajdzie jakis kretyn... no coment
orfaer VII wyruszył...
I nadeszli oni w pełnej ciszy pobłogosławieni przez Sachmet...  zbyt wielu... i zmietli przeciwników jak burza piaskowa...


['] Będziemy pamiętać

Offline Schtrasny

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2005, 08:45:20 am »
Cytat: "StoryTeller"
(...) To sie dowiedz a nie "wysmiewasz"(swoja droga schtrasnie "entelygentnije" i "wyszłókałnię")

Ty mnie tu nie plagiatuj, ja mam na takie coś patent. :D
Cytat: "StoryTeller"
Wiesz Jankielu... Wypociny Gejva sa takie emocjonujace...:
Powiedział ten, kto nie czytał ani jednego Armybuka napisanego przez Gejva.

A tak na marginesie widzę, że potrafisz wcinąć "Alt" i dzięki temu używać polskich czcionek. Szkoda tylko, że normalnie nie chce Ci się (ale pewnie tylko szpanujesz amerykanizacją swojego języka?) i czytanie Twoich postów staje sie męką.

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:18:43 am »
<A tys skąd się urwał koleś? Niby klimaciarz jesteś i uskarżasz się na gówniarzy, ale pomalowana armia to już za dużo? Lepsze są klimatyczne, maźnięte podkładem, połamane plastiki? >
Nie pi****l Jankiel glupot, wiesz o co mi chodzi. Mozna przegiac w druga strone i wysypac wszystko nieposklejane w czesciach, wiem. Chodzi mi o to ze jest to odcinanie od mozliwosci ludzi ktorzy nie zdarzyli pomalowac, nie maja za wiele czasu, nie maja kasy zeby placic malarzom, a ich malowanie nie pozwala im na zajecie wysokiego miejsca, a chcieli by jednak zagrac, a moze i wygrac.
Ci co maja pomalowane armie to zeby wygrac takie turnieja placa ciezak kase za malowanie, chyba ze sami umieja malowac. Wymog ladnie pomalowanej armii i wliczanie jej do rankingu turnieju to napedzanie koniunktury malarzom, z czego jak obaj wiemy ciagniesz niezla kase, wiec sam masz w tym biznes , czyz nie ?
Czemu nie rozdzielicie tego na dwie niezalezne kategorie ???
Bo by was ci co nie umieja malowac dawno olali....

<Reszty głupot komentować nie będę, wole pograć w KOTOR.
Zgodzę się z tobą jednak w tym, że komuś spoza "układu" cięzko będzie to wygrać. Pozostajacy poza "układem" to przeważnie zakompleksieni buce, którzy nie dość, że nie potrafią grać, to jeszcze nie chce im się malować, a jedyne co potrafią, to anonimowe bluzganie na tzw. "towarzystwo". >
Reakcaj jak PZPN'u. U nas jest wszystko OK, to ten Switez to kawal ch..... :) Zalosny jestes Jankiel z tym swoim no comments. Brak argumentow. Moglo by, co nie co wyplynac :), jak sie umawia bitwy w turniejach itp :). Czysty PZPN w battlowym wydaniu :)
Tak BTW, nie mam ochoty nalezec do ukladu, ktory sprowadza sie do szwendajacych sie po konwentach nawalony osobnikow, udajacych macho, co juz widzialem nie raz i nie dwa...

<Nie musisz się pojawiać na Masakratorze. Jeżeli nie masz dystansu do tego hobby i bluźnierstwem jest nazwanie scenariusza "Mega Kac" to lepiej zostań w domu i czytaj wypociny Gava Thorpa na temat epickich kampanii w starym świecie :/>
Wlasnie, co ty wiesz o fantasy, ze jest taki dzial w bibliotece, tylko polka byla wysoko i nigdy nie dosiegles rzadnej ksiazki... Dystans to ja mam duzy, tylko ja znam tych gosci co to pisali i wiem, ze gwozdziem spotkania dla nich to nawalic sie i zadymic, oczywiscie jak maja wsparcie jak to mawial Shrek :) A nabijanie sie z dresow to cos w stylu leczenia kompleksow, w stylu "ja nie jestem dresem, mimo ze sie tak zachowuje, bo sie z nich nabijam"

<Wiesz Jankielu... Wypociny Gejva sa takie emocjonujace... >
W przeciwienstwie do twoich

<Pozatym kolega Switez chyba nie bardzo rozumie stwierdzenia o "poczuciu humoru". Jasne lepiej wszystko brac na powaznie i wysmiewac sie z kogos kto zartuje. To jest dopiero gowniarzeria  >
Odpowiedzialem juz na to powyzej. A co do poczucia humoru, to chyba je stracilem, jak widzialem co niektorych jak sie pastwili na 11 latakmi demonstrujac swoja wyzszosc i masakrujac ich w 3 turze, ale jak przyszlo im walczyc z rownym sobie to kamleli ze ten oddzialowi brakuje 1,5mm, a ten oddzial co stoi na mojej flance musi szarzowac od boku bo tak widzi... :)
Moze stary juz jestem, a moze dojrzalem i patrze na to z innej perspektywy.



<A pomalowana armia?? Wez sie czlowieku zastanow co piszesz! Wiesz co to sa "Masterowe Wymogi"? >
Wiem, tylko kto i po co je wymyslil, jakbys mial rozum, to bys sie zastanowil nad tym, a nie szadl jak stado baranow slepo-poslusznie.

<Nie wiesz?? To sie dowiedz a nie "wysmiewasz"(swoja droga schtrasnie "entelygentnije" i "wyszłókałnię") >
No taka moja wada, nie kazdy moze byc cwiercinteligentem...

<AB oprogramowanie nielegalne?? Nie dlaczego... sciagnij sobie w wersji bez licencji i wez zrob 4x500pkt i raz 333. Nie "popszójesz" tym swojej "łóczciwłośći"... >
I to jest uczciwosc w twoim pojmowaniu tego swiata...
A tak BTW trial nie pozwala chyba zapisywac :)


<Ej Switez,
nie podoba sie to nie przyjezdzaj.
Nie zgadzam sie w ogole z tym co tu napisales.
A personalne docinki na forum publicznym swiadcza raczej o buractwie ich autora a nie adresata.>
Sorry, ale musialem odreagowac, nazbieralo sie tego ;)
a zgadza sie nie musisz, ja tez sie z pewnymi sprawami nie zgadzam i dlatego pisze
 
<oj ale Switez pojechał oj...  >
Zaraz dostane bana od Jankiela, w kocu odwazylem sie skrytykowac klike wzajemnej adoracji, w ktorej i Jankiel jest

<zawsze się znajdzie jakis kretyn... no coment>
Prosze i to jak szybko cie znalezlismy


<A tak na marginesie widzę, że potrafisz wcinąć "Alt" i dzięki temu używać polskich czcionek. Szkoda tylko, że normalnie nie chce Ci się (ale pewnie tylko szpanujesz amerykanizacją swojego języka?) i czytanie Twoich postów staje sie męką.>
Nie, to przyzwyczajenie z listy wfb-pol, tak mi zostalo, jezeli to problem to przepraszam..., a na szpanowaie za stary jestem :)


Switez

Offline b_sk

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:23:04 am »
To o polskich znakach to nie do Ciebie było, tylko to kolena odsłona bitwy na froncie Schtrasny-Hubi.  :D
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline StoryTeller

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:36:58 am »
Cytat: "Schtrasny"
Cytat: "StoryTeller"
(...) To sie dowiedz a nie "wysmiewasz"(swoja droga schtrasnie "entelygentnije" i "wyszłókałnię")

Ty mnie tu nie plagiatuj, ja mam na takie coś patent. :D
Cytat: "StoryTeller"
Wiesz Jankielu... Wypociny Gejva sa takie emocjonujace...:
Powiedział ten, kto nie czytał ani jednego Armybuka napisanego przez Gejva.

A tak na marginesie widzę, że potrafisz wcinąć "Alt" i dzięki temu używać polskich czcionek. Szkoda tylko, że normalnie nie chce Ci się (ale pewnie tylko szpanujesz amerykanizacją swojego języka?) i czytanie Twoich postów staje sie męką.



Po 1) Nie masz pojecia czy czytalem AB napisany przez Gejva. A dla Twojej wiadomosci czytalem. Czytalem Booka Krasi.

Tak oczywiscie szpanuje amerykanizmem mojego jezyka. jest to moje marzenie zaimponowac tylko takiemu wspanialemu czlowiekowi jak Ty. Odkryles moj plan... I co ja teraz zrobie? :lol:

  :roll:  :roll:

Po 2) Prosilem Cie abys sie uspokoil, bo nie chce z toba wojowac. I nie mam zamiaru. Widac 30letni facet nie potrafi sie powstrzymac przed gnojeniem 15latka. Coz trudno, ja to wytrzymam.



<W przeciwienstwie do Twoich>
Widac niektorzy nie potrafia docenic piekna sarkazmu :roll:

<Wiem, tylko kto i po co je wymyslil, jakbys mial rozum, to bys sie zastanowil nad tym, a nie szadl jak stado baranow slepo-poslusznie.
> Wiesz dodatkowo mysle ze te ograniczenia sa sluszne. na Draconie mialem niepomalowana(pomalowana ale brzydko) armie. Spadlem o 15 miejsc. I co placze z tego powodu?? ;)

<No taka moja wada, nie kazdy moze byc cwiercinteligentem... >
Bo to taka trudna sztuka... :roll:
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

JJ

  • Gość
"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:38:47 am »
Jakże zadziwiająco jadowite wiaderko pomyj.
Miejmy nadzieję, że spłynie powoli tam gdzie jego miejsce.
Na kratkach kanalizacyjnych osiądzie wszelako kwestia legalności AB... Faktycznie trzeba wykreślić zapis o OBOWIĄZKU formatu rst.
Natomiast reszta "poglądów" - do przemilczenia.
Nienawistny bełkot.

Offline Morfaer

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:39:59 am »
Cytat: "Switez"
...

<zawsze się znajdzie jakis kretyn... no coment>
Prosze i to jak szybko cie znalezlismy...

Switez


A kiedy my na Ty przeszlismy co?
orfaer VII wyruszył...
I nadeszli oni w pełnej ciszy pobłogosławieni przez Sachmet...  zbyt wielu... i zmietli przeciwników jak burza piaskowa...


['] Będziemy pamiętać

Offline duke

masakrator
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:42:53 am »
Bez obrazy Switez ale twoja nienawiść Do Jankiela(zrobił Ci coś?) przewyższa Nienawiść papy rydzyka do wszytkiego  co żyje(oprócz polaków-katolików) :?
url=http://profile.xfire.com/catzua][/url]

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:51:20 am »
A gdzie ty widziesz nienawisc do Jankiela ?
Jankiel suma sumarum to rowny gosc. Mnie tylko drazni to, ze ktos korzysta na tym, ze cos ustala ... jak naprzyklad regulaminy lige itd

Offline Chory

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:56:08 am »
@Switez:Ja myślałem że tylko kobiety mają okres.
Jak już JJ zauważył to poza tym że obowiązek wysyłania rozpy w rst. nie jest dobrym pomysłem to reszta co napisałes jest stekiem bzdur i bezpodstawnych zarzutów..

 

anything