trawa

Autor Wątek: "Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora  (Przeczytany 19683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:59:16 am »
Cytuj
Wiesz dodatkowo mysle ze te ograniczenia sa sluszne. na Draconie mialem niepomalowana(pomalowana ale brzydko) armie. Spadlem o 15 miejsc. I co placze z tego powodu??


Ale czemu masz plakac, malowanie wyglad to jedno, a umiejetnosci taktyczne to drugie. nie powinno sie tego laczyc

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 16, 2005, 10:00:38 am »
Cytuj

@Switez:Ja myślałem że tylko kobiety mają okres.
Jak już JJ zauważył to poza tym że obowiązek wysyłania rozpy w rst. nie jest dobrym pomysłem to reszta co napisałes jest stekiem bzdur i bezpodstawnych zarzutów..


Widzisz moze nie tylko, a moze jestem kobieta ?:)
Tu nie ma zarzutow, tu sa fakty i wnioski

Offline Morfaer

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 16, 2005, 10:02:21 am »
widze ze jestes antyregulaminowy...

w kazdym regulaminie jest ktos potencjalnie protegowany?
a battle to zabawa ale nie kazdemu chce sie grac z plastikami... od tego sa lokale a nie mastery...
orfaer VII wyruszył...
I nadeszli oni w pełnej ciszy pobłogosławieni przez Sachmet...  zbyt wielu... i zmietli przeciwników jak burza piaskowa...


['] Będziemy pamiętać

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 16, 2005, 10:06:05 am »
Cytuj
widze ze jestes antyregulaminowy...

Nie jestem przeciw robieniu sobie dobrze kosztem innych

Cytuj
w kazdym regulaminie jest ktos potencjalnie protegowany?

jak mam to rozumiec ? ze ten kto uklada regulamin moze sobie zagwarantowac protekcje, czy ze nie da sie stworzyc regulaminu bez protekcji

Cytuj
a battle to zabawa ale nie kazdemu chce sie grac z plastikami... od tego sa lokale a nie mastery...

Wlasnie zabawa, a nie ktorzy traktuja to jak sport i to wyczynowy :), vide Liga, rankingi :)

Offline Morfaer

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 16, 2005, 10:13:06 am »
Cytat: "Switez"
Cytuj
widze ze jestes antyregulaminowy...

Nie jestem przeciw robieniu sobie dobrze kosztem innych

Cytuj
w kazdym regulaminie jest ktos potencjalnie protegowany?

jak mam to rozumiec ? ze ten kto uklada regulamin moze sobie zagwarantowac protekcje, czy ze nie da sie stworzyc regulaminu bez protekcji

Cytuj
a battle to zabawa ale nie kazdemu chce sie grac z plastikami... od tego sa lokale a nie mastery...

Wlasnie zabawa, a nie ktorzy traktuja to jak sport i to wyczynowy :), vide Liga, rankingi :)


hm to ciekawe... hm to taka druzyna np drugiej ligi tez moze powiedziec ze to niesprawiedliwe bo wisle stac na takich a takich zawodnikow a ja nie...

tak samo jest z battlem... chcesz grac na masterach musisz miec pomalowana armie... nie rozumiem czego tu sie czepiac...
wszyscy grajacy w pilke maja miec taka sama koszulke?
pachnie mi to socjalizmem...

no i co z tego ze niektorzy to traktuja jak sport? jezeli nie oszukuja i graja fair to co w tym zlego... jest rywalizacja to jest ktos kto chce ja wygrac... tak jest wszedzie i we wszystkim...
orfaer VII wyruszył...
I nadeszli oni w pełnej ciszy pobłogosławieni przez Sachmet...  zbyt wielu... i zmietli przeciwników jak burza piaskowa...


['] Będziemy pamiętać

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 16, 2005, 10:24:00 am »
Cytuj
hm to ciekawe... hm to taka druzyna np drugiej ligi tez moze powiedziec ze to niesprawiedliwe bo wisle stac na takich a takich zawodnikow a ja nie...

A kto ci powiedzial ze pilka w polsce jest uczciwa ???
Listkiewicz ?;)

Cytuj
tak samo jest z battlem... chcesz grac na masterach musisz miec pomalowana armie... nie rozumiem czego tu sie czepiac...
wszyscy grajacy w pilke maja miec taka sama koszulke?
pachnie mi to socjalizmem...

Tak tylko ze jedni maja lepsze a drudzy gorsze, ale ich za to nikt nie dyskryminuje


Cytuj

no i co z tego ze niektorzy to traktuja jak sport? jezeli nie oszukuja i graja fair to co w tym zlego... jest rywalizacja to jest ktos kto chce ja wygrac... tak jest wszedzie i we wszystkim...
[/qoute]
wlasnie o to chodzi, ze oszukuja, naciagaja, umawiaja sie co do wynikow... Jak jestes dobrym kumplem sedziego to nie spojrzy on przychylniejszym okiem na twoja korzysc ?:)

Ziemko

  • Gość
"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 16, 2005, 10:25:44 am »
Smutna ta nasza polska rzeczywistosc , w wfb tak jak w polityce , zawsze znajdzie sie jakis chory radykal , ktory dopiero co wyrwal sie z choinki - Switez = Roman G. :)

Offline Morfaer

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 16, 2005, 10:32:14 am »
Cytat: "Switez"
Cytuj
hm to ciekawe... hm to taka druzyna np drugiej ligi tez moze powiedziec ze to niesprawiedliwe bo wisle stac na takich a takich zawodnikow a ja nie...

A kto ci powiedzial ze pilka w polsce jest uczciwa ???
Listkiewicz ?;)

Cytuj
tak samo jest z battlem... chcesz grac na masterach musisz miec pomalowana armie... nie rozumiem czego tu sie czepiac...
wszyscy grajacy w pilke maja miec taka sama koszulke?
pachnie mi to socjalizmem...

Tak tylko ze jedni maja lepsze a drudzy gorsze, ale ich za to nikt nie dyskryminuje


Cytuj

no i co z tego ze niektorzy to traktuja jak sport? jezeli nie oszukuja i graja fair to co w tym zlego... jest rywalizacja to jest ktos kto chce ja wygrac... tak jest wszedzie i we wszystkim...
[/qoute]
wlasnie o to chodzi, ze oszukuja, naciagaja, umawiaja sie co do wynikow... Jak jestes dobrym kumplem sedziego to nie spojrzy on przychylniejszym okiem na twoja korzysc ?:)


tak to prawda duzo w tym prawdy ze korupcja u nas jest/byla na porzadku dziennym... ale ja nie mowie o niej tylko o nierownych zasadach w tej samej dyscyplinie sportu nie kazdego stac na dobrego zawodnika tak jak w battlu nie kazdego stac na super pomalowana armie ale pomalowac sam moze prawda?
wszedzie jeden ma gorzej a drugi lepiej... co to za argument...

hm jesli chodzi o Poznan to ja tutaj kolesiostwa nie widze... wszyscy graja fair... u nas nie ma dobrych spojrzen sedziego... a jak jest gdzie indziej? hm no coz nie mnie to oceniac...  ale jest roznie... a ty uogolniasz cale srodowisko do jednego worka...
orfaer VII wyruszył...
I nadeszli oni w pełnej ciszy pobłogosławieni przez Sachmet...  zbyt wielu... i zmietli przeciwników jak burza piaskowa...


['] Będziemy pamiętać

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 16, 2005, 10:37:40 am »
Cytuj

 Switez = Roman G.


E no gosciu przestan, ja to Romkowi do piet nie dorastam ...

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 16, 2005, 10:45:44 am »
Cytuj

tak to prawda duzo w tym prawdy ze korupcja u nas jest/byla na porzadku dziennym... ale ja nie mowie o niej tylko o nierownych zasadach w tej samej dyscyplinie sportu nie kazdego stac na dobrego zawodnika tak jak w battlu nie kazdego stac na super pomalowana armie ale pomalowac sam moze prawda?

W WFB jest jasne ze ten kosztuje tyle i tyle i jego koszt jest podany w ArmyBooku
Co do malowania to moze, tylko jak nie umie za dobrze to musi isc do malarza, ktory mu pomaluje, jak mu oczywiscie zalezy na wyniku, a to kosztuje

Cytuj

wszedzie jeden ma gorzej a drugi lepiej... co to za argument...

ale to jest juz usatlone kto ma gorzej a kto lepiej i jest to zamieszczone w AB :)

Cytuj

hm jesli chodzi o Poznan to ja tutaj kolesiostwa nie widze... wszyscy graja fair... u nas nie ma dobrych spojrzen sedziego... a jak jest gdzie indziej? hm no coz nie mnie to oceniac... ale jest roznie... a ty uogolniasz cale srodowisko do jednego worka...

Nie mowie ogolnie tylko o tych co ustalaja to odgornie
Kiedys byl taki gosc o inicjalach PB, kiedys wszyscy go krytykowalo, ze jest taki i taki i gosc sie odsunal, bo mial dosc, a ci co go krytykowali roabia teraz podobnie :)
ironia, bledne kolo historii

[/quote]

Offline Morfaer

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 16, 2005, 11:01:26 am »
Cytat: "Switez"
Cytuj

tak to prawda duzo w tym prawdy ze korupcja u nas jest/byla na porzadku dziennym... ale ja nie mowie o niej tylko o nierownych zasadach w tej samej dyscyplinie sportu nie kazdego stac na dobrego zawodnika tak jak w battlu nie kazdego stac na super pomalowana armie ale pomalowac sam moze prawda?

W WFB jest jasne ze ten kosztuje tyle i tyle i jego koszt jest podany w ArmyBooku
Co do malowania to moze, tylko jak nie umie za dobrze to musi isc do malarza, ktory mu pomaluje, jak mu oczywiscie zalezy na wyniku, a to kosztuje

Cytuj

wszedzie jeden ma gorzej a drugi lepiej... co to za argument...

ale to jest juz usatlone kto ma gorzej a kto lepiej i jest to zamieszczone w AB :)

Cytuj

hm jesli chodzi o Poznan to ja tutaj kolesiostwa nie widze... wszyscy graja fair... u nas nie ma dobrych spojrzen sedziego... a jak jest gdzie indziej? hm no coz nie mnie to oceniac... ale jest roznie... a ty uogolniasz cale srodowisko do jednego worka...

Nie mowie ogolnie tylko o tych co ustalaja to odgornie
Kiedys byl taki gosc o inicjalach PB, kiedys wszyscy go krytykowalo, ze jest taki i taki i gosc sie odsunal, bo mial dosc, a ci co go krytykowali roabia teraz podobnie :)
ironia, bledne kolo historii

[/quote]

no jak to to kazdemu zalezy na zwyciestwie, rywalizacji?
Przecież to jest złe...
odgornie pewne rzeczy zostaly ustalone i glownie sie to tyczy masterow...
a lokalami tak naprawde rzadza organizatorzy... i tam mozna sobie pograc...

ja pana PB widziałem raz w życiu i słyszałem jak się z nim grało... i hm w tym teacie wypowiadac sie nie bede... a jak graja inni no cóż nie grałem ze wszystkimi więc wypowiadac się nie będę z niektorymi gra sie ciezko i to bardzo z niektorymi twardo ale fair...

ja mam inne odczucia niz ty...
orfaer VII wyruszył...
I nadeszli oni w pełnej ciszy pobłogosławieni przez Sachmet...  zbyt wielu... i zmietli przeciwników jak burza piaskowa...


['] Będziemy pamiętać

Offline thurion

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 16, 2005, 11:15:00 am »
hehe, ja to sobie mysle ze Switez to ktos z Gorzowa kto wpadl na pomysl  aby ozywic umierajacy temat o masterze... :D

pozdro
i miłej kłotni  ;)

Offline StoryTeller

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 16, 2005, 11:18:15 am »
Wiesz Thurion ze o tym samym pomyslalem ;) ?
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

Offline Piotr 'Szmaja' Szmajewski

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 16, 2005, 11:33:10 am »
Cytat: "thurion"
hehe, ja to sobie mysle ze Switez to ktos z Gorzowa kto wpadl na pomysl  aby ozywic umierajacy temat o masterze... :D

pozdro
i miłej kłotni  ;)


W odroznieniu od innych nie jestesmy nabijaczami postow (co mozna odczytac po ich ilosci przez nas napisanych). Piszemy na tematy tylko nas interesujace, a nie na kazdy temat zeby kazdy młodziak na Gildi wiedzial ze istniejemy... Zamiast pisac bzdury wolimy raczej spic browary, pograc w battla, malowac figurki.. w zadnym wypadku czytac bzdur ludzi ktorzy mowia duzo.. malo robia.
url=http://www.rogaty-szczur.prv.pl]
www.rogaty-szczur.prv.pl[/url]

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 16, 2005, 11:33:20 am »
nie jestem z gorzowa
to tak dla wyjasnienia watpliwosci
i nie jestem nekromanta tematu master

 

anything